Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Tiroid bezinin az çalışması bitkisel tedavi

Tiroid bezinin az çalışması bitkisel tedavi

Tiroid bezinin az çalışması bitkisel tedavi , Aşağıda tarifini vereceğimiz kür ile doğal yollardan tiroid rahatsızlığınıza şifa bulabilirsiniz. Tiroid bezi, boyunun ön tarafında bulunur ve 2 lob’dan oluşur. Tiroid bezi T3 ve T4 olarak ifade edilen 2 tane hormon üretmektedir. Tiroid bezinin fazla ya da az çalışmasına bağlı olarak T3 ve T4 hormonları fazla ya da az üretilir. Bu hormonların fazla ya da az üretilmesi vücudumuzda çeşitli rahatsızlıklara sebep olur. Özellikle, tiroid bezinin fazla çalışması sonucu ortaya çıkan guatr toplumumuzdaki kişilerde de oldukça yaygındır. Maalesef, guatr ameliyatı yapılarak  tiroid bezleri alınmış insanların sayısı oldukça fazladır.
Tiroid rahatsızlıklarına şifa bitkisel kür

Tiroid rahatsızlıkların şifa bitkisel kür

Tiroid bezlerinin alınması çözüm olmamakta, tiroid bezleri alınan kişiler ömür boyu ilaca mahkum olmakla birlikle tiroid bezlerinin olmaması çeşitli rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Guatr ameliyatı sonucunda da hipotiroid (tiroidin yavaş çalışması) gelişebilmektedir.

tiroid bezinin az çalışması bitkisel tedavi
tiroid bezinin az çalışması bitkisel tedavi

Hipotiroid

Tiroid bezinin yavaş veya az çalışmasıdır. T3 ve T4 hormonlarının az üretilmesine ve vücutta çeşitli rahatsızlıkların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Kadınların %2 si, erkeklerin ise %0.1 inde hipotiroid görülmektedir. Yeni doğan her 3500 bebekten bir tanesi hipotiroid hastası olarak dünyaya gelmektedir. Hipertiroid tedavisi gören hastaların bazılarında tedavi sonucunda tam tersi olan hipotiroid gelişebilmektedir. Bu durum daha çok, radyoaktif iyot veya ilaç tedavisi alan hastalarda görülebilmektedir.

Hipotiroid durumunda ortaya çıkan rahatsızlıklar

 • Metabolizma yavaş çalışmaya başlar.
 • Kalp hızı azalır, 
 • Bağırsak hareketleri yavaşlar ve kabızlık şikayetleri ortaya çıkar. Hipotiroid hastaları çok kolay kilo alır.
 • İştahsızlık
 • Yorgunluk
 • Konsantre azlığı
 • Soğuğa karşı hassasiyette artış
 • Kuru ve serin bir deri
 • Seste derinlik ve kısıklık
 • Saç tellerinde incelme
 • Kalp büyümesi
 • Erken yaşta başlayabilen damarsertliği (arteriosklerozis)
 • Kolestrol değerlerinde yavaş yükselme
 • Kadınlarda adet düzensizliği
 • Hipotiroid, yaşlı insanlarda güçsüzlüğe neden olmaktadır. Çoğu zaman hipotiroid’in neden olduğu bu güçsüzlük, yaşlılığın verdiği doğal güçsüzlük zannedilebilmektedir. 

Tiroid bezinin az çalışması bitkisel tedavi

Dereotu, hem hipotiroid, hem de hipertiroid durumunda oldukça etkili olabiliyor. Dereotunda bulunan iki ana etkin madde, tiroid hormonlarını, T3 ve T4’ü dengelemektedir. Diğer bir değişle, tiroid bezi hızlı çalışıyor ise yavaşlatıyor, yavaş çalışıyor ise hızlandırıyor. Netice olarak, dereotu hem hipotiroid hastaları hem de hipertiroid hastaları için yardımcı oluyor. Aşağıda tarifini vereceğimiz kür Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilmektedir.

Dereotu kürü 1

3 ay boyunca sabah, öğle ve akşam olmak üzere aç karnına yemeklerden yaklaşık 15 dakika önce 1 yemek kaşığı dolusu dereotunu biraz çiğnedikten sonra iki üç yudum su ile yutun. Bu kürün düzenli olarak 3 ay boyunca kullanılması tiroid bezlerinin düzenli olarak çalışmasını ve tiroid hastalığının tedavisini kolaylaştıracaktır.

Not 1: Bu kürü doktor kontrolünde uygulamalısınız. Ayda bir test yaptırmalısınız, hastalığın seyrine göre doktorunuz kullandığınız ilacı azaltmanıza karar verebilir.

Not 2: Brokoli, lahana, kırmızı ve karalahana, karnabahar, soya, Brüksel lahanası, ıspanak, yer fıstığı, böğürtlen, tırp, darı ve şeftali gibi gıda çeşitlerinden tiroid hastalarının uzak durması gerekir.

Not 3: Yukarıdaki dereotu kürünü uygularken hakiki ceviz yağını tiroid bölgenize her gece sürerek streç film ile kapatın. 20 gün kesintisiz uygulayarak işleme bir hafta ara verin ve tekrar 20 gün uygulayın. Bu uygulamayı ise üç ay boyunca tekrarlayın.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 150 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

 

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Ürün fiyatı 75 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

İyot ,Selenium ve Bitkiler içeren Takviye Edici Gıda

İyot, insan vücudunda çok az miktarda bulunmakta olup, yediğimiz besinler ve su ile alınır. Tiroid bezlerinin içeriğinde bulunur. Tiroid ve tiroid kontrol mekanizması, zihinsel fonksiyonların sağlıklı çalışması, enerji ve kilo alınması, normal büyüme ve gelişme, beyin ve sinir sisteminin normal çalışması , vücut ısısı ve enerjisinin düzenlenmesi, tiroid hormonlarının yapımı gibi fizyolojik olaylarda çok önemli bir rol oynar.

İçindekiler: Kelp (Laminaria sp. , 140 mg), Rodiola (Rhodiola rosea, 125 mg), Hidroksipropil metil selüloz kapsül , Fucus (Fucus vesiculosus, 80 mg), Çin geveni (Astragalus membranaceus, 80 mg), L-selenometionin (Selenyum).

Kullanım şekli : Yetişkinler yemeklerle günde 1 kapsül almalıdır.

*** Bilgi almak ve ürünü sipariş vermek için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonları arayabilir WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

 

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan ametist taşı bileklik kargo dahil 90 TL . Kredi kartı ile satın almak için aşağıdaki satın al butonunu tıklayın.

SATIN AL

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).  ametist erkek bileklik  , ametist bileklik bayan , bu bileklik hem erkeklerin, hem de bayanların kullanımı için uygundur.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Not 4: hayatvesaglik.net web sitemizde yer alan bilgiler, “kaliteli ve sağlıklı yaşam” tavsiyeleri olup, doktor tedavisi yerine geçmez. Sitemizde yayımladığımız bitkisel kürler, ilaç değil, sağlıklı yaşamak ve hastalıkların tedavisinde modern tıbba destek amacı ile tavsiye niteliğinde olup, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığı doktor tarafından tespit edildikten sonra, doktor kontrolünde uygulamalıdır

tiroidlerin az çalışması bitkisel tedavi ,

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın