ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bu Mucizevi Maske, Yüzünüzdeki Lekeleri, Sivilceleri, Sivilce İzlerini, Kırışıklıkları İkinci Kullanımdan Sonra Yok Ediyor.

Bu Mucizevi Maske, Yüzünüzdeki Lekeleri, Sivilceleri, Sivilce İzlerini, Kırışıklıkları İkinci Kullanımdan Sonra Yok Ediyor.

Yüzdeki lekeleri yok eden maske , sivilceleri yok eden maske eden Özellikle, ergenlik döneminde çıkan sivilceler yüzümüzde bizleri rahatsız eden lekeler bırakır. Aşağıda tarifini sizler ile paylaşacağımız kolayca hazırlayabileceğiniz  mucizevi maske sayesinde sivilcelerden, bıraktığı lekelerden ve kırışıklıklardan çok kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Bu maske ile cildinizde muhteşem sonuçlar elde edeceksiniz.

Tarçın, anti-mantar, anti-virüs, anti-mikrop özelliği ile bakterilerin neden olduğu hastalıkların oluşma riskini azaltır. Hindistan cevizi, iltihapları yok edici özelliği ile sivilcelerin kaybolmasına yardımcı olur. Bal, anti-bakteriyel, mikropları öldürücü, dezenfekte özelliği ile sivilcelerin iyileşme sürecini hızlandırır. Limon, lekelerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Malzemeler:

  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı limon suyu (Hassas cilde sahip olanlar, kullanmayabilir)
  • ½ çay kaşığı tarçın
  • ½ çay kaşığı hindistancevizi

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Bütün malzemeleri karıştırarak macun haline getirin. Gözünüze ve ağzınıza değmeyecek şekilde yüzünüze iyice sürün. 30 dakika kadar yüzünüzde bekletin. Cildinizde bir yanma olacaktır, yanma başladıktan sonra en az 10 dakika daha maskeyi cildinizde bekletmeye çalışın. Sonrasında ılık su ile cildinizi yıkayın ve günlük kullandığınız kreminizi sürün.“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Not: Bolluk bereket, sağlık, kısmet kesesi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bolluk-bereket-saglik-kismet-kesesi/Yüzdeki lekeleri yok eden maske , sivilceleri yok eden maske yukarıda tarifini verdiğimiz maske ile kısa sürede pırıl pırıl cilde sahip olacaksınız.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir