Ana Sayfa / Dua / 7 günlük niyet çalışması

7 günlük niyet çalışması

İsteklerin gerçekleşmesi için 7 günlük niyet çalışması. Mucizevi bir çalışma, sonuçları gerçekten müthiş. Bu bir dua çalışması, bilinçaltımızı olmasını istediğimiz şeylere, dua ile Esmaül Hüsna ile kodluyoruz. Esmaül Hüsna (Allah’ın isimleri ve sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır. Allah (c.c.) hiç kimseyi bu dünyada eziyet çeksin diye yaratmamıştır! İnsanoğlu kendisini mutluluğa ulaştıracak yolları, mucizeleri hep dışarıda arar, durur. Halbuki, mucize insanın kendisidir, sorunların çözümü kendisindedir.

7 günlük niyet çalışması

  • Öncelikle, her işimizde olduğu gibi niyet çalışmamıza da “Bismillahirrahmanirrahim” diyerek başlıyoruz. Niyetimizi ediyoruz, kalben, sesli olarak dile getirerek ve temiz kağıda yazıyoruz. Tek bir niyet için bu çalışmayı yapmanızı tavsiye ederiz. Örneğin, birisinin ya da kendimizin sağlığa kavuşması için, hayr olacak bir evlilik yapmak için, çocuk sahibi olmak için, bolluk bereketi, parayı hayatımıza çekmek için, niyetiniz ne ise. Önce tek bir niyet için bu çalışmayı 7 gün boyunca yaparsınız hatta 21 gün boyunca da yapabilirsiniz. Sonra, sırasıyla diğer niyetlerinin için bu çalışmayı yapabilirsiniz.
  • Sonrasında, “kınamamaya, yargılamamaya, yadırgamamaya, yorum yapmamaya niyet ediyorum” diyoruz. Yukarıdaki niyetimizi yazdığımız kağıdın altına da bu cümleyi yazıyoruz.
  • Aşağıdaki şekli yukarıdaki kağıdımıza çiziyoruz.

1. Gün Yapılacaklar

🥇7 adet A4 kağıdına “Güzellik – Ya Hayy” yazarak evimizde tuvalet, banyo hariç görünür yerlere asıyoruz.

🥇Sabah uyandığımız saatten sonraki her saat başı için telefonumuza alarm kuruyoruz ve alarmın adını “Güzellik – Ya Hayy” yapıyoruz.

🥇Alarm her çaldığında her ne yapıyorsak ki genelde ya geçmişteki bir olayı düşünüyor ya da gelecek için kaygılanıyoruzdur. Her saat başında, alarmımız çaldığında “Şu an andayım.”, “Güzellik”, “Ya Hayy” diyoruz.

2. Gün Yapılacaklar

🥇7 adet A4 ya da not kağıdına “Şans – Ya Latif” yazarak evimizde tuvalet, banyo hariç görünür yerlere asıyoruz.

🥇Sabah uyandığımız saatten sonraki her saat başı için telefonumuza alarm kuruyoruz ve alarmın adını “Şans – Ya Latif” yapıyoruz.

🥇Alarm her çaldığında her ne yapıyorsak ki genelde ya geçmişteki bir olayı düşünüyor ya da gelecek için kaygılanıyoruzdur. Her saat başında, alarmımız çaldığında “Şu an andayım”, “Şans”, “Ya Latif” diyoruz.

3. Gün Yapılacaklar

🥇7 adet A4 ya da not kağıdına “Para – 5 2 0 – Ya Rezzak” yazarak evimizde görünür yerlere asıyoruz.

🥇Sabah uyandığımız saatten sonraki her saat başı için telefonumuza alarm kuruyoruz ve alarmın adını “Para – 5 2 0 – Ya Rezzak” yapıyoruz.

🥇Alarm her çaldığında her ne yapıyorsak ki genelde ya geçmişteki bir olayı düşünüyor ya da gelecek için kaygılanıyoruzdur. Her saat başında, alarmımız çaldığında “Şu an andayım”, “Para”, “5 -2- 0”, “Ya Rezzak” diyoruz.

4. Gün Yapılacaklar

🥇7 adet A4 ya da not kağıdına “Mucize – Ya Celil” yazarak evimizde görünür yerlere asıyoruz.

🥇Sabah uyandığımız saatten sonraki her saat başı için telefonumuza alarm kuruyoruz ve alarmın adını “Mucize – Ya Celil” yapıyoruz.

🥇Alarm her çaldığında her ne yapıyorsak ki genelde ya geçmişteki bir olayı düşünüyor ya da gelecek için kaygılanıyoruzdur. Her saat başında, alarmımız çaldığında “Şu an andayım”, “Mucize”, “Ya Celil” diyoruz.

5. Gün Yapılacaklar

🥇7 adet A4 ya da not kağıdına “Ya Şafi – Şifa” yazarak evimizde görünür yerlere asıyoruz.

🥇Sabah uyandığımız saatten sonraki her saat başı için telefonumuza alarm kuruyoruz ve alarmın adını “Ya Şafi – Şifa” yapıyoruz.

🥇Alarm her çaldığında her ne yapıyorsak ki genelde ya geçmişteki bir olayı düşünüyor ya da gelecek için kaygılanıyoruzdur. Her saat başında, alarmımız çaldığında “Şu an andayım”, “Ya Şafi”, “Şifa” diyoruz.

6. Gün Yapılacaklar

🥇7 adet A4 ya da not kağıdına “Başarı – Ya Fettah ” yazarak evimizde görünür yerlere asıyoruz.

🥇Sabah uyandığımız saatten sonraki her saat başı için telefonumuza alarm kuruyoruz ve alarmın adını “Başarı – Ya Fettah” yapıyoruz.

🥇Alarm her çaldığında her ne yapıyorsak ki genelde ya geçmişteki bir olayı düşünüyor ya da gelecek için kaygılanıyoruzdur. Her saat başında, alarmımız çaldığında “Şu an andayım”, “Başarı”, “Ya Fettah” diyoruz.

7. Gün Yapılacaklar

🥇7 adet A4 ya da not kağıdına “Şükür – Ya Şekür” yazarak evimizde görünür yerlere asıyoruz.

🥇Sabah uyandığımız saatten sonraki her saat başı için telefonumuza alarm kuruyoruz ve alarmın adını “Şükür – Ya Şekür” yapıyoruz.

🥇Alarm her çaldığında her ne yapıyorsak ki genelde ya geçmişteki bir olayı düşünüyor ya da gelecek için kaygılanıyoruzdur. Her saat başında, alarmımız çaldığında “Şu an andayım”, “Şükür”, “Ya Şekür” diyoruz.

İlgin neredeyse, odağın oradadır. Ve onu büyütürsün.

Kaynak: Dilek Üstün & Toprak Üstün Instagram sayfası https://www.instagram.com/p/CNQoNumjmJb/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

 

niyet çalışması , 7 günlük niyet çalışması , 21 günlük niyet dua çalışması nedir , 21 günlük niyet ve dua çalışması , 21 günlük dua ve niyet çalışması , 21 gün niyet çalışması .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın