Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / CEVİZ’İN İÇİNDEKİ SAĞLIK MUCİZESİ

CEVİZ’İN İÇİNDEKİ SAĞLIK MUCİZESİ

Cevizin iç kabuğunun faydaları , cevizin faydaları , ceviz suyu kürü , ceviz suyunun faydaları , bu yazımızda sizlere bu konuda bilgi paylaşımında bulunacağız. Birçok sağlık probleminize şifa bulacağınızı umarak yazıyı sonuna kadar okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Cevizin iç kabuğunun faydaları

  • CEVİZ SUYU KÜRÜ: Geceden 1 bardak suyun içerisine 1 adet ceviz içini koyun ve bu şekilde sabaha kadar bekletin. Sabah kahvaltıdan önce aç karnına bu suyu içip cevizi de yiyin. Bu uygulama hızlı ve sağlıklı zayıflamanızı sağlar, kabızlık problemini giderir ve iştahınızı kapatır.
  • Diş Tartarlarına Karşı Ceviz Suyu Kullanımı: Tartar oluşumunu ceviz suyu ile engelleyebilirsiniz. 5 adet cevizin kabuğunu 1 bardak suda yaklaşık 15-20 dakika kaynatın. Elde edilen bu ceviz suyu ile dişlerinizi günde 3 sefer fırçalayın. Dilerseniz kalan ceviz suyu ile gargara da yapabilirsiniz. Bu şekilde dişlerinizde varsa tartarların geçmesini sağlayabilir, yoksa da tartar oluşumunu engelleyebilirsiniz.
  • Cevizin içinde gizli 2 adet yaprak parçası: Cevizi kırdığımızda ayrılan, cevizin arasında bulunan ağaç yaprağına benzer yukarıdaki resimde de gördüğünüz ceviz parçalarını lütfen atmayın. Bu parçalar sağlığımız açısından müthiş  mucizelerle dolu. Bu yapraklar görünüş itibariyle tıpkı akciğere benziyor. Peki bu yapraklar nasıl kullanılır? 1 tutamını 1 fincan kadar suda 2-3 dakika kaynatılarak içilir. Öksürük ve balgam problemine karşı inanılmaz faydası var. İhtiyacı olan tüm dostları bilgilendirelim. Çünkü, cevizdeki gizli bu mucize çok az kişi tarafından biliniyor.

Kainat adeta bizler için bir eczanedir. Maalesef, her türlü teknolojiye sahip olmamıza rağmen doğal tedavi yöntemleri ve sağlıklı beslenme konusunda çok geri kalmış durumdayız. Doğal tedavi yöntemleri ve sağlıklı beslenme konularındaki bu yazılarımız bugün keşfedilmiş şeyler değildir. Yüzyıllar öncesinden bu bilgiler olmasına rağmen bazı çıkar çevreleri tarafından bunlar unutturulmuştur. Netice olarak, ruhen ve bedenen hasta bir toplum bir haline getirildik.Umarız cevizin iç kabuğunun faydaları , cevizin faydaları , ceviz suyu kürü , ceviz suyunun faydaları ile bu yazımız sizler için faydalı olmuştur, yazımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak insan sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın