Ana Sayfa / Magazin / Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandığı andan itibaren izlenme rekorları kırıyor!

Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandığı andan itibaren izlenme rekorları kırıyor!

Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandı. Birçok kişi tarafından merakla beklenen film ne zaman vizyona girecek?

Recep İvedik 5 fragmanı milyonlarca kişi tarafından izlenerek rekorlar kırmaya devam ediyor. Recep İvedik 5 filminin çekimini tamamlayan Şahan Gökbakar fragmanını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.  Her filmde farklı maceralar içerinde yer alan Recep İvedik, bu kez mahalle sakinlerinden İsmet’in yarım kalan işini tamamlamak üzere işe koyuluyor. İsmet’in vefat etmeden önce kabul ettiği işi tamamlamak için Makedonya’ya giden Recep İvedik, bir anda kendisini milli takım içerisinde buluyor.

Recep İvedik 5 Fragmanı

Recek İvedik 5 fragmanı izleyici sayısı şu ana kadar 7.5 mio’nu aştı. Filmde, mahalle sakinlerinden İsmet’in vefatının ardından ailesine taziyeye giden Recep ve arkadaşları, kederli ailesinin bir isteği olup olmadığını sorarlar. Evin hanımın kocasının yarım kalan işinin tamamlanmasını ister. Recep İvedik ve arkadaşları bu isteği yerine getirmek üzere maceralarına başlarlar. İsmet’in otobüsüyle Milli Takım kafilesini Makedonya’ya götüren Recep İvedik ve arkadaşları, birbirinden eğlenceli olaylar, maceralar yaşayacaktır. Recep İvedik 5 fragmanı ve filminin genel konusu bu şekilde.

Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek olan Recep İvedik 5 filminin yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstlenirken, renkli ve çok konuşulacak senaryosunu ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar birlikte yazdı. Film, İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekilmiş. Önceki Recep İvedik serilerinde olduğu gibi, Recep İvedik 5 filminin de başrol oyuncusu Şahan Gökbakar.  Orkan Varan ve Deniz Ceylan filmde kendisine eşlik ediyor. Film 16 Şubat’ta izleyici ile buluşacak, izlenme rekorları kırması bekleniyor.

Recep İvedik 5 fragmanı nda bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep İvedik, genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera çoktan başlamıştır.

Spor organizasyonuna katılacak ekibin talihsiz olayı sonucu işler karışır, bunun üzerine Recep İvedik kontrolü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep İvedik; olayları kendi yöntemleriyle çözmek isteyince ise ortaya eğlenceli olaylarla bezenmiş muhteşem bir komedi ortaya çıkar.

Recep İvedik 5 fragmanı nda Recep İvedik, sporun her alanında boy göstererek iddiasını ortaya koyuyor. Farklı bir yönüyle izleyeceğimiz Recep İvedik; bu filminde güreş, gülle, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkartacak performanslar gösteriyor.

Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandı Ne zaman vizyona girecek

Recep İvedik 5 fragmanı yukarıda sizlerle paylaştık, filmin vizyona girmesi birçok kişi tarafından merakla bekleniyor.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın