ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bu faydalarını öğrendikten sonra günde 1 kaşık yemeden evden çıkmayacaksınız

Bu faydalarını öğrendikten sonra günde 1 kaşık yemeden evden çıkmayacaksınız

Koroma virüsten en fazla etkilenen organlarımızdan birisi akciğerlerimiz. Günde 1 tatlı kaşığı aç karna tüketttiğiniz takdirde akciğerler, başta olmak üzere kalp ve damar sağlığımıza olumlu etkilerinin yanı sıra beden ve ruh sağlığımız açısından faydalarını kısa zamanda hayatınızda gözlemleyeceksiniz. Güne daha enerjik ve zinde başlamamıza katkı sağlayacaktır. Keçiboynuzu pekmezi faydalarıkeçiboynuzu pekmezi neye iyi gelir , aşağıda sizler ile paylaşacağımız bilgileri okuduktan sonra günde 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi yemeden evden çıkmayacaksınız. Bedenimiz bu dünyada bize emanet, ona iyi bakmakla yükümlüyüz. İnsanoğlu, “saldım çayıra mevlam kayıra” şeklinde bir yaşam sürmek lüksüne sahip değildir. Bu nedenle ruh ve beden sağlığımız için faydalı gıdaları tüketmeli, zararlı gıdalardan uzak durmalıyız ki hastalanmadan sağlıklı bir hayat sürelim.

Keçiboynuzu Pekmezi Faydaları

 • Keçiboynuzu pekmezi yüksek enerji kaynağıdır: Özellikle aç karna 1 tatlı kaşığı tüketildiği zaman vücudun günlük enerji ihtiyacının büyük bölümünü karşılar. Gün boyu zinde kalmanızı sağlar.
 • Keçiboynuzu yüksek miktarda kalsiyum içerir :  Sütten 3 kat fazla kalsiyum içeren keçiboynuzu pekmezi, özellikle çocukların kemik gelişimi için önemlidir. Ayrıca, kemik erimesine de çok iyi gelir.
 • Keçiboynuzu pekmezi kansızlığı giderir : Kansızlığa en faydalı pekmezdir.
 • Keçiboynuzu pekmezi sindirime faydalıdır: Ham selüloz içeren keçiboynuzu pekmezi, hem bağırsak hem de gastrite faydalıdır. Kabızlık ve ishalin geçmesini sağlarken bağırsak gazları ve midenin şişmesini önler. Diğer yandan bağırsaklarda oluşan parazitleri de azaltır.
 • Keçiboynuzu pekmezi güçlü antiseptiktir: Bakterilerin giderilmesini sağlar, yara ve iltihapların geçmesinde etkilidir.
 • Keçiboynuzu pekmezi afrodizyak etkilidir: Cinsel gücün artmasını sağlayan keçiboynuzu pekmezi, cinsel performansın artmasını sağlar ve sperm kalitesine olumlu katkıda bulunur.
 • Keçiboynuzu pekmezi kalp ve damar sağlığı için faydalıdır: Kanı temizleyerek damarların açılmasını sağlar. Nefes darlığına iyi gelen keçiboynuzu pekmezi kortizon tedavisinde faydalıdır. Kalp çarpıntısını hafifleterek genel kalp sağlığını korur.
 • Keçiboynuzu pekmezi akciğer dostudur: Akciğer kanserinden vücudu korur. Göğüs bölgesini yumuşatarak balgamın kolay atılımını sağlar.
 • Sadece bir yemek kaşığı tüketildiğinde zayıflamanıza bile yardımcı olur.
 • Kanserden vücudu korur.
 • Alerjik rahatsızlıklara iyi gelir.
 • Diş minesini ve köklerini besler. Diş ve diş etlerinizde sorun varsa mutlaka keçiboynuzu pekmezini deneyin. Düzenli tüketildiği taktirde diş etlerini onarır.
 • Astım hastalıklarına faydalıdır.
 • Guatr rahatsızlıklarında şifalıdır.
 • İçerdiği E vitamini sayesinde gribe yakalanmanızı engeller.
 • Düzenli tüketildiğinde özellikle kış ayları için tam bir koruyucudur. Vücut ısısını artırarak, üşümeyi engeller. (keçiboynuzu pekmezi)

Halsizliği ve yorgunluğu geçiren süper bitkisel bir ürün

Açıklama

MUCİZE ÜRÜN  NOVOMİN
Onkoloji Doktoru
Sukalinsky’nin eşinin rahatsızlığına destek  amacı ile 20 yıl önce formüle ettiği olan patentli, başarısı kanıtlanmış bir üründür. 
NOVOMIN
Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır , kaliteli hücreleri gıdalayarak destekler.
Yüksek oranda A,E,C vitaminleri içerir
Grip😷soğuk algınlığı ve mevsim geçişlerinde, bağışıklığa ekspres 👊müdahale eder.
Çooook  güçlü 💪antioksidandır.
Su-tuz dengesini sağlar .💦
Yüksek dozda uygulanan ilaç tedavilerinde bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür😟 Novamin ise böyle durumlarda tam destek sağlar👍
Küçük -büyük herkesin kullanabildiği bu ürün şimdi sınırlı sayıda Türkiye de satış

Aktif İçerik :

Taurin, L-askorbik asit (Vitamin C), Hidroksipropil metil selüloz kapsül, D-alfa-tokoferol (Vitamin E), Alfa lipoik asit, Retinil asetat (Vitamin A)
Aktif Bileşenler 1 Kapsülde % BRD
Taurin 260 mg –
Vitamin C 180 mg 225
Vitamin E 40 mg (α TE) 333,33
Alfa Lipoik Asit (ALA) 20 mg –
Vitamin A 100 µg RE 12,5

Kullanım :

 Yetişkinler günde 1 kapsül yemek veya su ile almalıdır. Kullanım süresi 1 aydır (yılda 2-3 defa tekrarlanır).
Sipariş için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonları arayabilir, WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Keçiboynuzu pekmezi faydaları saymakla bitmiyor. Özellikle, kış aylarında vücut direncimiz düşer, hastalıklara yakalanma riski artar. Günde 1 yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi tüketerek hastalıklara karşı vücudumuzun direncini arttırmış oluruz.

 

Hakkında admin

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir