Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Koronavirüsten koruyan karışım

Koronavirüsten koruyan karışım

Şu korona günlerinde maske ve mesafeden daha da öte bir korunma için aşağıdaki üç tabiat mucizesini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki karışımı, özellikle de kalabalık ortamlara girmeden önce veya sonra uygulayın. Bu karışım hem virüslerin boğazınızda tutunmasına engel olacak hem de bağışıklık sisteminizi güçlendirecektir. Koronavirüsten koruyan karışım .

Koronavirüsten koruyan karışım
Koronavirüsten koruyan karışım

Andız pekmezi

Andız pekmezi, andız ağacının kozalaklarından yapılan çok kadim bir bitkisel ilaçtır aslında. Solunum yollarını koruyucu, yangı giderici ve mikrop öldürücü etkileri vardır.

Propolis

Propolisi daha önce de anlatmıştım, arı, kovanını mikrobik etkenlerden korumak için ağaçlardaki reçineleri toplar kovana getirir. Bu ağaç reçinelerinde çok şifalı flavonoid maddeler bulunur ve bunlardan bir kısmı virüslerin solunum yolu mukozasına tutunmasını engellerler.

Çörekotu yağı

Çörekotu yağı ise yine çok kadim bir bitkisel ilaçtır; güçlü antioksidan yangı giderici ve mikrop öldürücü etkileri vardır.

Koronavirüsten koruyan karışım

Malzemeler

  • Bir tatlı kaşığı andız pekmezi
  • 20 damla sıvı propolis
  • 10 damla saf çörekotu yağı
  • Yarım çay bardağı içme suyu

Yarım çay bardağı su içerisine andız pekmezi, propolis ve çörekotu yağını döküp karıştırın. Biraz boğazınızda tutup yutun, üzerine su içmeyin, öncesinde içebilirsiniz. Biraz boğazınızda kalması yüzey mukozasında virüslerin tutunmasını zorlaştıran bir ortam oluşturur.

Biraz daha şüpheli bir durum varsa, çok kalabalık bir ortama girmek durumunda kaldınız, maskesiz biri ile yakın temasta bulundunuz, kendinizi iyi hissetmiyorsunuz vs., bu durumda bunları yarım çay bardağı suya değil de yarım çay bardağı adaçayı, karabaş, lavanta veya kekik gibi antiviral özelliği olan bir bitki suyuna ekleyin. Bu bitkilerin hidrosolleri veya koyuca demlenip soğutulmuş çayları da olur ( on dakika demlemek yeterli).

Bu maddelere allerjisi olmayan herkes kullanabilir, yarım dozlarda 4 yaşından itibaren çocuklara bile verebilirsiniz.
İnsanın ihtiyacı olan her şey doğada var ve insan denen ‘evren’ in şifreleri ile tabiatın şifreleri bire bir uyumlu… İnsan, en kadim dönemlerde bile bunu farkedip tabiata başvurmuş her sıkıntısında, şimdi de bilim, hücre içi düzeylere kadar inerek bu muhteşem uyumu kanıtlıyor… Bize düşen sadece beden aklını, tabiat aklı ile bilimle birbirine ulamak…
Şifa olsun, selam ve sevgimle…

Kaynak: Elif Güveloğlu https://www.instagram.com/p/CL1MuhVpmb0/

Not: Akciğer temizleyen besinler başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/akciger-temizleyen-bitkiler/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 80 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın