Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Fibromiyalji için bitkisel krem

Fibromiyalji için bitkisel krem

Fibromiyalji için bitkisel krem . Fibromiyalji, dünyada oldukça yaygın görülen bir durum. Fibromiyaljinin tam olarak nedeni bilinmediği için klasik tıpta “nokta atışı” bir tedavisi, ilacı yoktur. Dünyada yaygın bir kadim halk ilacı olan bir formül vermek istiyorum size. Hem fibromiyaljilerde hem de romatizmal hastalıklarda görülen kas ve eklem ağrılarına iyi gelen bir doğal karışım.

Acı biberdeki eklemleri rahatlatan madde ‘capsaicin’ ki bibere acı tadı veren madde de aynı madde zaten… Capsaicin cilde sürüldüğü zaman, ağrı iletiminden sorumlu ‘substance P – P maddesi’ diye adlandırılan bir nörotransmitter, yani sinir iletim molekülü tükenmeye başlıyor ve uzun süre çok daha az salgılanıyor. Sürüldüğünde ilk etapta oluşan “yanma hissi” normal ve aslında bu P maddesini “tüketen” de bu, aynı zamanda kan dolaşımını artırıp o bölgeye kan “hücum etmesini” sağlıyor ki bu da içsel doğal iyileşme mekanizmalarını aktive eden değerli bir katkı.

Cildiniz hassas ve çok kuru değilse, egzama veya sedef gibi bir cilt hastalığınız yoksa uygulayabilirsiniz bu merhemi. Bir de acı bibere alerjiniz ve astım hastalığınız olmaması gerekiyor, dikkat… Formül şöyle;

Fibromiyalji için bitkisel krem

Malzemeler

  • 3 çorba kaşığı kadar kuru acı kırmızı toz/ince pul biber
  • Bir çorba kaşığı doğal balmumu
  • 50 gr kadar kakao yağı (sert beyaz)
  • 50 ml kadar saf sızma zeytinyağı

Hazırlanışı

  • Acı kırmızı toz biberi zeytinyağına iyice karıştırın, çok kısık ateşte 10 dakika kadar kaynatmadan ısıtın. Ağzı kapalı bütün gece bekletin.
  • Kakao yağı ve balmumunu Ben Mari usulü eritip yavaşça karıştırarak akşamdan kalan acı biberli zeytinyağına ekleyin. Cam bir kavanoza doldurun soğuyunca ağzını sıkıca kapatıp buzdolabında muhafaza edin.
  • Sürerken tende tekrar eriyecektir, ama yine de kıvamı katı oldu ise biraz daha zeytinyağı, cıvık oldu ise biraz daha eritilmiş balmumu ve kakao yağı ekleyebilirsiniz formüle. 

Önemli not: Yaşam enerjisi, hayata karşı duyulan iştah, yarına karşı duyulan heves, hayatla kavga etmek yerine dans etmek, akışta, ‘kabulde’ olup, içindeki potansiyeli ortaya çıkarabileceğimiz alanlar oluşturabilmek en etkili ilaçlar bence. 25 yıllık meslek hayatımda tecrübe edindiğim gerçeklik bu… Şifa diliyorum, selam ve sevgimle…

Kaynak: Elif Güveloğlu https://www.instagram.com/p/COYz1vkJQjy/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Hematit Taşının Faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Romatizma için krem , Fibromiyalji için bitkisel krem , fibromiyalji bitkisel tedavi , fibromiyalji doğal krem , romatizma için bitkisel krem .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın