Ana Sayfa / Dua / Sabah akşam okunacak dualar

Sabah akşam okunacak dualar

Dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan bilimsel araştırmalarda duanın hastalıkları iyileştirme konusundaki olumlu katkısı ortaya konmuştur. Amerika’da Duke Üniversitesi Tıp Merkezi’nde bulunan araştırmacılar, bakterilere, tohumlara ve hasta farelere dua okumuşlar. Dua okunmuş bakterilerin dua okunmamış bakterilere göre daha hızlı büyüdükleri, tohumların çok daha hızlı filizlendiği, hasta farelerin çok çabuk iyileştikleri, gözlemlenmiştir. Ülkemizde ve tüm dünyada yaşamış olduğumuz corona virüs kaynaklı salgın hastalığın kolay kolay ortadan kalkmayacağı uzmanlar tarafından dile getiriliyor. Hayatımızın her döneminde olduğu gibi bu zor dönemlerde de insanoğluna düşen görev gerekli tedbirleri aldıktan sonra Yüce Yaratıcımız’a sığınarak kendimizi manevi koruma altına almak. Bunu için sabah akşam okumamız gereken dua ve ayetleri yazımızda bulabilirsiniz, sabah akşam okunacak dualar

San Francisco Hastanesi Kalp Bakım Ünitesi’nde yapılan bir araştırmada, kendilerine dua edilen hastaların, kendilerine dua edilmeyen hastalara göre bazı fonksiyonlarının daha sağlıklı oldukları tespit edilmiştir. Dua edilen hastalarda, daha az göğse basınç ve akciğere hava verme yoluyla suni kan dolaşımı ve suni teneffüs sağlama ihtiyacı, daha az idrar çıkartıcı ilaçlar ve daha az antibiyotik verme ihtiyacı duyulmuş.

Dua isimli kitabında “Dua, kanseri bile tedavi eder” diyen iki adet Nobel ödüllü Fransız doktor Alexis Carrel “Yarınlara Doğru” isimli kitabında şunu yazmaktadır: Bir rahip, Don Alexis’e “öğrencilerinize dua etmeyi öğretiyor musunuz?” diye sormuş. Don Alexis, şu cevabı vermiş: “Ben onlara bütün hayatlarını bir dua haline getirmelerini öğretiyorum”

Sabah akşam okunacak dualar

Aşağıda belirttiğimiz dua ve ayetler sabah ve akşam namazını kıldıktan sonra düzenli olarak her gün okunmalıdır.

  • 7 kere Eûzu billahi mineş-şeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahîm. Bismillahiş Şafi bismillahil Kafi bismillahil Muâfi . Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim.
  • 7 kere Ha Mim
  • 6 kere Hasbünallahu ve Nimel Vekil . 1 kere Hasbünallahu ve Nimel Vekil ve nimel Mevla ve ni’men nasir gufrâneke rabbenâ ve ileykel-masîr . 
  • 21 kere Kureyş Suresi (Bismillâhirrahmânirrahîm. Li îlâfi kurayş. Îlâfihim rihlete’ş-şitâi ve’s-sayf. Felya’budû Rabbe hâze’l-beyt. Ellezî et’amehum min cû’ın ve âmenehum min havf.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 80 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

sabah akşam okunacak dualar , mutlaka düzenli olarak okumanızı tavsiye ederiz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir