Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Atalarımızdan gelen karmayı şifalandırma

Atalarımızdan gelen karmayı şifalandırma

Atalarımızdan gelen karmayı şifalandırma , çevremizde “işlerimiz hep aksi gidiyor, ne yaparsam yapayım iş hayatımda, özel hayatımda arzuladığım başarıyı, huzuru bir türlü yakalayamıyorum”, şeklinde yakınan insanların sayısı çok fazla. 7 göbek atalarımızın hayatları boyunca yaptıkları hatalar, özellikle girdikleri kul hakları bizim hayatlarımıza yansımaktadır. Ya da anne babalarımızla yaşadığımız olumsuzluklar, yapılan haksızlıklar, onlara karşı duyulan nefret, bugün yaşadığımız olumsuzluklara, kısmetsizliklere zemin hazırlamaktadır.

  • İşiniz yolunda gitmiyor mu?
  • Kazancınızın bereketi mi yok?
  • Sağlık problemleriniz ardı sıra mı geliyor?
  • Ya da yaşadıklarınız karşısında bazen kendi kendinize “Ben ne yaptım da başıma bunlar geliyor?” diye soruyor musunuz?

Size tüm kapıları kapatan ve hayatta önümüze konan irili ufaklı kayalar gibi serilen “soy ağacı aktarımından” bahsetmek istiyorum.

Sevin ya da sevmeyin, tanıyın ya da tanımayın anne ve babanızın ve neticesinde sizi meydana getiren tüm dede ve ninelerinizin ve onlara da kendi dede ve ninelerinin genetik özelliklerini karakter ve fiziksel tüm kodlarını taşıyorlar ve aynı zamanda işledikleri tüm büyük suç ve suçluluk duyguları, travmalar da aktarım yoluyla her birine dolayısıyla size geçmiş oluyor.

Atalarımızdan gelen karmayı şifalandırma

Aşağıdaki niyet Allah’ın izniyle size tüm kilitli kapılarınızı açacak bir uygulamadır. Cuma günü başlamanızı ve 40 gün boyunca ara vermeden uygulamanızı tavsiye ederiz.

Öncelikle niyet ediyoruz;

“Allah’ım niyet ettim tüm geçmiş günah ve kabahatlerin soy ağacımdan silinmesine.  Annemin tüm dede ve ninelerinden ve babamın tüm dede ve ninelerinden dolayısıyla bana da anne ve babamdan geçen tüm günahların affını talep ediyorum. Soy-ağacımdan bana akan ve ruhsal boyutta tüm dede ve ninelerimle yaptığım bütün bereketsizlik, riya, günah, taciz, zulüm, haksızlık, suçluluk, çirkinlik, başarısızlık, fakirlik, dulluk, sevgisizlik, yuvasızlık,adın kötüye çıkması, huzursuzluk gibi olumsuzlukları üzerime aldığım anı, anlaşmamı, sözleşmemi, yeminimi, akdimi, kabulümü iptal ediyorum iptal ediyorum iptal ediyorum ve tüm bunların yerine Allah’ın sonsuz ışık ve nurunu talep ediyorum. Dedelerim ve ninelerim her birinize şükran ve dualarımı yolluyorum ama artık sizden bana ve zürriyetime sirayet eden tüm olumsuz enerjileri iptal edip bunlardan ötürü sizin yerinize Yaradan’dan af diliyorum.”

Bunu her gün sabah namazından sonra, niyet edip 40 gün boyunca okuduktan sonra her sabah kuşlara buğday ya da ekmek ıslatıp vermelisiniz. İmkanı olanlar bir kimsesizin mezarına meyve ağacı dikecek ve düzenli olarak sulatmalı.

Bunun nasıl bir karma temizleyici ve 7 göbekten gelen olumsuzlukları silici olduğunu bilemezsiniz. Daha çok yöntem var ama öncelik olarak böyle başlamak en faydalısı.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Kaynak: https://biravucbilgi.com/soyagaci-aktarimindan-gelen-sansizliga-son-verin/

Para enerjisini hayatınıza çekmenin yolları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

bim aktüel

Atalarımızdan gelen karmayı şifalandırma , bu şekilde arzuladığımız hayatı yaşama yolunda önemli bir adım atmış oluruz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın