Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Tiroid Kanseri Tedavisinde Mucizevi Meyveler

Tiroid Kanseri Tedavisinde Mucizevi Meyveler

Tiroid kanserinin bitkisel tedavisi , tiroid kanseri nasıl tedavi edilir , kanserden nasıl kurtulunur . Doktorlar bile inanamadı: Candice Marie Fox adında bir bayan tiroid kanseri ni uyguladığı diyet programı ile yendi. 

Tiroid kanseri tedavisi

Tiroid kanseri tedavisi, kanserden nasıl kurtulunur , Candice adındaki bayana 2011 yılında tiroid kanseri teşhisi konduktan sonra doktorlar maksimum 5 yıl ömrü olduğunu kendisine söylemişler. Hastalığını öğrendikten sonra adeta yıkılmış fakat  kısa bir süre içerisinde kendisini toplayarak kanser ile savaşmaya karar vermiş. Özellikle  tiroid kanseri tedavisi konusunda bitkisel tedavi yöntemlerini araştırmaya başlamış.

Yaptığı araştırmalar sonucunda, Candice, beslenme alışkanlığını ve yaşam tarzını tamamen değiştirmeye karar vermiş. Öncelikle, sigara ve alkolü tamamen bırakarak, stresten uzak durmaya çalışmış.

Doğal yollarla kanseri tedavisi konusunda karar verdikten sonra, yaptığı araştırmalar sonucunda ananas, kivi ve papayada (kavun ağacı yemişi) bulunan bromelain enziminin, proteinleri sindirdiğini, enflamasyonu giderdiğini ve neticede kanser hücrelerini yok ettiğini öğrenmiş. Ayrıca, hayvansal proteinlerin tiroid ve diğer kanserli hücreleri beslediğini görmüş.

Bromelain enziminin tiroid kanserini ve diğer kanser türlerini yenmede çok etkili olduğunu öğrendikten sonra, buna göre kendine bir beslenme programı hazırlamış. Candice, günde 3 adet ananas ile birlikte, limon, kivi, greyfurt, muz, elma ve papaya yemeye başlamış. Uzun bir süre sadece bu meyveleri yiyerek beslenmiş.

Candice, tedavi süresince bu beslenme programını uygularken, sigarayı, içkiyi, kozmetik ürünleri ve kimyasal deterjanları kullanmayı bırakmış, en önemlisi stresli bir yaşam tarzından uzak durmaya çalışmış.

Candice, bu uyguladığı beslenme programı esnasında şunu görmüş, çok fazla yemek yendiği zaman, vücudumuz enerjisini, yediğimiz bu  yiyecekleri sindirmek için harcıyor, kanserli hücreler ile savaşmak, onları yok etmek için  vücudun enerjisi kalmıyor. Kanser türlerinin tedavisinde az yemek ve özellikle vücudun ihtiyacı olan gıdaları yemek çok önemlidir.

Candice’nin uyguladığı bu beslenme programının neticeleri 6 ay sonra görülmeye başlanmış. Candice’nin uyguladığı tedavi doktorları bile şok etmiş! Candice, kanserle verdiği mücadelede başarılı olmuş, tamamen kanseri yenerek eskisinden daha sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürmeye başlamış.

Kaynaklar:healtyfoodteam.com goodmorningcenter.com,

http://www.healthyfoodhouse.com/findings-confirmed-doctors-did-not-believe-a-woman-cured-cancer-in-the-fourth-stage-she-ate-only-this/

Kanserden nasıl kurtulunur başlıklı yazımızı da mutlaka okumalısınız https://www.hayatvesaglik.net/kanserden-nasil-kurtulunur/ .

bim aktüel

Tiroid kanseri tedavisi , tiroid kanserinin bitkisel tedavisi , kanserden nasıl kurtulunur ve bir çok kanser türü tedavisinde uygulanan beslenme programının önemi çok büyüktür, özellikle bu alanda uzman doktor kontrolünde yapılırsa Allah’ın izni ile şifa bulunur.

Hakkında admin

Bir yorum

  1. Çok begendim bilgiler süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın