Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Aşının yan etkilerinden nasıl kurtuluruz

Aşının yan etkilerinden nasıl kurtuluruz

Aşının yan etkilerinden nasıl kurtuluruz .  Ender Saraç aşının etkilerinden kurtulmak için yapılması gerekenleri sıraladı! Ünlü doktor Ender Saraç, geçtiğimiz yıllarda yaşanan koronavirüse karşı yapılan Kovid aşıları sonrası sosyal medyada artan aşı tartışmaları ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Saraç, koronavirüs sonrası yapılan 3 doz aşının yan etkilerinden kurtulmak için yapılması gerekenleri tek tek sıraladı. İşte tüm merak edilenler..

KOVİD – 19 sürecinde çoğu kişi çok sayıda aşı oldu. Peki, vurulan bu aşıların etkisinde nasıl kurtulunur? 

Aşının yan etkilerinden nasıl kurtuluruz ?

1) Hacamat yaptırmak

Doktor Saraç, “aşıların etkisinden kurtulmanın en iyi yolu hacamat yaptırmaktır” dedi.

Aşıları öncelikle ikiye ayırmak lazım. Eski bildiğimiz Çin aşı ve Türkovac gibi birde yeni nesil Mrna aşısı. Çeşitli görüşler var. Ortalamaya baktığımızda geçmiş dönemlere göre daha fazla kalp krizi, pıhtı atması gibi bazı olumsuz durumlar hastalıkları daha yoğun olarak görebiliyoruz. Dolayısıyla detoks yapmakta fayda var. Tecrübelerime ve dünyadaki birçok doktorun görüşüne göre hacamat iyi bir sonuç veriyor gibi. Benim üstümde bir tuhaflık var eskisine göre bir değişiklik var, kalp çarpıntım var. Unutmaya başladım. Gözlerimde kuruluk oluyor değişik birçok şikayetleri olan kişiler hacamattan sonra bunun peşine ozon da eklediğimizde süratle daha çok iyi gittiklerini gözlemledik.

Hacamat hangi bölgeye yapılır?

Normalde 4 bölgeye yapılır. Baş ve kafa, sırt ve boyun hafif bele doğru, genital dediğimiz kalçanın arkası ve bacaklar. 4 bölgeye hacamat yapılır. İlk hacamatı sırt, boyun altı ve bele kadar olan bölgeye tarama hacamatı yapmak lazım özellikle karaciğer meridyeni vücudun bazı detoks merkezlerini hareket ettirecek yerler daha önemli. Hacamat dediğimiz şey aslında akupunktur meridyenlerinin kesişme noktalarını önce 3 dakikaya kadar vakum yaptıktan sonra ince bir büstüriyle kişinin inancına göre belli bir dua okuyarak o vücutta ki halk arasında kirli kan olarak tabir edilen kanı temizlemek adına yapılan bir işlemdir.

2) Ozon tedavisi yaptırmak

Ozon tedavisi nedir?

Kendi kanınız alınıyor ozon gazı yüklenip tekrar size kanınız geri veriliyor. Üzerine oksijenlenme sağlanıyor. Güçlü bir antioksidan. Kandaki ağır metalleri ve bazı toksinlerin temizlenmesine sahip. Lavabonun tıpasını açmak için. Önce bir hacamat yapmak bence olayın en temeli. Yeni nesil aşı olanlarda iki kere iki ay üst üste hacamat yaptırmalarını öneriyoruz. Bunun dışında yılda 1-2 defa hacamat yaptırmak önemlidir.

Tüm bu işlemlerden sonra tüm yan etkilerden kurtulmak mümkün mü? 

Yüzde yüz bilimsel bir araştırma yok. Ama genelde gördüğümüz kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesi daha dinç olması kanın akmasına bağlı bazı yorgunluklar ve şikayetlerin azalması, enerjinin toparlanması kişiler kendilerini daha iyi hissediyorlar.

Kaynak: https://www.yasemin.com/video-galeri/170486-ender-sarac-asinin-etkilerinden-kurtulmak-icin-yapilmasi-gerekenleri-siraladi-hacamati-ve

Aşının yan etkilerinden kurtulmak için

Dr. Ender Saraç’ın tavsiyelerine ek olarak en az 21 gün soğan suyu kürünü uygulamanızı tavsiye ederiz. 

Malzemeler

  • 1 adet yemeklik kuru soğan
  • 1,5 su bardağı içme suyu

Hazırlanışı

Soğanın en dış kabuğunu çıkarın alttaki temiz kabuğu kalsın. Yıkadıktan sonra 4’e bölün. Küçük bir tencereye suyu ve soğanları koyup kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra ocağın altını kısıp 5 dakika daha kaynatıp ılımaya bırakın.

Kullanımı

Sabah kahvaltıdan yarım saat önce aç karna bu ılık soğan suyun için. 21 gün ara vermeden devam edin. Sonra 1 hafta ara verin. Ardından 21 gün daha bu kürü uygulayın. 

Not: Hacamat hangi hastalıklara iyi gelir başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hacamat-hangi-hastaliklara-iyi-gelir/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın