Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Yüzümdeki lekelerden nasıl kurtulurum

Yüzümdeki lekelerden nasıl kurtulurum

Yüzümdeki lekelerden nasıl kurtulurum , cilt lekeleri genellikle yüz, sırt, boyun, omuz, göğüs ve el gibi bölgelerde görülür. Bu lekelerin ortaya çıkmasında bir çok neden bulunur; güneşe aşırı maruz kalma, yaşlanma ve bunların başlıcalarıdır. Ayrıca stres, hamilelik hormonları, vitamin eksikliği ve zayıf karaciğer işlevselliği de bu lekelerin ortaya çıkmasında etkilidir. Bu lekeler çoğunlukla zararsızdır fakat kozmetik ve görünüş açısında kişiye rahatsızlık verebilir. Yüzünüzdeki koyu lekelerden kurtulmanızı sağlayacak 3 basit yöntem .

Yüzümdeki lekelerden nasıl kurtulurum

Meyankökü

Koyu lekeleri veya herhangi bir renk solmasını tedavi etmek için sihirli bileşen meyan kökü kullanmaktır. Meyan kökü özü, koyu lekeleri tedavi etmek için asırlık bir favori olmuştur.

Meyan kökünde bulunan ve liquiritin adı verilen bileşik, ciltte koyulaşmaya neden olabilen aşırı melanin üretimini azaltmaya yardımcı olur. Koyu lekeleri temizlemede etkilidir ve daha fazla hiperpigmentasyonu da önler. Meyan özü, eşit bir cilt tonu elde etmeye yardımcı olur. Meyan özünü aktarlarda bulabilirsiniz.

Niasimamid

Niasinamid serumu, koyu lekelerin giderilmesinde etkili olan cilt aydınlatıcı bileşenlerle yapılır. Niasinamid, cildin kollajen üretimini artırır ve ayrıca ciltte seramidlerin büyümesine yardımcı olur.

Cildi güneş hasarından ve hiperpigmentasyondan koruyan doğal bir bariyer görevi görür. Ayrıca, cildin sağlıklı ve parlak kalmasına yardımcı olur. Genellikle sonuçların ciltte görülmesi 4-6 hafta sürer. Niasinamid kullanıyorsanız güneş kremi kullanmayı unutmayın.

C Vitamini

C vitamini, ciltteki koyu lekelerden kurtulmak için mükemmel bir bileşendir. C vitamini içeren serumlar veya kremler, yüzdeki koyu lekelerin ve hiperpigmentasyonun tedavisinde etkilidir. Melanin üretim miktarını azaltarak cildi kademeli olarak aydınlatır. Yüksek miktarda melanin, koyu lekelere yol açar ve C vitamininin antioksidan özellikleri, güneş hasarı veya aknenin neden olduğu her türlü koyu lekeyle savaşmaya yardımcı olur.

Günlük cilt bakımı rutininize bir C vitamini serumu veya kremi ekleyin ve bunu güneş kremi ile destekleyin. C vitamini cildinizi ışığa duyarlı hale getirebileceğinden, güneş kremi şarttır. Yeni başlayan biriyseniz, yüzde 5 başlamak için iyi bir orandır.

Kaynak: Dr.Berk Topuz https://www.instagram.com/p/CnoMWF_tg-K/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 150 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit Taşının Faydaları 

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Tavsiye Yazılar

yüzümüzdeki lekelerden nasıl kurtuluruz , cilt lekelerinden nasıl kurtulurum , yuzumdekı lekelerin nasıl kurtulurum , yüz lekelerinden nasıl kurtulunur .

Yüzümdeki lekelerden nasıl kurtulurum , cilt lekelerinden nasıl kurtulunur , yüzümdeki sivilce lekelerden nasıl kurtulurum , güneş lekelerinden nasıl kurtulurum .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın