ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Böbrek Taşlarını Eriten Mucizevi Karışım

Böbrek Taşlarını Eriten Mucizevi Karışım

Böbrek taşlarını eriten mucizevi karışım , böbrek taşlarına bitkisel kür . Böbrek taşı rahatsızlığını yaşayanlar bilir, dayanılmaz ağrılı ve sancılı bir durumdur. Böbrek taşları, böbreklerimizde taş ya da kum haline dönüşmüş mineral depolarıdır. Bu taşlar, herhangi bir belirtisi olmadan haftalarca, aylarca hatta yıllarca böbreklerimizde durabilir. Eğer, bu taşlar hareket etmeye başlarsa, sırtta ve bel çevresinde çok şiddetli ağrıya ve idrarın kanlı olmasına neden olabilir.

Böbrek taşının sebep olduğu ağrıyı azaltmak ve taşın, kumun idrar yolu ile dışarı çıkarılması için bol bol sıvı tüketilmesi gerektiği önerilir. Bununla birlikte, aşağıda tarifini vereceğimiz şurubun içilmesi ile böbrek taşları doğal olarak kırılarak, eritilerek idrar yolu ile dışarı atılır.

Aşağıdaki kolayca hazırlayabileceğiniz doğal tarif, böbrek taşlarını eriterek ağrılarınızdan kurtulmanızı yardımcı olacaktır.

Böbrek Taşlarını Eriten Şurup İçin Gerekli Malzemeler:

  • 250 gram organik bal
  • 250 gram soğuk pres zeytinyağı
  • 250 gram limon
  • 1 fincan akağaç şurubu
  • 250 gram beyaz havuç (root of parsley)
root of parsley ile ilgili görsel sonucu
root of parsley

Hazırlanışı:

Limonları yıkayın, kabukları ile birlikte doğrayın ve blenderdan geçirin. Beyaz havuçları da yıkayıp blendara koyun karıştırın. Sonrasında, balı, zeytinyağını ve akağaç şurubunu da ekleyerek iyice karıştırın.  Karışımı cam bir kavanoza koyun ve buzdolabında saklayın.

Kullanımı:

Her sabah aç karna 1 yemek kaşığı bu şuruptan için. Aynı zamanda, gün içerisinde bol bol sıvı tüketmelisiniz.

Bu şurup kısa bir sürede böbrek taşlarının kırılmasını, erimesini ve idrar yolu ile dışarı atılmasını sağlayarak, sizi sağlığınıza kavuşturacaktır.

Kaynak: www.homehealthyrecipes.com

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Not: Bolluk bereket, sağlık, kısmet kesesi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bolluk-bereket-saglik-kismet-kesesi/

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir