Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Göbek deliğine sirkeli pamuk koymak

Göbek deliğine sirkeli pamuk koymak

Göbek deliğine sirkeli pamuk koymak , alternatif tıbbın etkili yöntemlerinden biri de eski zamanlardan bu yana uygulanan göbek deliğine sirkeli pamuk koyma işlemidir. Bu uygulamanın çok rağbet görmesinin nedeni ise, yapımının kolay olması… Bu yöntemi deneyenler yapmanız gereken tek şey 1 parça pamuğun üzerine organik elma ya da üzüm sirkesi damlatıp sirkeli pamuğu göbek çukuruna koymak. Ayrıca pamuğu koyduktan sonra bir bant ile kapatarak sirkenin dışarıya çıkmasını engellemek gerekiyor. Göbek deliğine sirkeli pamuk koymanı faydaları nelerdir, aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Göbek deliği

İnsanın ağırlık denge merkezi göbek deliğidir. Göbek deliğinde yapılan araştırmalarda 60 çeşit mantar ve mayanın yaşadığı tespit edilmiştir. Bu canlılar vücudumuzda ki hastalık yapıcı mikroplara karşı savunmayı yaparlar. Göbek deliğine dokunulduğunda beyne sinyal gider. Göbek deliğinin olduğu bölge vücuttaki ana çakralardan biridir. Kişinin şahsi gücünün, kişisel kararlılık iradesini temsil eder. Solar Pleksus yani denge merkezi bağlantılı görme duyusu ile bağlantılıdır.

Hipofiz bezi göbek deliği ile bağlantısı

Hipofiz bezinin arka bölümünde karın kaslarının kasılmasını sağlayan ve Prolaktin gibi hormonlar salgılanır. Hipofiz bezinde diğer bezleri uyarıcı hormonlar vardır. Göz vücudun penceresidir. Birçok hastalığın ilk bulgusu gözde tespit edilir. Hormonlardaki fizyolojik değişiklikler endokrin hastalıkları yani hormonal hastalıklar gözde bazı değişikliklere neden olur. Göbek deliğine atılan sülük aynı zamanda Hipofiz bezi ile birlikte göze çok büyük fayda sağlar. Hipofizdeki hormonları düzenlemeye çalışan sülük enzimleri; göbek deliği ile beyne verdiği sinyal ve endokrin merkezi olarak göz sinirlerine sinyal vermeye başlar. Sülük tarafından bırakılan enzimler hormonal salgılar da dağılmaya başlar. Özellikle göz bozukluğu olan kişilerde en etken göbek deliğidir.

Göbek deliğine sirkeli pamuk koymak, faydaları nelerdir?

  • Karın ağrısına iyi gelir,
  • Grip ve soğuk algınlığına şifa olur,
  • Boğaz ağrısının tedavisinde etkilidir,
  • Kabızlığı giderir,
  • Adet sancısını giderir,
  • Göbekte kötü koku yayan bakterileri yok eder,
  • Tüm bedenin denge noktasıdır göbek deliği. Bazı kişilerde araba ya bindiklerinde mide bulantısı, baş dönmesi gibi hallerle araba tutması yaşanır. Gözler sürekli yolda görüntü akımı yaşar ve bu durumda baş dönmesi mide bulantısı araba tutması görülür. Kapalı olan gözlerde bu durum yolculuk esnasında görülmez. Göbek deliğine sirkeli pamuk koymak bu mide bulantısını giderir.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/BlfNiz_nmb-/

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/saglik/eskiden-bu-yana-uygulaniyor-iste-gobek-deligine-alkollu-pamugun-faydalari-40495332

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın