ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / Dua / Hz. Fatma Annemizin Sabah Akşam Okuduğu Dua

Hz. Fatma Annemizin Sabah Akşam Okuduğu Dua

Hz. Fatma annemizin sabah akşam okuduğu dua , işi gücü rast gitmeyenlerin, hayatında sürekli olumsuzluklar yaşayanların, maddi manevi sıkıntı çekenlerin mutlaka okuması gereken bir dua. “Vermek İstemeseydi, İstemeyi Vermezdi” İnsanoğlunun hayatında, en çok neyin yeri var derseniz, size tek bir kelimeyle cevap verebilirim: “Dua.”

Dua, kulun Rabb’isine acziyetini kabul ettiği andır. Huzura kavuşma vasıtasıdır. Dua, bizzat ibadettir. İnsan, bu alemde, ilim ve dua vasıtasıyla tekemmül eder. İmandan sonra, insanın esas vazifesi, dua etmektir. Dua, ubudiyetin, Allah’a kulluğun esasıdır. Nasıl ki, görmeyen, duymayan, düşünmeyen, akılsız ve ruhsuz bir varlık olan bir portre, ait olduğu isme göre bir değer kazanıyorsa, Allah’ın harika bir sanat eseri olan insan da, dua ile Besmele ile bir değer kazanıyor.

 

“Habibim de ki, duanız olmasaydı, Allah katında ne ehemmiyetiniz vardı?” (Furkan Suresi, 77. Ayet)

“Bana dua edin, size cevap vereyim.” (Mü’min Suresi 60. Ayet)

“Hastalandığım zaman bana şifa veren O’dur.” (Şuara Suresi, 80. Ayet)

Yukarıdaki ayet-i kerimelerden de anlaşıldığı üzere, insanoğlunun hayatında, “DUA”nın önemi çok büyüktür.

Hz. Fatma Annemizin Sabah Akşam Okuduğu Dua

Aşağıdaki duayı sabah ve akşam namazlarını kıldıktan sonra 7 kere  okumanızı tavsiye ederiz. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) tarafından, Hz. Fatma (ra) annemize tavsiye edilen ve Hz. Fatma (ra) annemizin sabah akşam okuduğu, aynı zamanda işi gücü rast gitmeyenlerin de okuması tavsiye edilen dua:

Yâ Hayyü , Yâ Kayyûm Birahmetike esteğisü. Fe’aslıhlî şe’nî Küllehû ve lâ tekilnî ila nefsî tarfete aynini.

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan ametist taşı bileklik kargo dahil 70 TL (80 TL yerine). Kredi kartı ile satın almak için aşağıdaki satın al butonunu tıklayın.

SATIN AL

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).  ametist erkek bileklik  , ametist bileklik bayan , bu bileklik hem erkeklerin, hem de bayanların kullanımı için uygundur.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Hz. Fatma annemizin sabah akşam okuduğu dua , işlerin rast gitmesi için okunan dua , işinin rast gitmesi için okunan dua , işlerin yolunda gitmesi için okunan dua , işin rast gitmesi için okunan dua

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir