Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Bais Esmasının Faziletleri

Ya Bais Esmasının Faziletleri

Allah (c.c.) hiç kimseyi bu dünyada eziyet çeksin diye yaratmamıştır! İnsanoğlu kendisini mutluluğa ulaştıracak yolları, mucizeleri hep dışarıda arar, durur. Halbuki, mucize insanın kendisidir, sorunların çözümü kendisindedir. Yüce Yaratıcımızın “İlahi Dokunuş”unu bedenimizde ve ruhumuzda tam anlamı ile hissedip, hastalıklara, insanlar ile aramızdaki sorunlara, maddi ve manevi olarak sıkıntılara neden olan blokajları ortadan kaldırabiliriz. Evimize bir cihaz aldığımız zaman cihazın kusursuz çalışması için  en ince detayına kadar kullanım klavuzunu okuyoruz. Ama, maalesef biz insanoğlu kendi kullanım klavuzumuzu bilmiyoruz.   Esmaül Hüsna (Allah’ın isimleri ve sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır , Ya Bais Esmasının Faziletleri .

Hayatınızın tüm yönlerinde ve kişiliğinizde, sizleri duraksatan, engelleyen sorunlara çözüm bulmak, daha etkin, BOLLUK içerisinde, SAĞLIKLI, maddi ve manevi anlamda HUZURLU bir hayat yaşamak, yapacağınız Esmaül Hüsna çalışmaları ile mümkündür. 

Ya Bais, ölüleri diriltip kabirlerinden çıkartan. Ahiret hayatında tekrar dirilten. Gönderen (Peygamber), uyandıran. “Nasıl oluyor da Allah’ı inkar ediyorsunuz? Oysa ölü iken sizi O diriltti; sonra sizi yine öldürecek, yine diriltecektir ve sonra O’na döndürüleceksiniz.” (Bakara Suresi, 28)

Ya Bais Esmasının Faziletleri ve Sırları

  • “Ya Bais” ism-i şerifini zikre devam eden kişiden gaflet ve şiddet kalkar. Okuyanda Allah korkusu meydana gelir. Dert ve sıkıntılardan kurtulup, huzura erer.
  • Herhangi bir kimseden alacağı veya hakkı olup da alamayan kimse 4.011 defa “Ya Bais” ism-i şerifini zikrederse hakkını veya alacağını almaya muvaffak olur.
  • Allah’u Te’ala’nın emirlerini yerine getirmekte zorlanan kimse “Ya Bais” ism-i şerifini zikre devam ederse ibadet ve taatini isteyerek, severek yapar.
  • Yatarken 100 defa “Ya Bais” ism-i şerifini zikreden kimsenin kalbini Allah’u Te’ala marifet nuru ile doldurur.
  • Günde 573 defa “Ya Bais” ism-i şerifini okumaya devam eden kimse düşmanların ve zalimlerin şerrinden muhafaza olur.
  •  Ticaretle uğraşan bir kimse günde 573 defa “Ya Bais” ism-i şerifini okumaya devam ederse müşterileri artar, alışverişi bereketlenir.
  • Günde 100 defa “Ya Bais” ism-i şerifini zikreden kimsenin rızkı genişler, işleri yoluna girer ve zengin olur.
  • 7.073 defa “Ya Bais” ism-i şerifini zikreden kimse iftiradan kurtulur.
  • 40 gün boyunca farz namazların arkasından 573 defa “Ya Bais” ism-i şerifini okuyan kimse muradına nail olur.
  • Her namazdan sonra 573 defa “Ya Bais” ism-i şerifini zikreden kimseye 110 günü geçtikten sonra mana aleminde ilim öğretilir. Bilinmez hastalıkların ilaçları bildirilir.

Kaynak: “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitabı. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 250 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ya Bais Esmasının Faziletleri , rızkının genişlemesini , alacaklarını almak , isteklerine kavuşmak isteyenler belirtilen sayıda zikretmeli.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın