Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Muhyi Esmasının Faziletleri

Ya Muhyi Esmasının Faziletleri

Ya Muhyi Esmasının Faziletleri , İnsan bedeni enerji sistemi olduğundan, onunla etkileşime girmek için çeşitli enerji titreşimlerini kullanırız. Yaygın ve etkili titreşimsel tedavilerin bazıları ses, renk, koku, çiçek ve cevher iksirleri, kristallerle taşlar ve tabii ki düşüncedir. Esmaları, Allah’ın güzel sıfatlarını zikrederseniz, kozmik alanda titreşim meydana getirerek, esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) size ilgili konularda yardımcı olurlar. Enerji tezahürleri karşısında aklınıza gelmeyecek maddi ve manevi güzellikler yaşarsınız.

Ya Muhyi, can veren, hayat veren, dirilten, sıhhat bahşeden, varlıklara verdiği hayatı devam ettiren. “O, diriltir ve öldürür. Ve O’na döndürüleceksiniz.” (Yunus Suresi, 56)

Ya Muhyi Esmasının Faziletleri

Muhyi esması ile gönüllere girmek ve oraya tesir etmek olasıdır. İsrafil a.s ve Hz. İsa a.s’ın çekmiş olduğu bir zikirdir. Hz. İsa bu ism-i şerifi 68 defa çekmeye devam ettikçe Allah’u Teâla tarafından ona ölüleri diriltme gibi bir mucize verildiği aşikardır.

  • “Ya Muhyi” ism-i şerifini her gün 68 defa zikreden kişinin kalbine iman ve irfan nuru dolar. Kötüye giden işleri düzelir, işlerinde başarılı olur.
  • Hasta üzerine her gün 68 defa “Ya Muhyi” ism-i şerifi okunmaya devam edilirse o hasta Allah’u Te’ala’nın izni ile şifa bulur.
  • Günde 68 defa “Ya Muhyi” ism-i şerifini zikre devam eden kimse, haksız yere hapse düştüyse kısa zamanda oradan kurtulur.
  • “Ya Muhyi” ism-i şerifini halvet ve riyazet ile zikreden kimse manevi sırlara erer. Kendisinde başkasının yardımına koşması hissi meydana gelir. Baktığı hastalar Allah’u Te’ala’nın izni ile şifa bulur.
  • Nefsine hakim olamayan kişi gece yarısı takati tükenene kadar “Ya Muhyi” ism-i şerifini zikre devam ederse, nefsi kendisine riayet eder.
  • Bir ay süre ile 5 vakit namazların ardından “Ya Muhyi” ismi şerifini 68 defa okuyan kişi tüm hastalıklardan şifa bulur.
  • Bir düşmanının kendisine kötülük yapmasından korkan kimse “Ya Muhyi” ism-i şerifini bir ekmek üzerine 68 defa okuyup yerse, kendisine yapılacak kötülüklerden muhafaza olunur.
  • Bir hastaya günde 7 defa 7 gün “Ya Muhyi” ism-i şerifi okunduğu takdirde hasta sıhhat bulur.
  • Kalbin ve vücudun diri olması için, bu ism-i şerifi günlük 68 defa ‘yâ Muhyi Celle Celalühü’ diyerek zikredilir.
Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 250 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ya muhyi fazileti , ya muhyi fazileti sırları , ya muhyi , el muhyi fazileti , ya muhyi kaç defa okunmalı , ya muhyi hasta , ya muhyi esmasının fazileti , ya muhyi fazileti ve sırları .

ya muhyi esmasi , ya muhyi esması , ya muhyi ne demek , ya muhyi celle celalühü , muhyi esması , ya muhyi hastalık için , ya muhyi ebced değeri .

Ya Muhyi Esmasının Faziletleri , esmalar, auralarınıza doğrudan nüfuz eder, onları pozitif frekanslarla besler ve güçlendirirler.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın