Ana Sayfa / Spiritüel Yaşam / Kendini gerçekleştiren kehanet

Kendini gerçekleştiren kehanet

Bugün düşündüklerine, aklından geçenlere dikkat et! Düşüncelerimizle titreşim yayarak aklımızdakini gerçekleştirir. Gün gelir bugün düşündüklerini yaşarken kendini bulursun. Korkularımız ve kendini gerçekleştiren kehanet! Psikolojide kişinin başına gelmesinden korktuğu şeylerin bir şekilde başına gelmesi durumudur. Kişi bunu elbette isteyerek yapmaz ama kişilik özelliği sürekli olarak negatif düşünmeye meyilli biri başına kötü şeylerin geleceğine inanır ve bu durumu yaşar. Kendini gerçekleştiren kehanete GERÇEK HİKAYE ile bir örnek verelim: 

Kendini gerçekleştiren kehanet

“Bilim adamları bir araştırma yapıyorlar, araştırma için idam cezası almış bir mahkum buluyorlar. Mahkuma bilim ve insanlık için çok önemli bir araştırma yaptıklarını, ancak bu araştırmada eğer kabul ederse çok ciddi bir beyin operasyonu geçireceğini, operasyondan sonra kanamasının devam edeceğini ve aynı gün öleceğini söylüyorlar. Zaten üç gün sonra idam edilecek mahkum ölmeden önce bilime bir faydamız olsun diye düşünerek araştırmaya katılmayı kabul ediyor. Ertesi gün mahkum cezaevinden bayılarak çıkartılıyor, fakat aslında kendisine hiçbir müdahalede bulunulmuyor.

Mahkuma ayıldığında beyin operasyonun yapıldığı söyleniyor ve tekrar cezaevine geri götürülüyor. Ertesi sabah mahkum ölü olarak bulunuyor ve ölüm nedeni de iç kanama olarak belirleniyor.

HAYATTA KURAL AYNIDIR… Zihnimizden geçen olumlu ya da olumsuz düşünceler zamanla gerçeğimiz olur. Bilinçaltında negatif düşünceler, korkular, olumsuz inançlar hayallerimizi sabote eder. Altbilinç doğruyu yanlışı ayırt etmez. O sadece geçmişte kodladığı bilgilere bakar, ne yaşadığını bilir.

Unutmayın ki; Düşündüğünüz şeyi bir gün yaşayacaksınız. Düşmanları düşünürseniz onları yaratacaksınız, dostları düşünürseniz onlar belirecek. Maddi sıkıntı konusunda endişe ederseniz sürekli maddi sıkıntılar yaşarsınız. Aldatılacağınız kaygısını taşırsanız gün gelir aldatılırsınız. Sevgiyi seçerseniz dört bir  yanınızda sevgi belirir. Nefret ederseniz etrafınızda daha çok sizden nefret eden ve sizin de nefret edeceğiniz insanlar olur. Düşündüğünüz şey mutlaka başınıza gelecektir. 

Kaynak: Gülşah Kocatepe https://www.instagram.com/p/CJ_vma7rldw/

Düşüncelerinizi kontrol etmeye çalışın. Zihninizden negatif düşünceler geçtiği zaman hemen şükredeceğiniz olumlu düşüncelere odaklanın. Bütünün hayrına olacak yardım işleriyle meşgul olmaya çalışın. Sağlıklı beslenin, sağlıksız beslenme alışkanlığı zihin yapımızı da bir süre sonra olumsuz etkilemeye başlar. Sürekli şikayet eden, olumsuz fikirleri olan kişilerden mümkünse uzak durmaya çalışın. Her gün açık havada yürüyüş yapmaya gayret edin.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 80 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın