Ana Sayfa / Dua / Enerji yükseltme duası

Enerji yükseltme duası

Enerji yükseltme duası , enerjimizi yükseltmek için çok tesirli bir dua terkibi. İçerisinde bulunduğumuz olumsuz sürecin bir etkisi olarak, yaşanılan endişe, korku, panik gibi duygular, insan bedeninde ağır bir yük oluşturur ve yaşam enerjisini düşürür. Bu problemleri yaşayan insanların, etraflarına yaydıkları düşük frekanstan, başka insanlar da olumsuz olarak etkilenebiliyor ve onların da enerjileri düşebiliyor. Bu yüzden yaygın ve ciddi bir enerji düşüşü gözlemliyoruz. Ayrıca hareketsizlik, çok yemek, çok uyumak da enerji düşüşünün en büyük nedenlerindendir. Veya tam tersi; uykusuzluk, yetersiz beslenme de ayni etkilere neden olabileceği için, her şeyin kararında olması gerekiyor. Bu konulara da çok dikkat ederek, enerji yükseltmek için Allah’ın izniyle çok tesirli olan bu dua terkibini 7-14 veya 21 Gün boyunca mutlaka yapmanızı tavsiye ediyorum.  (Müsait olmayanlar bu terkibe daha sonra da başlayabilirler. Hatta zaman zaman bu terkibi yapmak, enerji seviyemizi korumak açısından çok faydalı olacaktır.)

Bedensel enerjimizi yükseltmek için yapacağımız çok tesirli dua terkibine başlamadan önce, bedenimizdeki enerji kapasitemizi artırmak, enerji kanallarımızı aktif etmek için, aşağıda belirttiğim şekilde nefes terapisini uygulayacağız.

Evlerinde üzerlik tohumu veya ada çayı olanlar, bu çalışmaya başlamadan önce, tütsü yapabilirler. Böylelikle bu çalışmadan daha azami bir fayda elde edebiliriz. Daha önce de belirttiğim gibi üzerlik tohumu evdeki en sert negatif enerjilerin bile çekilmesi için çok tesirli bir bitkidir. Adaçayı da, titreşimi çok yüksek olan bir bitkidir ve yaydığı frekansla ortamdaki düşük titreşimleri uzaklaştırır, böylece negatif enerjileri arındırır. 

Nefes Terapisi Çalışması

Öncelikle dik oturup, sandalyeye yaslanalım.

1. Diyafram Nefes Tekniği:

Burnumuzdan derin nefes alıyoruz, ağzımızdan veriyoruz. Nefes alırken diyaframı iyice şişirmemiz, verirken de diyaframdaki nefesimizi iyice boşaltmamız gerekiyor.

2. Çapraz Nefes Tekniği:

Sol burnumuzu işaret parmağımızla tıkayıp, sağ burnumuzdan 4 saniye nefes alıp, 4 saniye tutuyoruz. Daha sonra sağ burnumuzu tıkayıp, nefesimizi sol burnumuzdan geri veriyoruz. Nefes verdiğimiz delikten, soldan tekrar nefes alıyoruz ve sağ deliği açarak, sağ delikten nefesi dışarı veriyoruz.

3. Nefes Tutma Tekniği:

Nefesimizi 4 saniyede alıyoruz, 16 saniye tutup, 8 saniyede geri veriyoruz. (Tutma süresini zamanla artırabiliriz.)

Nefes çalışmasının sağladığı yararlar:

Sinir sistemini güçlendirir. Beyin loblarını dengeler, beyne oksijen emilimini artırarak, nöronları uyandırır ve beyin daha fazla çalışır. Moral seviyesini yükselterek, depresyonu yok eder. Kalbi güçlendirir. Duygu ve düşüncelere hakimiyeti sağlayarak, kaygı, endişe, zihinsel gerilim gibi durumları ortadan kaldırır, hayata daha fazla odaklanmayı kolaylaştırır. İnsanların iç dünyasını ferahlatır ve aydınlatır, böylece huzur verir. Bioenerji seviyesini yükselterek, irade zayıflığı, sinir, stres, sıkıntı, halsizlik gibi rahatsızlıkları gidermede etkili olur.

Not: Bu çalışmamız boyunca (7-14 veya 21 gün) her gün sabah akşam olmak üzere her bir nefes tekniğini 8-10 kere yapacağız. Bedensel enerjimizi yükseltme çalışması bittikten sonra da, özellikle bu süreci atlatıncaya kadar, nefes terapimize 1-2 ay devam edebiliriz.

Bedensel enerjimizi yükseltmek için yapacağımız çok tesirli dua terkibine, yanımıza bir bardak su alarak abdestli bir şekilde başlıyoruz:

Enerji yükseltme duası

1.Aşağıdaki dua 21 kere okunacak.

‘’La ilahe illallahülazim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-ilazim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdi Rabbül Arşil-kerim.”

Halîm ve Azîm olan Allâh’tan başka ilâh yoktur. Büyük Arş’ın Rabbi olan Allâh’tan başka ilâh yoktur. Kıymetli Arş’ın Rabbi, Arz’ın Rabbi, Semâvâtın Rabbi olan Allâh’tan başka ilâh yoktur. (Buhârî: Daavât 27, Müslim: Zikir 83)

2. Aşağıdaki dua 21 kere okunacak

اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰى سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَعَلٰى آلِهِ وَصَحْبِهِ وَسَلِّمْ يَا عُدَّتِي عِنْدَ شِدَّتِي , وَيَا غَوْثِي عِنْدَ كُرْبَتِي وَيَا حَارِسِي عِنْدَ كُلِّ مُصِيبَتِي وَيَا حَافِظِي عِنْدَ كُلِّ بَلِيّتِي وَصَلِّ عَلٰى سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَعَلٰى آلِهِ وَصَحْبِهِ وَسَلِّمْ

“Allâhumme salli alâ seyyîdinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihî ve sellim.

Yâ ûddetî inde şiddetî ve yâ ğavsî inde kürbetî ve yâ hârisî inde kulli musîbetî ve yâ hâfizî inde kulli beliyyetî,ve salli alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihî ve sahbihî ve sellim.”

”Allah’ım Efendimiz Muhammed’e âline ve ashâbına salât ve selam eyle.

Ey sıkıntı anlarımda destekçim.

Ey kederli anlarımda yardımcım.

Ey her musibette gözetip kollayanım.

Ey her belâ anında koruyucum.

Allah’ım Efendimiz Muhammed’e âline ve ashâbına salât ve selam eyle.”

(Emîr-i Buhârî Hazretleri )

3. es-Selâm:السلام Esması 131 kere okunacak.

”Allah, gerek dünyada, gerekse âhirette tehlikeye düşen kullarını tehlikelerden kurtarıp selamete çıkarandır.”

4. ‘’Selamun kavlen min rabbin rahim’’

سَلَامٌ قَوْلًا مِن رَّبٍّ رَّحِيمٍ

”Çok merhametli olan Rab’den bir söz olarak (kendilerine) “Selâm” (vardır). ” (41 kere okunacak.)

5.İnşirah suresi 7 kere okunacak.

6.) El-Kuddûs:(الْقُدُّوسُ) esması 170 kere okunacak.

“Her türlü eksiklikten uzak, mutlak kemal sahibi, yaratılmışların tasavvur ve tasvirine sığmayan.”

Dua terkibimizi bitirdikten sonra, suyumuzu içiyoruz ve sahip olduğumuz bütün güzellikler ve nimetleri tek tek dile getirerek, rabbimize sonsuz şükrümüzü eda ederek çalışmamızı bitiriyoruz. Şifa olsun.

Kaynak: http://www.tubahoca.com/enerjimizi-yukseltmek-icin-cok-tesirli-bir-dua-terkibi/

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın