Ana Sayfa / Spiritüel Yaşam / Bolluk ve zenginlik ritüeli

Bolluk ve zenginlik ritüeli

Bolluk ve zenginlik ritüeli , bolluk ve zenginlik içerisinde yaşamak herkesin hakkı. Öncelikle kafamızdaki para ile ilgili olumsuz düşünceleri silmeliyiz. “Para ile saadet olmaz”, “Paranın ne önemi ve mühim olan insanlık”, “Para elimin kiri” gibi para ile ilgili olumsuz düşünce kalıplarını zihnimizden atmalı, bu tür cümleleri hayatımızda kullanmamalıyız. Hem çok paramız olabilir hem de insanlık onuruna yaraşır bir ahlak içerisinde İlahi Kanunlara uygun, ibadetlerimizi yaparak sağlıklı, huzurlu, bolluk içerisinde bir yaşam sürebiliriz , bolluk ve zenginlik ritüeli .

Dünyanın dua ve pozitif düşünce ile ayakta durduğunu biliyoruz, enerjilerle hareket ettiğini biliyor muydunuz? Size ve ailenize bol şans, zenginlik getirecek bu ritüelin yapılışı çok kolay, aşağıda sizlerle paylaşacağız. Bazı insanlara bu tür ritüelleri uygulamak garip gelebilir hatta bu tür ritüellerin İslam dinine göre caiz olmadığını söyleyebilirler. Şunu bilmemiz gerekir Yüce Allah’ın yarattığı her şey, canlı, cansız varlıklar enerjiden oluşur. Bu varlıkların bazıları çevrelerine pozitif enerji yayarken bazıları negatif enerji yayar, bazıları negatif enerjiyi üzerinde toplar hapseder. Bu tür ritüeller ile yapılmaya çalışılın Allah’ın izniyle pozitif enerjilerin açığa çıkmasına, negatif enerjilerin hapsedilerek yok olmasına vesile olmaktır.

Bolluk ve zenginlik ritüeli

Malzemeler

  • 1 yastık
  • 21 adet bozuk para (1 lira olabilir)

Yapılışı

Önce, sözlü bir şekilde kendinizin duyacağı bir sese tonuyla niyet ediyorsunuz. “Niyet ettim bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam sürmeye. Niyet ettim parayı hayatıma çekmeye.” 3 kere bu niyetinizi sözlü olarak söylüyorsunuz ve yattığın yastığın içerisine paraları atıyorsunuz.

Bu yastığın üzerinde yatıyorsunuz. Her sabah içerisinden 1 parayı alıyorsunuz, “bereketim artsın” diye sadaka veriyorsunuz. Bu 1 lira yanında imkanınız varsa daha fazla sadaka verebilirsiniz. 

Kaynak: Nuray Sayarı

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 80 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

 

zenginlik ritüelleri , 21 para ritüeli , yastığa para koyma ritüeli , zengin olma ritüeli

Bolluk ve zenginlik ritüeli , siz de zengin olabilir, bolluk bereket içerisinde sağlıklı, huzurlu uzun bir yaşam sürebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın