Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Erken uyumak için

Erken uyumak için

Erken uyumak için ne yapmalı , akşam 10’da uyuduğunuzda vücudunuzda neler olur? Kim Kardashian, Anna Wintour ve Oprah Winfrey başta olmak üzere sayısız ünlü ismin akşam 22.00’da yatağa girdiğini biliyor musunuz? Peki ama neden bu kadınlar o şaşalı hayata, yapacak pek çok işlerinin olmasına rağmen erken denebilecek bir saatte uyumaya çalışıyorlar.

Uykudan en iyi şekilde yararlanıyoruz

Uykumuzun en derin ve en dinlendirici kısmı 22:00 – 02:00 arasıdır. Bu, tamamen dinlenmek için bu saatlerde uyuyor olmanız gerektiği anlamına geliyor.

Yapılan bir araştırma, erken saatte uyumanın geceleri bizi uykusuz bırakabilecek olumsuz ve endişe verici düşünceleri durdurmamıza yardımcı olduğunu söylüyor.

Stres seviyemiz düşer

Yeterince uyumamak, vücuttaki yüksek stres hormonu kortizol seviyelerini yükseltebiliyor. Çok fazla kortizol ise stresli olmamıza neden oluyor ve sağlığımızı etkiliyor. Akşamları daha erken saate uyumaya başladığınızda vücuttaki kortizol seviyelerinin kontrol altında kalması kolay olacaktır.

Hastalık riski azalır

Konuyla ilgili yapılan bazı çalışmalar, daha erken uyuyan kişilerin geç yatanlara oranlara daha sağlıklı olduğunu ortaya koydu. Yeterince uyumayan kişilerin tip 2 diyabet, kalp hastalığı ve hipertansiyon gibi hastalıklara yakalanma riski artıyor.

Araştırmacılar ayrıca 22:00 ile 02:00 arasındaki derin uyku evresinin bağışıklık hücrelerimiz için çok önemli olduğunu buldurlar. Çalışmaya göre, derin ve uzun uyumayan kişilerde daha düşük virüs antikor tepkisi vardı, bu da daha kolay hastalanabilecekleri anlamına geliyordu.

Duygularımızı daha iyi kontrol edebiliriz

Araştırmalar, yeterince uyuyan insanların genellikle hayatta daha mutlu olduğunu gösteriyor. Uykumuzu alamadığımızda duygularımızı kontrol etmekte zorlanıyoruz.. Ayrıca daha erken uyumak, daha erken uyanmak anlamına geliyor. Daha erken uyanmak ise gün ışığını daha fazla görmek ve serotonin salgılamak anlamına geliyor.

Daha enerjik uyanırız

Geç saatlerde uyuduğunuzda ertesi sabah kaçta uyanırsanız uyanın kendinizi yorgun hissetmiyor musunuz? Genelde durum böyledir çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi uykumuzun en derin ve en dinlendirici kısmı 22:00 – 02:00 arasıdır.

Erken uyumak daha enerjik uyanmaya ve gün içinde daha iyi bir ruh haline yardımcı oluyor.

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/mahmure/galeri-aksam-10da-uyudugunuzda-vucudunuzda-neler-olur-41697333/6

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 250 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 150 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Uykusuzluğa çare başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/uykusuzluga-care/

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

 

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Ürün fiyatı 75 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

erken uyumak için tavsiyeler , erken uyuyabilmek için ne yapmalı , erken uyumak için ne yapılır , erken uyuyabilmek için

Erken uyumak için , gece erken uyumak için ne yapmalıyım , erken uyumak için ne yapmalı , erken uyumak için ne yapmalıyım , erken uyumak için ne yapılmalı , akşam erken uyumak için ne yapmalı .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın