Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Ya Vasi Esmasının Faziletleri

Ya Vasi Esmasının Faziletleri

Ya Vasi Esmasının Faziletleri , bu ismi şerif devam eden asla darlığa düşmez, rızık sıkıntısı çekmez, evinde iş yerinde bereket artar. Okuyanı hayrete düşürecek kadar etkilidir. Bu esmayı zikreden kişi, kolay ve rahat bir yaşama, bolluk ve bereket içinde bir ömre sahip olur. Her işinde başarıyı yakalamak ve bol kazançlı olmak için okunur. Ya Vasi ,Çok geniş ihsanıyla asla darlığa düşmeyen, İlm-i ve kudreti her bakımdan sonsuz olan. Çok müsamakar, çok geniş, in’am ve zenginliği bütün kullarının ihtiyaçlarını gidermeye kafi olan. İhsanı, zenginliği ve rahmeti her şeyi kuşatan, affı ve mağfireti, nimeti geniş olan, asla darlığa düşmeyen. Bu İsmi şerifin çok faydası vardır. Faydalarını ve okunma sayılarını aşağıda sizlerle paylaşacağız. 

Ya Vasi Esmasının Faziletleri

 • Bu esmayı zikreden kişi, kolay ve rahat bir yaşama, bolluk ve bereket içinde bir ömre sahip olur. Her işinde başarıyı yakalamak ve bol kazançlı olmak için okunur. Kişinin ömrü uzar, enerjisi artar, sağlıklı yaşar, işleri yoluna girer, ticari kazancı artar, ilmi ve hafızası güçlenir, arzu edilen her şeyi çoğaltıcı, bolluk ve bereket vericidir. Ticaretle uğraşıyorsa işi büyür, darlıktan varlığa geçer, ruhu sıkıntıdaysa huzur bulur. İlmi ve sanatçı yönü artar. Hafızayı kuvvetlendirir.
 • “Ya Vasi” ism-i şerifini çokça zikreden kimse Allah’u Te’ala’nın izni ile geçim darlığı çekmez. Rızkı bol, ömrü
  uzun, evi bereketli olur.
 • Altından kalkılamayacak zor işlerle karşılaşan kimseler “Ya Vasi” ism-i şerifini zikre devam ederlerse bu zor işlerin üstesinden gelirler.
 • Günde 137 defa bu ism-i şerifi zikreden kimse iç sıkıntılardan kurtulur. Kalbinden kin, haset ve diğer kötü düşünceler uzaklaşır. Rızkı artar.
 • Her namazdan sonra 137 defa “Ya Vasi” ism-i şerifini zikreden insan, çok sıhhatli olur. Hasta olmaz. Aileden birinde rahatsızlık olduğu zaman suya okunup içirilirse şifa olur.
 • Maişeti dar, kendisi sıkıntıda olan kimse her namazdan sonra 137 kere “Ya Vasi” ism-i şerifini okumayı kendisine vird edinirse kısa zamanda bolluğa kavuşur. İşleri yoluna girer. Tüccar ise işi büyür. Emlak sahibi ise mal ve mülkü artar. Talibi-i ilim ise hafızası kuvvetlenir.
 • “Ya Vasi” ism-i şerifinin vefkini Cuma günü sala vakti yazıp etrafına 137 kere “Ya Vasi” yazdıktan sonra bir dükkanın giriş kapısının iç kısmına asılırsa bereket ve bol müşteri gelir.
 • Çok mu çaresiz  kaldınız? Bu ismi şerifi Ya Vâsi celle celalühü diye 18769 defa okuyun birgün de tamamlayamıyorsanız 3 günde bitirin ve ondan sonrada her gün 137 defa okumaya devam ederse zenginlik bolluk bereket yağar Allahın izniyle
 • Bir okuma usulü de her namazdan sonra 11 Fatiha  137 Ya Vasi celle celalühü okumak her sıkıntınızdan kurtarır.
 • “El-Vasi Celle Celalühü ” zikrini her gün 137 defa devam eden kimselerin rızkı çok bol olur. Zenginleşir.
 • Allah insanların kalbini virdi anana yardımcı olmaya yöneltir. Vasi (c.c.) esma’sına devam edenler, elde olmadan cömert olmaya herkesin yardımına koşmaya başlarlar. 

Kaynak 1: İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm kitabı

Kaynak 2: https://www.instagram.com/p/CN8BZUoMjsopUcHWCxU2PNwJWdps8nNsFSh1rY0/

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “mavi kuvars taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/6925750

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Mavi kuvars taşının faydaları

💎 Mavi kuvars, enerji dengeleyici bir taştır.
Negatif enerjileri toplar ve iyileştirir, orijinal durumuna getirir.
Korkunun ve kaygının sebep olabileceği tüm olumsuzluklara karşı birebirdir.
💎 Stresi azaltır ve yok eder.
💎 Kişiye canlılık ve cesaret verir.
💎 Sınavlar ve topluluk önünde yapılacak konuşmalar öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
💎Aşırı enerjiyi dengeler, duyguların aşırıya kaçmasına engel olur ve dizginler.
💎 Sakin kalmanıza yardımcı olur.
💎 İletişimi ve sezgileri de kuvvetlendirir.
💎 Kişinin ruhundaki liderlik özelliğini de ön plana çıkarır.
💎 Gücü açığa çıkaran bir taştır. Kendinizde ön plana çıkarmak istediğiniz özelliğiniz için yada dileğinizin gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

 

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir