Ana Sayfa / Dua / En etkili iş bulma duası

En etkili iş bulma duası

En etkili iş bulma duası , iş bulmak ve hayırlı bir rızık kapısının açılması için kişinin bu yolda fiili olarak çaba sarf etmesi önemlidir. Fiili duasını yerine getirirken ise Allah (c.c.) den yardım istemesi, hayırlı bir rızık ve iş kapısının açılması istemesi çok güzel olacaktır. Bu çalışma ile kişinin enerjisi ve frekansı yükselecek, işe girmesi veya kendi iş yerini açması için hayırlı kapılar açılacaktır Allah’ın izniyle. Bu ayetler ayrıca zenginlik ve bolluk için de okunabilir.

Aşağıda paylaşacağım iki ayet-i kerimeyi sırayla bir gün birisini bir gün diğerini olacak şekilde veya 7 şer gün önce birisini sonra diğerini olmak üzere okuyabilirsiniz. Bu çalışmaları en az 21 gün veya daha fazla yapmanız daha iyi olacaktır.

En etkili iş bulma duası

  • Bakara suresi 247. Ayet son kısmı 990 defa bu niyetler ile olunacaktır: “allâhu yu’tî mulkehu men yeşâu”
    • Meali: “Allah, mülkünü dilediği kimseye verir.” şeklindedir.
  • Okunacak olan diğer ayet ise 1150 defa Ali İmran suresi 26. Ayetinden şu kısım: “malikel mulki tu’til mulke”
    • Meali ise” Mülkün sahibi sensin, dilediğine mülkü sen verirsin”
  • Okumalara başlamadan önce ve okuma bitince aşağıda yazdığım Salât-ı Tefriciye’yi de bir defa okuyun lütfen. Salât-ı Tefriciye: “Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek”

Allah (CC) ihtiyacı olanlara hayırlı bir rızık ve iş kapısı nasip etsin; cümlemize bolluk ve zenginlik nasip etsin, dualarımızı kabul ve makbul buyursun.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CYQ_yQ9NhDA/mutlusanalp

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

iş bulmak için dua , iş bulmak hayırlı rızık için dua , iş bulma duası , iş bulmak için okunacak dua , mucize is bulma duası , çabuk iş bulmak için okunacak dua

hayırlı iş bulma duası , iş bulma duası çok etkili , iş bulmak için hangi süre okunur , hayırlı iş bulmak için dua , iş bulmak için okunacak en tesirli dua , acil iş bulma duası .

En etkili iş bulma duası , is bulmak icin okunacak dua , iş bulma duaları , is bulmak icin okunacak etkili dua , en etkili iş bulma duası , iş bulmak için hangi dua okunur .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın