Ana Sayfa / Dua / Psikolojik hastalıklar için dua

Psikolojik hastalıklar için dua

Psikolojik hastalıklar için dua , yapılacak Esmaül Hüsna zikirleri ve dua terkipleri ile psikolojik hastalıklarınızdan, sıkıntılarınızdan kurtulup, maddi ve manevi anlamda bolluk bereket içerisinde huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Bazı insanlara göre bu anlattıklarımız saçma gelebilir, dua ile psikolojik hastalıklardan nasıl kurtulunur, diye karşı çıkanlar edenler olabilir. Duanın insan ruhu ve bedeni üzerinde yapmış olduğu olumlu etkiler, iyileştirici gücü artık bilimsel araştırmalar ile de kanıtlanmıştır. Allah’ınisimleri-Esmaül Hüsna, ruhsal ve bedensel şifa kaynağıdır. Dr. Ender Saraç, Esmaül Hüsna’yı “şifa veren enerji kökleri” olarak nitelendiriyor.

İnsan bedeninin %70’i su ve suyun bir hafızası, alfabesi var. Kendisine söylenen iyi ya da kötü sözlere farklı şekiller aldığı Japon bilim adamı Emoto tarafından kanıtlanmıştır. Okuduğumuz dualar, Esmalar bedenimizdeki suya kaydedilir ve buradaki kayıtlara göre beynimiz organlarımıza komutlar verir. Bu konulara “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” ve “Duanın Gücü Sırların Şifresi” kitaplarında detaylı olarak yer verilmiştir. (www.hezarfenyayinlari.com)

Psikolojimizin bozulmasına nelerin sebep olduğunu da irdelemeliyiz. Maddi sıkıntılar, sevdiğimiz insanların ölümü, hastalıklar, evlenememek ya da evlendiğimiz kişi ile yaşadığımız sorunlar, psikolojimizin bozulmasına neden olabilir. Tabi ki dua etmenin, ibadetlerimizi yerine getirmenin yanı sıra bu sorunların çözümü için de çaba göstermeliyiz.

Psikolojik hastalıklar için dua - psikolojik rahatsızlıklar için esmaül hüsna - psikolojik rahatsızlıklar için dua
Psikolojik hastalıklar için dua

Psikolojik hastalıkların tedavisi için duanın yanı sıra hayatımıza da çeki düzen göstermeliyiz.

  • Yaratılış gayemizi anlayıp ona uygun bir yaşam tarzı geliştirmeliyiz,
  • İbadetlerimizi aksatmamalıyız,
  • Helal ve harama çok dikkat etmeli, kul hakkı yememeli, insanlara haksızlık etmemeliyiz,
  • Çevremizde yardıma muhtaç olan insanlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmalıyız,
  • Kendimize ulaşılabilecek hedefler belirleyip, bu hedeflere ulaşmak için planlı programlı yaşamalıyız,
  • Vaktimizi ruhsal ve beden gelişimize faydası olmayan boş işlerle geçirmemeliyiz,
  • Ruh ve beden sağlığımıza, kültürel gelişimize katkı sağlayacak kitaplar okumalıyız.

Psikolojik hastalıklar için dua 1

Aşağıdaki esmayı, okumaya devam edenler, nazar edenin nazarından, sihirden, sedef hastalığından, cüzzamdan, ruhi sıkıntılardan ve her türlü afetten emin olurlar. Allah-u Te’ala o kimseye her türlü zor işi kolaylaştırır. Sabah namazından sonra 360 kere, akşam namazından sonra 360 kere, 40 gün boyunca okunmalıdır.

“Ya Barien nüfusi bila misalin hala min ğayrih.”

Psikolojik hastalıklar için dua 2

Ebu-l Hasan hazretleri, arkadaşlarına psikolojik sıkıntılara, ruhi bunalıma karşı aşağıdaki duayı okumalarını tavsiye ederlerdi:

“Ya Vasiu, Ya Alimü, Ya Zel fadlil azıymi ente rabbi ve aleyke hasbi, in temsesni bi durrin fe la kaşife lehü illa ente, ve in teradde li bi hayrin fe la radde li fadlike, tüsıybü bihi men teşaü min ıbadike ve entel ğafurur rahıym.”

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 80 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit Taşının Faydaları
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

 

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Tavsiye Yazılar

Not: Depresyonu bitiren dua başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/depresyonu-bitiren-dua/

psikolojiyi düzelten dua , psikolojik rahatsızlıklar için dua , ya barien nufusi , ruhsal bunalım için esmaül hüsna , ruhsal hastalıklar için dua ,

Depresyon, stres, panik atak, anksiyete, kaygı bozukluğu, vesvese, takıntı, OKB, sosyal fobi, bipolar bozukluk gibi psikolojik hastalıkların şifası için okunacak dualar ve terkipler

Psikolojik hastalıklar için duapsikoloji düzelten dualarpsikolojik rahatsızlıklar için esmaül hüsnapsikolojik rahatsızlıklar için dua , Allah’ın izni ile dua terkipleri ruhsal ve bedensel şifanıza vesile olur.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın