Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Ya Şekür esmasının faziletleri

Ya Şekür esmasının faziletleri

Ya Şekür esmasının faziletleri . Esmaların her biri taşıdıkları anlam itibariyle evrensel yasalarla paralellik içerisindedir. Esmaların edebi ve ahlaki yönlerini hayatınıza uygularsanız, spiritüel pozitif enerjilerle donanır, fizik ve eterik bedene olumlu duygular yönlendirebilirsiniz. Esmaları, Allah’ın güzel sıfatlarını zikrederseniz, kozmik
alanda titreşim meydana getirerek, esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) size ilgili konularda yardımcı olurlar. Enerji tezahürleri karşısında aklınıza gelmeyecek maddi ve manevi güzellikler yaşarsınız.

Şekür, emirlerine itaat edenleri umduklarından da fazlası ile mükafatlandırıcı, şükrü kabul edici, az amel ile çok mükafat verici. Kendi hoşnutluğu maksat ve niyetiyle yapılan işleri daha ziyadesiyle karşılayan ve mükafatlandıran. “Eğer Allah’a güzel bir borç verecek olursanız, onu sizin için kat kat artırır ve sizi bağışlar. Allah Şekür’dur (şükrü kabul edip çok ihsan eden), Halim’dir (cezayı vermekte acele etmeyendir).” (Tegabün Suresi, 17)

Ya Şekür esmasının faziletleri

  • “Ya Şekür” ism-i şerifini günde 526 defa okumaya devam eden kimsenin rızkı bereketlenir, nimetleri artar, Allah’u Te’ala işlerinde kolaylık ihsan eder. Halk tarafından rağbet görür.
  • Günde 526 defa “Ya Şekür” ism-i şerifine devam eden zalimlerin ve düşmanların fenalığından muhafaza olur.
  • Bir ay boyunca günde 1.000 defa “Ya Şekür” ism-i şerifini zikreden kimsenin üzerine nimetler yağar, herkese sözü geçer, her hastalıktan vücudu sıhhat bulur.
  • “Ya Şekür” ism-i şerifi 41 defa bir bardak suya okunur, akşamları birer yudum içilir ve de gözlere sürülürse, o kişinin göğsünde ferahlık hasıl olur, gözleri de kuvvetlenir, geçim darlığından da kurtulur.
  • Bir işyerinin kısmetinin açılması için yağmur suyuna okunup o iş yerinin duvarlarına serpilirse oraya sayısız müşteriler gelir.
  • Evlilik kısmeti kapalı insanlar bu zikre devam ederlerse 110 günü geçmeden talipleri zuhur eder ve çok mutlu bir evlilikleri olur.
  • Çocuk sahibi olamayanlar okuduğu zaman çocukları olur. Denenmiştir. Allah (c.c.)’ın izniyle.
  • “Ya Şekür” ism-i şerifinin vefkini gümüş bir levhaya nakş edip boynunda taşıyan ve her gün 526 defa “Ya Şekür” ism-i şerifini okumayı adet edinen kimsenin rızkı bol, talihi açık, nimeti daim, gözü tok, kalbi kanaatkar olur. Her muradına kolaylıkla erişir.

 

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hematit Taşının Faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

ya şekür celle celalühü fazileti , ya şekür anlamı , ya şekür fazileti , ya şekür celle celalühü fazileti , ya şekür ismi şerifi , ya şekür anlamı , ya şekür esması .

Ya Şekür esmasının faziletleri . Esmalar, auralarınıza doğrudan nüfuz eder, onları pozitiffrekanslarla besler ve güçlendirirler.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın