Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Biberiye yağı ile bölgesel zayıflama

Biberiye yağı ile bölgesel zayıflama

Biberiye yağı ile bölgesel zayıflama , biberiye yağı biberiye bitkisinin yapraklarının özünün çıkarılmasıyla el edilen bir yağdır. Özünün alındığı biberiye kadar yararlı olan biberiye yağı sayısız rahatsızlıkta tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Hanımlar arasında biberiye yağı kilo verme, göbek eritme ve selülit giderme özelliğinden dolayı sıklıkla kullanılmaktadır ve zayıflamak isteyenler tarafından yoğun olarak tercih edilir. Biberiye yağı romatizma rahatsızlığı bulunanlar tarafından da kullanılabilen bir bitkidir ve biberiye yağının birçok rahatsızlığa iyi geldiği araştırmalar neticesinde ortaya çıkmıştır. En baştan uyaralım; hamilelerin ve tansiyon hastalarının kullanmaması veya doktor kontrolünde kullanması gerekiyor.

Biberiye Yağının Faydaları Nelerdir?

 • Eklem ağrılarında iyi bir şifa kaynağıdır.
 • Şiddetli baş ağrısı çektiğinizde biberiye yağı kullanabilirsiniz.
 • Küçük kazalar sonucu ortaya çıkan morluklar bazen can sıkabilmektedir. Morlukları kısa zamanda geçirmek için yağı problemli bölgeye sürün ve hafifçe masaj yapın.
 • Saç dökülmesi ve kepek probleminiz mevcutsa saç diplerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
 • Cildiniz daha genç ve parlak gözükmesi için haftada 1-2 defa cildinize sürerek uygulayabilirsiniz. Birçok cilt kremin içeriğinde de biberiye yağı mevcut olduğunu unutmayın.
 • Şişkinlik ve kabızlık gibi problemlerde biberi yağı kullanabilirsiniz. Su ile incelterek içebilirsiniz. Eğer mevcutsa biberi çayı içerek de aynı etkiyi alabilirsiniz.
 • Saç köklerinin daha güçlü olmasını sağlamakta  ve erken yaşlarda saç dökülmelerinin önüne geçmektedir.
 • Gargara yapılarak kullanıldığında hem ağız içi bakterileri yok etmekte hem de ağız kokusunu gidermektedir. Su ile incelterek gargara yapabilirsiniz.
 • Baş ve kas ağrılarında masaj yaparak biberiye yağını uygulayabilirsiniz.

Biberiye Yağı ile Zayıflamak Mümkün mü?

Biberiye yağı tüm vücudun zayıflamasından ziyade bölgesel zayıflamak için kullanılır. Yoğun olarak biberiye yağı basen ve göbek eritmek için tercih edilir. Karın bölgenizde bulunan fazlalıklardan kurtulmak için biberiye çayı içebilir yada biberiye yağını vücudunuza  uygulayabilirsiniz. Bitkisel çayların yaygın olarak bilinen özelliklerinden biri metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlamalarıdır. Hızlı çalışan metabolizma yağ yakımını daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirir.

Biberiye yağı ile bölgesel zayıflama

 • Vücudunuzda fazlalıkların bulunduğu veya zayıflamayı istediğiniz bölgeye biberiye yağını iyice sürün ve yağı yedirin. Daha sonra on dakika boyunca yağı sürdüğünüz bölgeye masaj yapın.
 • Günde 1 defa uygulanması yeterli olacaktır.
 • Uygulamayı gece yapacaksınız yağı sürdüğünüz bölgeyi streçle sararak yağın daha iyi emilmesini sağlayabilirsiniz. (Bu konuyla ilgili olarak Streç Film Sararak Göbek Eritme konumuzu okuyabilirsiniz.) Böylece bölgesel zayıflamayı gerçekleştirmiş olursunuz. Yapacağınız bu uygulamayı haftada 2-3 kez yapmaya dikkat edin. Aşırı olarak yapılması cildinize zarar verebilir.
 • Yağı uyguladıktan sonra streç ile sararak egzersiz yada yürüyüş yaparak fayda sağlayabilirsiniz. Bu uygulamayı da hafta da 2-3 defadan fazla yapmayınız. Çünkü cildimizin nefes alması da lazımdır.
 • Yapacağınız uygulamayla birlikte bol su içmeyi unutmayın. Terleme ve tuvalete çıkma artacaktır, endişelenmeyin.
 • Sabah yada akşam 45 dakikalık yürüyüşle uygulamanızı desteklemeyi unutmayın.
 • Biberiye yağı göbek eritme için oldukça etkilidir.
 • Banyo yaparken uyguladığınız bölgeye lif ile masaj yapınız.
 • Biberiye yağı zayıflamak  için; Selülitli bölgeye uygulandığında belirli süre zarfında selülitlerin kaybolduğunu göreceksiniz.
 • Biberiye yağını içmek yada yemek isterseniz; Bir bardak sıcak su içerisine 2-3 damla damlatabilirsiniz. Veya bir kesme şeker üzerine 2-3 damla damlatarak tüketebilirsiniz. Gün içerisinde en fazla 3 kez yapınız. Bu kür zayıflamaya karşı oldukça tesirlidir. Biberiye ve yağını aktarlarda uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Not: Tüylenme riskine karşı bacaklarınıza sürmemenizi tavsiye ederiz.

Selülite Karşı Biberiye Yağı Kürü

 • Biberiye yağı – 10 damla
 • Servi yağı – 10 damla
 • Altıntop yağı – 20 damla
 • Susam yağı – 100 ml

Selülitli bölgeye hazırlayacağınız bu karışımı sürerek ve daha sonra yedirerek masaj yapın. Daha etkili olması için kabak lif ile yapabilirsiniz.

Kaynak: https://www.kadinneder.com/gobek-ve-basen-eritmek-icin-biberiye-yagi-faydalari/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

biberiye yağı bölgesel zayıflama , biberiye yagi ile bolgesel zayiflama , bölgesel zayıflama biberiye yağı , biberiye yağı bölgesel incelme

Biberiye yağı ile bölgesel zayıflama , biberiye yağı göbek eritirmi , biberiye yağı ile göbek eritme , biberiye yağı ile zayıflama .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın