Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Ya Vasi Esmasının Faziletleri

Ya Vasi Esmasının Faziletleri

Ya Vasi Esmasının Faziletleri , bu ismi şerif devam eden asla darlığa düşmez, rızık sıkıntısı çekmez, evinde iş yerinde bereket artar. Okuyanı hayrete düşürecek kadar etkilidir. Bu esmayı zikreden kişi, kolay ve rahat bir yaşama, bolluk ve bereket içinde bir ömre sahip olur. Her işinde başarıyı yakalamak ve bol kazançlı olmak için okunur. Ya Vasi ,Çok geniş ihsanıyla asla darlığa düşmeyen, İlm-i ve kudreti her bakımdan sonsuz olan. Çok müsamakar, çok geniş, in’am ve zenginliği bütün kullarının ihtiyaçlarını gidermeye kafi olan. İhsanı, zenginliği ve rahmeti her şeyi kuşatan, affı ve mağfireti, nimeti geniş olan, asla darlığa düşmeyen. Bu İsmi şerifin çok faydası vardır. Faydalarını ve okunma sayılarını aşağıda sizlerle paylaşacağız. 

Ya Vasi Esmasının Faziletleri

 • Bu esmayı zikreden kişi, kolay ve rahat bir yaşama, bolluk ve bereket içinde bir ömre sahip olur. Her işinde başarıyı yakalamak ve bol kazançlı olmak için okunur. Kişinin ömrü uzar, enerjisi artar, sağlıklı yaşar, işleri yoluna girer, ticari kazancı artar, ilmi ve hafızası güçlenir, arzu edilen her şeyi çoğaltıcı, bolluk ve bereket vericidir. Ticaretle uğraşıyorsa işi büyür, darlıktan varlığa geçer, ruhu sıkıntıdaysa huzur bulur. İlmi ve sanatçı yönü artar. Hafızayı kuvvetlendirir.
 • “Ya Vasi” ism-i şerifini çokça zikreden kimse Allah’u Te’ala’nın izni ile geçim darlığı çekmez. Rızkı bol, ömrü
  uzun, evi bereketli olur.
 • Altından kalkılamayacak zor işlerle karşılaşan kimseler “Ya Vasi” ism-i şerifini zikre devam ederlerse bu zor işlerin üstesinden gelirler.
 • Günde 137 defa bu ism-i şerifi zikreden kimse iç sıkıntılardan kurtulur. Kalbinden kin, haset ve diğer kötü düşünceler uzaklaşır. Rızkı artar.
 • Her namazdan sonra 137 defa “Ya Vasi” ism-i şerifini zikreden insan, çok sıhhatli olur. Hasta olmaz. Aileden birinde rahatsızlık olduğu zaman suya okunup içirilirse şifa olur.
 • Maişeti dar, kendisi sıkıntıda olan kimse her namazdan sonra 137 kere “Ya Vasi” ism-i şerifini okumayı kendisine vird edinirse kısa zamanda bolluğa kavuşur. İşleri yoluna girer. Tüccar ise işi büyür. Emlak sahibi ise mal ve mülkü artar. Talibi-i ilim ise hafızası kuvvetlenir.
 • “Ya Vasi” ism-i şerifinin vefkini Cuma günü sala vakti yazıp etrafına 137 kere “Ya Vasi” yazdıktan sonra bir dükkanın giriş kapısının iç kısmına asılırsa bereket ve bol müşteri gelir.
 • Çok mu çaresiz  kaldınız? Bu ismi şerifi Ya Vâsi celle celalühü diye 18769 defa okuyun birgün de tamamlayamıyorsanız 3 günde bitirin ve ondan sonrada her gün 137 defa okumaya devam ederse zenginlik bolluk bereket yağar Allahın izniyle
 • Bir okuma usulü de her namazdan sonra 11 Fatiha  137 Ya Vasi celle celalühü okumak her sıkıntınızdan kurtarır.
 • “El-Vasi Celle Celalühü ” zikrini her gün 137 defa devam eden kimselerin rızkı çok bol olur. Zenginleşir.
 • Allah insanların kalbini virdi anana yardımcı olmaya yöneltir. Vasi (c.c.) esma’sına devam edenler, elde olmadan cömert olmaya herkesin yardımına koşmaya başlarlar. 

Kaynak 1: İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm kitabı

Kaynak 2: https://www.instagram.com/p/CN8BZUoMjsopUcHWCxU2PNwJWdps8nNsFSh1rY0/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

 

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/
ya vasi mucizesi , ya vasi fazileti ve sirri , ya vasi fazileti ve sırları , ya vasi okuyanların yorumları , ya vasiu , ya vasi okuyanlar , ya vasi havassı .

ya vasi , ya vasi 18769 , ya vasi fazileti , ya vasi fazileti ve sirri , ya vasi havassı , ya vasi mucize dualar , el vasi esmasının fazileti , ya vasi fazileti ve sırları .

ya vasi celle celalühüya vasi zikri , ya vasi mucizesi , ya vasi faziletleri , ya vasiu esmasının fazileti , ya vasi fazileti ve sirri , ya vasi esmasının fazileti , ya vasi esması fazileti .

ya vasi isminin fazileti , ya vasi celle celalühü fazileti , Ya Vasi Esmasının Faziletleri .

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın