Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Aura Temizleme, İyileştirme ve Güçlendirme Teknikleri

Aura Temizleme, İyileştirme ve Güçlendirme Teknikleri

İnsanın aura bedeni, hem bir enerji alanı hem de bedenin süptil yaşam gücünün bir göstergesidir. Bu enerji alanı sizin kim olduğunuzu belirler ve aynı zamanda bu enerji alanı yaptığınız işler ve çevreniz tarafından sıkça etkilenir. Aura bedeniniz sizin fiziksel ve psikolojik iyiliğinizin ve karakterinizin de göstergesidir. Şimdi, aura bedeninizi arındırmak, iyileştirmek ve yeniden aktive etmek için , Aura Temizleme, İyileştirme ve Güçlendirmeyi öğrenelim:

1. Tuzlu Su Banyosu:

Bir litre suya bir çay kaşığı tuz bir çay kaşığı şeker ve içine az nane ruhu katarak;ISITILARAK İÇİNE GİRİLİR YA DA AĞRIYAN BÖLGELER BU SUYA SOKARAK TA KÖTÜ ZARARLI ENERJİYİ ATMIŞ OLURLAR.el kol ayak gibi hatta hastanın ve hastanın enerjisini alan kişilerde bu suya elini ayağını sokarak .kirli enerjiyi atmış olurlar.
Yada ;Haftada bir kez tuzlu suyla küveti doldurup banyo yapmak “beyni boşaltmak” için birebir terapidir. Bir miktar deniz tuzunu veya alternatif olarak kaya tuzunu suya boşaltıp üzerine suyun miktarına göre yarım ile bir su bardağı karbonatı ekleyip küvetinizde 15-20 dakika kadar banyo yapmak zihinsel ve fiziksel rahatlama kadar enerjisel anlamda arınmanın getirdiği pozitif süreçler için de çok uygun olacaktır. Aura enerji alanında biriken radyasyon dahil tüm negatif frekanslar bu sayede temizlenecektir.

2. Su İçmek:

Vücutta bulunan zararlı iyonları minimize etmek için tüketimi en kolay ve en sağlıklı yollardan birisidir. Su içmek aracılığıyla hücreler yenilenir ve böylece yepyeni bir elektro kimyasal alan oluşur. Kirlenmemiş pozitif elektrik akımları ortaya çıkar, bu ise saf, diri, temizlenmiş aura demektir.

3. Pozitif Düşünmek:

Düşünceler ruhun aynasıdır. Ne kadar olumlu şekilde düşünürseniz, ruhsal enerjinin bedeninizde etkisi o kadar olumlu ve pozitif olacaktır. Hayatınızda bir şeyler ters gidiyorsa emin olmalısınız ki bu, büyük oranda düşüncelerimizdeki olumsuzluklardan kaynaklanmaktadır. Kötü düşünceler, kaygılar, korkular, her zaman enerji düşüren olgular olagelmiştir. Netice olarak insanın en büyük düşmanı, kendi eliyle ürettiği korkular ve olumsuz düşüncelerdir. Bu tıpkı ölmeden önce mezara inip beklemek gibidir. Siz siz olun, daima pozitif düşünün ve bu sayede aura enerji alanınızı temiz tutun!

4. Arınmak ve Affetmek:

Beyinlerimiz tıpkı birer depo gibi yaşadığı, kavradığı, düşündüğü her şeyi kayıt altına alır. Bu kayıtların bazıları, insanı ileriki dönemlerde yormaya başlar. İnsanların bize yaptığı haksızlıkları düşündükçe içinden çıkılmaz bir kapana düşeriz. Dün yaşanan acıları bugünlere, bugünlerin oluşturduğu kaygı ve endişeleri yarınlara taşır, tereddütle adım atarız. Düşünceler peşimizi bırakmaz: terk edilir miyim, dolandırılır mıyım, haksızlığa uğrar mıyım, aldatılır mıyım.. diye kendimizi kemirir dururuz.
Tüm bunların neticesinde bilinçaltımız ve bilincimiz yorgun bir hal alır. Bunlardan arınmak ve aura alanımızı temizlemek için yapmamız gereken geçmişte yaşadığımız olayları ve kişileri affetmektir. Her ne kadar zor olsa da mutluluğumuz için bu gereklidir.
Bu bir seçimdir. Affetmek özgürleşmenin adımıdır. Kin, nefret, intikam, korku gibi duygular bilinçaltımıza prangalarla bağlıdır. Affettiğiniz anda prangalar çözülür.
Olay ve kişiler serbest kalır, sizi bir daha rahatsız edemeyecek konuma geçerler. Unutmayın; affetmek özgürleşmektir ve özgürleşmek bu yüklerden arınıp gerçek beni farkındalıkla yaşamaktır.

5. Gülümsemek:

Gülümsemek ve hatta kahkahalar atmak endorfin gibi ruh halimizi olumlayan hormonların seviyesini yükseltmektedir.
Böylelikle kişinin daha pozitif ve keyifli olmasına aracılık etmektedir. Tüm bunların yanı sıra gülümsemek kişiye fiziksel olarak da albeni katmaktadır.
Gülümsemek, ben güçlüyüm demektir. Hayata ve yaşanan olaylara tebessüm etmek aslında pozitif düşüncelerin sembolik olarak dışa vurumudur. Gülümsemek minicik bir kas hareketi ile dünyaya meydan okumaktır. Gülmenin gücünü fark edin ve aura alanınızı temizlemesine izin verin.
Aura İyileştirme Teknikleri;

6. Doğal Taşlar ve Kristallerle Şifalanmak:

Doğal taşlar enerjisel titreşimleri sayesinde bulundukları ortama pozitif frekanslar verirken ruhsal, zihinsel ve fiziksel konularda da bir çok şifayı beraberinde getirir.
Özellikle negatif ve pozitif dengesi için ametist, nazara karşı bloke edici özelliği olan turkuaz, manevi güç kaynağı amazonit, olumlu düşüncelere sevk eden malahit ve pembe kuvars gibi taşlar kullanılması önerilen objelerdir. Kristaller, elementel yapıları ve elektromanyetik dalgaları sebebiyle aura beden için iyileştiricigüçler bulundururlar.

7. Esansiyel Yağlar Kullanmak:

Aura enerji alanı için bitkilerden elde edilen esansiyel yağlar çok önemlidir. Bitkilerin yağları ile sağlanan enerji titreşimleri iyileştirici özellikleriyle aura yapısına büyük katkılar sunmaktadır. Yapılan bir araştırmaya göre esans yağlarının frekanslarını ölçen bir sistem geliştirilmiş ve sağlıklı insanın bedensel enerjisinin ortalama 62-68 mHz arasında seyir ettiğini tespit etmişlerdir. İnsan enerji alanını oluşturan frekanslar duygu ve düşünce dünyamızdan, fiziksel aktivitelerimize kadar birçok süreç sonucu oluşur. Dolayısıyla her duygu ve düşüncenin kendine ait bir titreşim aralığı söz konusudur. Yapılan araştırmalar, esansiyel yağların, doğru kullanıldığında gerek fiziksel hastalıklara gerekse zihinsel ve enerjisel rahatsızlıklara kadar her konuda şifa olduğunu tespit etmişlerdir.
Şimdi temizlenmiş ve şifalanmış auramızı Güçlendirme ve Koruma aşamasına geçebiliriz.

8. Toprak ve Suyla Temas:

İnsan ruhunun ve bedeninin vazgeçilmez şifa kaynaklarından birisi toprak ve suyla bütünleşmektir. Yaradılış maddelerimizden olan toprak, enerjisi azalmış aura beden yapısını güçlendirir. Sık sık doğaya çıkmak, toprak ve su ile vakit geçirmek, ruhsal yenilenme ve şifalanma için biçilmiş kaftandır. Günümüz yaşam şartlarında, özellikle büyük şehirlerde doğayla buluşma imkânı her ne kadar sınırlı olsa da en azından evlerde saksı bitkileri yetiştirmek bir alternatif olacaktır.

9. Açık ve Parlak Renkler Kullanmak:

Renkler insan bedeninde oluşturduğu duygusal ve zihinsel titreşimler sebebiyle aura bedeni güçlendirir. Aura renkleri, yapısı itibarıyle çeşitli renklerden oluşmaktadır. Negatif aura renkleri koyu ve mat iken pozitif aura renkleri parlak açık renklerdedir. Özellikle beyaz, deniz mavisi ve mavinin diğer tonları, açık yeşil, turkuaz, açık kırmızı tonları aura bedeni güçlendirmek için faydalı renklerdir.

10. İbadetin ve Duaların Gücü:

Hangi dini inanç mensubu olursa olsun, bir insanın ilahi titreşimlere sığınması, kutsal enerjilere benliğini açması bireye inanılmaz faydalar sağlamaktadır.
Ruhsal yapısıyla tamamen koruma altına giren kişi, yaymış olduğu titreşimlerle kendisini pozitif enerjilerle uyumlayacaktır.
Dua etmek, namaz kılmak, meditasyon ve yoga gibi teknikler özümüzle bağlantıya geçmemizi sağlar. Bu da ruhsal bütünlük içerisine girerek aura enerji alanını güçlendirir.

11. Nefes almak:

Yaşam enerjimiz olan nefes ne kadar doğru yöntemlerle alınabilirse kişi o denli sağlıklı olur. Sağlık derken sadece fiziksel beden sağlığını kastetmiyoruz, bilakis ruhsal ve enerjisel sağlığımızı vurguluyoruz. Nefes ruhsal yaşamın olmazsa olmazı konumundadır.
Doğru nefes teknikleri ile ruh beslenir, beden canlılık enerjisi ile dolar. Doğru nefes, stres ve huzursuzluk gibi başlıca ruh düşmanlarını yok eder.
Doğru nefes dediğimiz zaman, bunun en rahat ve etkili yolu, nefesi burundan 4’e kadar sayarak almak, nefes alırken karnı (diyaframı) ve göğsü tam doldurmak ve ağızdan 7-8’e kadar sayarak yavaşça vermek şeklindedir.
Doğru alınan nefes, aura bedenimizi güçlendirecek, onu daha parlak ve aktif bir hale dönüştürecektir.
Amerika’da Kirlian Fotoğraf Teknikleri ile yapılan araştırmalarda doğru nefes alan kişilerin alışkanlık haline gelen kısa ve sık nefes alan kişilere oranla daha geniş ve parlak aura enerji alanına sahip oldukları saptanmıştır. Ayrıca doğru nefes teknikleri kişinin öz benliğine giden bir yoldur.
Düzenli olarak nefes uyguladığımızda ruhsal kimliğimizi daima canlı ve ön planda tutmayı başarırız. Spiritüel Mucizeler …..derlenmiştir..

kaynak: https://www.muzafferkina.com.tr/aura-temizleme-iyilestirme-ve-guclendirme-teknikleri/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın