Ana Sayfa / Dua / Selamün kavlen min rabbin rahim ayetinin faziletleri

Selamün kavlen min rabbin rahim ayetinin faziletleri

Selamün kavlen min rabbin rahim , Yasin Suresi’nin 58. Ayetidir. Ebced değeri : 818’dir. Okurken başta 1 kez Besmele çekilmesi yeterlidir. Bu ayet içerisinde birçok sırları ihtiva etmektedir. İçinde ismi A’zam’ı barındırmaktadır. Hastaların şifası, hacetlerin gerçekleşmesi, rızık bolluğu için aşağıda belirtilen sayı ve terkiplerle ile okunursa Allah’ın izni ile kısa sürede netice alınır. 

Anlamı: Çok merhametli olan Rab’den bir söz olarak (kendilerine) “Selâm” (vardır).

Selamün kavlen min rabbin rahim ayetinin faziletleri

 • Hastaların şifası için: Bu ayeti kerime, bir bardak suya 818 defa okunup nefes edilerek (üflenerek) hasta olan kişiye içirilirse, Allah’ın izniyle şifa bulur.
 • Hacet için: Mühim bir işin veya bir dileğin kabulü için: “Selamün kavlen min rabbir rahim.” Ayeti 1479 defa okunursa Allah’ın izni ile haceti gerçekleşir.
 • Rızık bolluğu için: Rızkı dar olup sıkıntı içerisinde bulunan bir kimse cuma gecesi sabaha doğru kalkıp güzelce bir abdest aldıktan sonra.
  2 iki rekat hacet namazı kılınır sonra kıbleye karşı oturup Besmele-i şerifi okuduktan sonra 3 İhlas ve 1 defa Fatiha suresi okunur daha sonra Yasin suresi okunmaya başlanır “Selâmün kavlen mir rabbir rahîm” Ayetine geldiği zaman 21 defa bu Ayeti tekrar edip, Yasin’i bitirdikten sonra aşağıdaki dua okunur.
  “Allâhümme innî eselüke bi haggı hâzihis sûretiş şerîfeti ve bi hakki “Selâmün kavlen mir rabbir rahîm. En terzugnî rizgan halâlen dayyiben allâhümme innî eûzü bike min şiddetil fakri ve bilâid deyne allâhümmec alnî mineş şâkirîyn”.
  Bu tertip üzere Yasin suresini iki kez daha okuyup 3 defa okumayı tamamladıktan sonra 3 defa salavati şerife getirilirse, Allah c.c. ın izniyle sıkıntıdan kurtulur. Rızkı bollaşır, çoğalır geniş olur. (kenzül havas 1,2 cilt-316 sf./19.sıralama)
 • Bu ayet-i kerimeyi vird edinen kimse her türlü maddi ve manevi, ruhani ve sari hastalıklardan emin olur. Utanacağı, sıkılacağı bir hale giriftar olmaz.
 • Hayırlı işler için kullanmak gayesiyle 786 kere besmele 613 kere de bu ayeti kerimeyi okursanız karşınızdakinin gönlünü yumuşatırsınız. o kişi siz ne isterseniz yapar.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın