Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Yıldızımızın düşük olduğunu nasıl anlarız?

Yıldızımızın düşük olduğunu nasıl anlarız?

Yıldız düşüklüğü nedir? Yıldızımızın düşük olduğunu nasıl anlarız ? Aslında yıldız düşüklüğü denilen şey doğum haritanızda gezegenlerin zorlu açılarda çalışması. Mesela Satürn sizi sürekli disipline etmeye çalışırken bunu bazı şeyleri kısıtlayarak yapacaktır. Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak tabir edilen şey aslında auranın zayıf olmasından dolayı kötü- negatif dediğimiz enerjilere açık olmasından başka bir şey değildir. Kişi aurasını kuvvetlendirmediğinde aurada bazı yırtıklar meydana gelir ve bu yırtıklardan Alt boyut negatif enerjili varlıklar oradan enerji çekmeye başlar dolayısıyla önce auranın onarılması ve kuvvetlendirilmesi gerekir.

Aslında yıldız düşüklüğü görünüşte kötü gibi dursa da yüksek bilince erişenler daha çok buradan çıkabilir. Yıldızı yüksek dediğimiz çok şanslı olanlar şımarıp kaybedenlerden de olabilir. Ya da aura dediğimiz enerji bedenimizdeki zayıflık nedeniyle enerji kaçağı oluşuyor veya nazara uğramış olabilir diyebilirim.

Yıldızımızın düşük olduğunu nasıl anlarız?

 • Eğer hayatımızda normalin üstünde seyir eden olumsuzluk akışı varsa kişi bu noktada tersliği hissediyor, benim -halk içindeki deyim ile- yıldızım düşük galiba diyebiliyor.
 • Fiziki anlamda; birden saplanan baş ve göz ağrısı şeklinde kendini gösterir.
 • Çok esner ve enerjisi çekilmiş gibi hisseder. Doğrudan yoğun bir enerji saldırısına maruz kalmış olabilir o an. Hemen korumaya almak gerekir. Aslında o an yapılması önerilen ilk şey sirkeli su ile duş almak. Bu her zaman ortam dolayısıyla mümkün olmayabilir. Enerji insanda solar pleksus çakrasından çekilir.
 • Zihinsel olarak; Kişi artık hayata karşı umudunu kaybetmiştir. Yalnız kalmak istiyor ve kimseyle görüşmek istemiyordur. Mutsuzdur.
 • Hayatında ise; her şey ters gidiyordur. Olmasını beklediği şeyler bile son anda iptal oluyordur. Maddi manevi kayıplar yaşıyordur.

Yıldız düşüklüğünün çaresi nedir?

 • Bunun için de enerji temizliği, su ve toprak ile negatif enerjiyi boşaltmak, dua etmek, manevi çalışmalar, özellikle insanlara yardım etmek, sizde ne çoksa onu paylaşmak mesela, bir şekilde hizmete gönüllü olmak işe yarayabilir. Kendimizi olumsuz duygu durumundan çıkarmak ve frekansı yükseltmek, sık sık doğada yürümek, pozitif insanlarla beraber olmak gerekir.
 • Frekansı düşüren ya da yükselten en önemli şeylerden biri yanımızda, çevremizde bulunan insanların enerjileridir. Olumsuz ve karamsar insanların yanında nasıl yaşam enerjinizin düştüğünü, çok neşeli hayat dolu birinin yanında nasıl enerjinizin yükseldiğini fark etmişsinizdir. Bu uyumlanma doğal olarak gerçekleşir, sizi o kişinin rezonansına çıkarır bir anda.
 • Göbek deliğinizin olduğu bölgeyi elinizle kapatarak dua okumaları yapabilirsiniz.
 • Lavanta koklayabilirsiniz. (frekans yükseltir)

Genel anlamda aurayı nasıl kuvvetlendiririz?

 • Birinci olarak en başta kendimizi olumsuz ruh hallerinden çıkarıp, frekansı yükselterek.
 • İkinci olarak bazı uygulamalar yaparak
 • Üçüncü olaraktan enerjisi yüksek, pozitif kaliteli insanlarla bir arada olarak.
 • Frekansı yükseltmek ile ilgili daha önce pek çok yazdım. Tekrar etmek istemiyorum.
 • Pozitif insanlarla bir arada olmanın bize ne katkısı olur derseniz. Frekansı düşüren ya da yükselten en önemli şeylerden biri yanımızda çevremizde bulunan insanların enerjileridir.
 • Bunu aslında açıklamaya bile gerek yok. Olumsuz ve karamsar insanların yanında nasıl yaşam enerjinizin düştüğünü; çok neşeli hayat dolu birinin yanında nasıl enerjinizin yükseldiğini fark etmişsinizdir. Bu uyumlanma doğal olarak gerçekleşmektedir sizi o kişinin rezonansına çıkarır.
 • Bunun tam tersi durumlar da olabilir. Çok pozitif birinin enerjisi sizi rahatsız ediyor sıkıyor tahammül edemiyor ve sürekli dertlerden konuşmak istiyorsanız, hatta insanların kötü olmalarını istiyor belki de kötülük yapmak içinizden geliyorsa… Üzgünüm frekansınız baya yerlerde demektir… Hatta alt boyut enerji varlıkları sizin bedeninizi kullanıyor bile olabilir.

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/pembenar/nur-demir/yildiz-dusuklugu-nedir-2779379

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/pembenar/galeri/nazar-kiskanclik-ve-yildiz-dusuklugu-kisiyi-nasil-etkiler-ve-nasil-engellenir-6316356/1425

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın