Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Ölmeden önce uyanmak 1

Ölmeden önce uyanmak 1

İnsanoğlu, biraz düşünse bu dünyada yaşadıklarının ne kadar gelip geçici olduğu her şeyin su gibi akıp geçtiğini çok kolay idrak edebilir. Sahip olmak için verdiğimiz sayısız istek ve arzularımızın sahip olduktan sonra bizi gerçek mutluluğa ulaştırmadığını görürüz. Mücadelemiz bir sonraki istek ve arzularımızı gerçekleştirmek üzere devam eder durur. Maalesef, insanoğlunun çoğu, bu dünyada yaratılış gayesini bir türlü kavrayamadan, daha kendini tanıyamadan geçip gidiyor. Bu dünyada adeta ölü olarak yaşıyoruz, öldükten sonra uyanıyoruz fakat bu noktada iş işten geçmiş oluyor. Peki, ölmeden önce uyanmak nasıl olacak? Bu dünyadaki geçici yaşamımızı nasıl uyanık olarak sürdürebilir, ölmeden önce nasıl uyanabiliriz?

Rüya aleminde yaşıyoruz

İnsanlar, genelde 40’lı, 50’li yaşlardan sonra bir arayış içerisine giriyor. İyi bir üniversitede okumak için genellikle çocukluk yıllarından çalışılmaya başlanıyor. En güzel yıllar bu uğurda heba oluyor. İyi bir üniversite kazanılıyor, bir sonraki hedef iyi bir iş, sonra iyi bir eş, iyi bir ev, iyi bir araba derken çocuk oluyor. Çocuk olduktan sonra kısır döngü başa dönüyor. İnsan, tabi ki her şeyin en iyisine sahip olmak için mücadele edecek. Ama, bu dünyada ki maddi zenginlikler, gerçek hedefine ulaşmak için bir araç olmalı, hedef Yaratılış gayesine uygun, ilahi kanunlara uygun bir yaşam sürmek olmalı.

Maddi anlamda her şeyin en iyisini yapmak, en iyisine sahip olmak için mücadele devam ediyor. Akşamları, diziler, filimler, maçlar seyrederek geçiyor. Hafta sonları genelde, arkadaş toplantıları, AVM gezmeleri ile geçiyor. Bu süreçte insan, kendini geliştirmek için maalesef bir çaba içerisinde olmuyor.

Bu süreçte insan, belki her şeyin en iyisine sahip oluyor ama bir türlü gerçek huzuru yakalayamıyor. Yaş geliyor, 50’lere, 60’lara. Bu yaştan sonra başlıyor arayışlara, kişisel gelişim kitapları okumaya, eğitimlere gitmeye, seminerlere katılmaya. Ama, tuzaklar burada da devam ediyor. Bazıları kendisine doğru yolu gösterecek doğru insanlarla karşılaşıyor, bazıları da tuzaklara düşüp heba olup bu dünyadan gidiyor. Bu yaşlara kadar aklını kiraya veren, düşünme, tefekkür zahmetinde bulunmayan insan genelde, bu yaşlarda da beynini çalıştırmıyor, aklını kiraya vermeye devam ediyor. Gerçek huzuru yakalamak için çıktığı bu kişisel gelişim yollarında ya ateistlerin ya da şarlatanların tuzağına düşüyor. O nedenle, kişisel gelişim adına çıkılan bu arayış, farkındalık, uyanış yolundaki tuzaklara düşmemek için çok dikkatli olunmalı.

50li, 60’lı yaşlardan sonra arayış içine girip, doğru insanlar ile karşılaşıp, kendilerini doğru yolda huzura erdiren kişilerin çoğu da maalesef, çocuklarını, çevrelerini de uyandırmak için bir çaba içine girmiyor.

Ölmeden önce uyanmak

Uyanış yolunda ilk yapmamız gereken fiziksel olarak sağlıklı bir yaşam sürmek olmalıdır. Bağırsaklarımız 2. beynimiz, yediklerimiz, içtiklerimiz, beynimizi doğrudan etkiliyor. Beynimiz düzgün çalışmayınca sağlıklı düşünemiyoruz ruhsal olarak gelişim kaydetmek pek mümkün olmuyor. Bu yazımızda, sizlerle şunu yerseniz bunu içerseniz gibi sağlıklı beslenme ile ilgili bilgiler paylaşmayacağız. bununla ilgili çok sayıda yazımız sitemizde mevcut. Amacımız sağlıklı beslenmenin çok önemli olduğunu vurgulamak. Kişinin kendi bedenini tanıyarak, onun ihtiyaçlarına uygun sağlıklı beslenme yollarını araştırıp öğrenmesi, uyanış yolculuğunda kendine yapacağı en önemli yatırımdır.

Herkesin bedeni, genetik yapısı birbirinden farklı. Bazı gıdalar bazı insanlara çok faydalı olurken bazılarına fayda vermeyebilir hatta zararlı olabilir. Öncelikle, bedenimizi tanımalı, ihtiyaçlarını tespit etmeliyiz. Sonrasında, vaktimizi diziler, eğlence programları vs şeyler ile geçirmek yerine sağlıklı beslenme yollarının anlatıldığı programları seyrederek geçirmeliyiz. Bu konuda internetten araştırmalı, kitaplar okumalı, okuduklarımızı, izlediklerimizi farklı kaynaklardan teyit etmeliyiz. Sağlıklı beslenme önemli, okuduklarımızın doğruluğundan, güvenilirliğinden emin olmalıyız. Buna göre beslenme programımızı şekillendirmeliyiz.

Ne yediğimiz, içtiğimiz kadar bunların kalitesi, organik olması da çok önemlidir. Ayrıca, öğrendiklerimizi kendimize saklamalı, çocuklarımıza öğretmeli, çevremizdeki insanlarla paylaşmalıyız.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

 

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ölmeden önce uyanmak , başlıklı bu yazımız seri halinde devam edecek, bizi takip edip yazılarımızı çevrenizdeki insanlar ile paylaşmanızı tavsiye ederiz.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın