Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Zihninizi bolluk bereket huzur için programlayın

Zihninizi bolluk bereket huzur için programlayın

Zihninizi bolluk bereket huzur için programlayın . “Vermek istemeseydi istemeyi vermezdi.” Yeter ki biz istemesini bilelim. Bu evrende herkese yetecek kadar bolluk, zenginlik var. Bu evrenin tümüyle bolluk içinde olduğu… maddi, duygusal, zihinsel ve ruhsal düzeyde yürekten isteyebileceğimiz her şeyi içeren bir bereket deryası olduğu anlayışına sahip olmak ya da bu bakış açısını bilinçli olarak edinmek gerekir. Gereksindiğimiz ya da istediğimiz her şey talebimizi bekliyor. İstediğimiz şeyi elde etmek için yalnızca bunun gerçekleşebileceğine inanmamız, istediğimiz şeyi gerçekten şüphe etmeden arzulamamız ve kabul etmeye istekli olmamız gerekiyor.

İsteklerimizi elde etmemiz konusunda başarısızlığa uğramamızın en genel nedenlerinden biri, “yokluk programı”dır. Bu program yaşamla ilgili aşağıdaki yaklaşımları ya da inançları içerir:

 • İsteklerimi elde etmek için yeterli fırsata ya da kaynağa sahip değilim…
 • Yaşam ıstırap dolu…
 • Başkaları yoksulluk içinde yaşarken bolluk içinde yaşamak bencilce ve ahlak dışı bir şeydir…
 • Yaşam katı ve zor; o bir gözyaşı deryasıdır…
 • Sıkı çalışmalı ve bir şeyler elde edebilmek için bir bedel ödemeli ve özveride bulunmalısın…
 • Yoksul olmak daha soylu ve ruhen geliştirici bir şeydir…

Ve benzerleri inançlar zihnimizi yokluk ile programlanmasına neden olur. Tüm bunlar yanlış inanışlardır. Gerçek şu ki, dünyadaki her varlık için yeterli olandan daha çok olanak ve fırsat vardır; yeter ki zihinlerimizi bu olasılığa açabilelim. Evren engin bir bolluk yeridir ve hepimiz maddesel ve ruhsal zenginlik açısından doğal olarak bolluk ve refah içindeyiz. Zengin ve bolluk içinde bir dünyada yaşamayanlar ise bolluktan çok yoksunluk programına inanma düzeyindedirler. Cehaletleri nedeniyle, yoksulluk ve yoksunluğun kaçınılmazlığı konusundaki yaygın inancı benimsemiş ve sonsuz yaratıcı gücün olduğunu henüz idrak edememişlerdir.

Dünyanın, herkesin gelişimine hizmet eden bir potansiyele sahip, iyi bir yer olduğu yaklaşımına sahip olmadıkça, kişisel yaşamınızda da istediklerinizi elde etmekte zorlanırsınız. Çünkü, insan doğası temelde sevgi doludur. Bu yüzden çoğumuz, isteklerimizi, başkalarını onlardan yoksun bırakmak uğruna elde ettiğimize inandığımız sürece, kendimize bu istekleri gerçekleştirme izni vermeyiz.

Hayatta istediğinizi elde etmenin insan mutluluğunun genel durumuna katkıda bulunduğunu ve başkalarını da kendilerine daha fazla mutluluk yaratmaları konusunda desteklediğini derin bir biçimde anlamak zorundayız.

Zihninizi bolluk bereket huzur için programlayın

Aşağıdaki bolluk meditasyonunu 40 gün boyunca her gün yapmanızı tavsiye ederiz.

Rahat bir pozisyonda oturarak tümüyle gevşeyin. Kendinizi güzel bir doğal çevrede düşleyin-bu herhangi bir yer; örneğin şirin bir ırmağın kıyısında yeşil, açık bir çayır ya da okyanus kıyısında beyaz bir kumsal olabilir. Bir süre tüm güzel ayrıntıları imgeleyin ve kendinizi bunların tadını çıkarırken görmeye çalışın. Şimdi, yürümeye başlayın ve az sonra kendinizi tamamen farklı bir çevrede, örneğin altın başakların dalgalandığı bir tarlada dururken ya da bir gölde yüzerken bulun. Dağlar, ormanlar, çöller, kısacası fantezinize uygun gelen çeşitli ve olağanüstü güzellikteki yerler bularak dolaşmaya, araştırmaya devam edin. Her birini incelemek ve zevkini çıkarmak için zaman ayırın.

Kendinizi, ağaçlarda olağanüstü lezzetli meyvelerin bulunduğu bolluk içindeki bir tropikal cennete giden bir teknede hayal edin. Görkemli bir eve geliyorsunuz ve burada sizi çok büyük bir ziyafet bekliyor. Sonra geniş hazine dairesine götürülüyorsunuz ve orada size kullanabileceğinizden çok daha fazla değerli mücevherler, madenler sunuluyor. Sonra, hayal gücünüzü kullanarak, tüm dünyayı dolaştığınızı ve istediğiniz her şeyi dileyebileceğinizden çok daha büyük ölçüde elde ettiğinizi ya da bunların size sunulduğunu imgeleyin.

Dünyayı, karşılaştığınız herkesin sizinle aynı doyumu ve bolluğu yaşadığı muhteşem bir cennet olarak düşleyin. Bu dünyanın tadını çıkarın. En sonunda hoşnut ve mutlu bir halde eve dönün ve Evren’in gerçekten de olağanüstü harikalar ve bolluk yeri olduğu gerçeği üzerine düşünün.

Olumlamalar

 • Bu zengin bir evren ve onda hepimiz için her şey var.
 • Bolluk benim gerçek var olma halimdir. Ben şimdi onu tümüyle ve sevinçle kabul etmeye hazırım.
 • Allah, tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.
 • Refah ve mutluluk içinde yaşamak hakkım. Artık refah içinde ve mutluyum.!
 • Daha fazla refaha kavuştukça, başkalarıyla paylaşacak daha çok şeye sahip olurum.
 • Evren tümüyle bolluktur.
 • Yaşamın bana sunabileceği tüm refah ve mutluluğu kabul etmeye artık hazırım.
 • Parasal konularda kolayca ve çabasızca başarı kazanıyorum.
 • Şu anda parasal olarak büyük bir bolluk yaşıyor ve bunun tadını çıkarıyorum!
 • Yaşam neşe dolu ve ben artık onun zevkini çıkarmak istiyorum!
 • Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor.
 • Zengin bir bilince ve isteklerimi gerçekleştirme gücüne sahibim.
 • Artık her ay ……. liralık doyurucu bir gelire sahibim.
 • Her gün mali açıdan güçleniyor ve zenginleşiyorum.
 • Ben zengin, iyi ve mutluyum.

Önemli not: Bu tür ritüelleri yaparken ilahi kanunlara uygun yaşamayı, ibadetlerimizi aksatmadan yapmayı ihmal etmemeliyiz.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “mavi kuvars taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/6925750

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Mavi kuvars taşının faydaları

💎 Mavi kuvars, enerji dengeleyici bir taştır.
Negatif enerjileri toplar ve iyileştirir, orijinal durumuna getirir.
Korkunun ve kaygının sebep olabileceği tüm olumsuzluklara karşı birebirdir.
💎 Stresi azaltır ve yok eder.
💎 Kişiye canlılık ve cesaret verir.
💎 Sınavlar ve topluluk önünde yapılacak konuşmalar öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
💎Aşırı enerjiyi dengeler, duyguların aşırıya kaçmasına engel olur ve dizginler.
💎 Sakin kalmanıza yardımcı olur.
💎 İletişimi ve sezgileri de kuvvetlendirir.
💎 Kişinin ruhundaki liderlik özelliğini de ön plana çıkarır.
💎 Gücü açığa çıkaran bir taştır. Kendinizde ön plana çıkarmak istediğiniz özelliğiniz için yada dileğinizin gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir