Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Olumsuz düşüncelerden nasıl kurtulabiliriz

Olumsuz düşüncelerden nasıl kurtulabiliriz

Olumsuz düşüncelerden nasıl kurtulabiliriz . Günde 60,000-90,000 adet düşünce zihnimizden geçer. Ruhsal ve bedensel hastalıklarımızın, insanlar ile yaşadığımız sorunların, maddi sıkıntılarımızın altında hep olumsuz düşünceler kalıpları yatmaktadır. Kendimizden yayılan düşünce dalgaları tekrar bize yansıyıp ruh halimizi etkiliyor. Düşüncelerinin farkına varıp, olumsuz düşüncelerin yerini olumlu düşünceler ile doldurabilen kişi, sağlıklı, maddi manevi anlamda bolluk içerisinde, huzurlu bir yaşam sürebilir.  Olumsuz düşünceler bizden nasıl kaçacak? Aşağıda sizler ile tıkır tıkır çalışan, uygulaması çok kolay bir yöntemden bahsedeceğiz. 

Olumsuz düşüncelerden nasıl kurtulabiliriz

Bileğinize bir paket lastiği takın aklınıza her gelen olumsuz düşünce olduğu zaman bileğinizi acıtacak şekilde bu lastiği çekin bırakın. Eşinize mi sinirlendiniz, çocuğunuza mı kızdınız, geçmişte yaşadığınız herhangi bir olumsuz durum mu aklınıza geldi, gelecek ile ilgili bir konuda endişe mi ediyorsunuz, lastiği çekin bırakın. Birisini mi elleştirdin, birisini mi kınadın, birisinin dedikodusunu mu yaptın, birisini mi kıskandın, birisine kırıcı mı konuştun, lastiği çek bırak. Lastiği öyle kibarca değil gerçekten bileğinizi acıtacak şekilde çekip bırakın. Bilincimiz ve bilinçaltımız birlikte çalışır. Bu basit yöntem ile zihnimizi eğitebiliriz. En az 21 gün bu kuralı uygulayın. Bir süre sonra zihninize olumsuz bir düşünce geldiği zaman, zihin kendiliğinden diyecek ki bırak bu düşünceleri şimdi yine canın yanacak. Bir süre sonra olumsuz düşünceler adeta zihinden kaçıyor, uçup gidiyor olacak. Olumsuz düşünceler zihinden kovulduğu zaman yerini olumlu düşünceler alacaktır. Sağlığın, huzurun, bolluk bereketin adeta hayatınıza aktığını göreceksiniz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Özellikle umre ve hac vazifesi yapanlar çok iyi bilirler. Kutsal topraklarda şeytan adeta canla başla görevdedir. Negatif düşünceler zihninizde adeta cirit atmaktadır. İnsanlar zaman zaman nerede, ne amaçla bulunduklarını unutup birbirlerine çok kırıcı olabilirler. Hac ve umre vazifesi yaparken sabırlı olmak, olumsuz söz ve davranışlardan uzak durmak çok çok önemlidir. Şeytan, size vesvese vermek için elinden geleni yapar. Zihniniz sürekli negatif bir şekilde konuşur. Havaalanında pasaport kontrolünü beklerken imtihanınız başlar. Bu ne biçim organizasyon daha ne kadar bekleyeceğiz? Oradan geçersiniz otelinize sizi götürecek otobüsü beklerken söylenmeye başlarsınız, daha ne kadar bekleyeceğiz? Otele gelirsiniz, odayı beğenmezsiniz, yemekleri beğenmezsiniz. Tavaf ederken kalabalıktır bunalırsınız. Farklı kültürlerden gelen insanların yemek yeme şekillerini, davranışlarını eleştirirken kendinizi bulursunuz. Aslında bunların hepsi sizin için birer imtihandır. Bir süre sonra tüm bu olumsuz gördüklerinize alışırsınız. O kutsal topraklardan ayrılmak istemezsiniz. Mutlaka bileğinize bir paket lastiği takıp zihninize bir olumsuz düşünce geldiği zaman kuvvetlice lastiği çekip bırakmanızı tavsiye ederiz. Canınız acıyacaktır ama bu sizin için şifadır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın