Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Böbrek Taşlarını Eriten Mucizevi Karışım

Böbrek Taşlarını Eriten Mucizevi Karışım

Böbrek taşlarını eriten mucizevi karışım . Evde kolayca hazırlayabileceğiniz böbrek taşlarını eriten mucizevi karışım Böbrek taşı rahatsızlığını yaşayanlar bilir, dayanılmaz ağrılı ve sancılı bir durumdur. Böbrek taşları, böbreklerimizde taş ya da kum haline dönüşmüş mineral depolarıdır. Bu taşlar, herhangi bir belirtisi olmadan haftalarca, aylarca hatta yıllarca böbreklerimizde durabilir. Eğer, bu taşlar hareket etmeye başlarsa, sırtta ve bel çevresinde çok şiddetli dayanılmaz ağrılara ve idrarın kanlı olmasına sebep olabilir. Evde doğal ürünler kullanarak hazırlayabileceğiniz bu karışım ile böbrek taşlarından kurtulabilirsiniz. böbrek taşlarına bitkisel kür

Böbrek taşının sebep olduğu ağrıyı azaltmak ve taşın, kumun idrar yolu ile dışarı çıkarılması için bol bol sıvı tüketilmesi gerektiği önerilir. Bununla birlikte, aşağıda tarifini vereceğimiz şurubun içilmesi ile böbrek taşları doğal olarak kırılarak, eritilerek idrar yolu ile dışarı atılır.

Aşağıdaki kolayca hazırlayabileceğiniz doğal tarif, böbrek taşlarını eriterek ağrılarınızdan kurtulmanızı yardımcı olacaktır.

Böbrek Taşlarını Eriten Mucize Karışım

  • 250 gram organik bal
  • 250 gram soğuk pres zeytinyağı
  • 250 gram limon
  • 1 fincan akağaç şurubu
  • 250 gram beyaz havuç (root of parsley)
root of parsley ile ilgili görsel sonucu
root of parsley

Hazırlanışı:

Limonları yıkayın, kabukları ile birlikte doğrayın ve blenderdan geçirin. Beyaz havuçları da yıkayıp blendara koyun karıştırın. Sonrasında, balı, zeytinyağını ve akağaç şurubunu da ekleyerek iyice karıştırın.  Karışımı cam bir kavanoza koyun ve buzdolabında saklayın.

Kullanımı:

Her sabah aç karna 1 yemek kaşığı bu şuruptan için. Aynı zamanda, gün içerisinde bol bol sıvı tüketmelisiniz.

Bu şurup kısa bir sürede böbrek taşlarının kırılmasını, erimesini ve idrar yolu ile dışarı atılmasını sağlayarak, sizi sağlığınıza kavuşturacaktır.

Kaynak: www.homehealthyrecipes.com

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit Taşının Faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Böbrek Taşlarını Eriten Mucize Karışım , Böbrek taşını Eriten Kür , böbrek taşına iyi gelen bitkiler , böbrek taşını eriten bitkiler , böbrek taşı bitkisel çözüm , böbrek taşına bitkisel çözüm .

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın