Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Yarınınızı değiştirmek elinizde

Yarınınızı değiştirmek elinizde

Bugün ne durumdaysan dün düşündüklerinin sonucu olduğunu bilmelisin. Şu an ne düşünüyorsan yarın yaşayacaklarının göstergesi olacaktır. Öyleyse yaşamınızdaki temizliğe içinizden başlayın, arının tüm kızgınlıklarınızı küskünlüklerinizi affedin, bilin ki onları hayatınıza siz çektiniz. Onlar size geçmişteki düşüncelerinizin insan suretinde geri dönüşü olduğunu bilin.

Bir oyun var ve bir de sahne! Bu oyunun içinde İYİ karakteri oynamakta sizin elinizde- KÖTÜ karakteri oynamakta size bağlı.

Hayattan sürekli şikayet eden, kin ve öfke dolu, çevresindekileri affedemeyen kişileri, denizin fırtınalı hallerine benzetirim. Sürekli dalgalıdırlar. Her sözleri şikayet içerir, yaşamdan, çevresinden, enflasyondan, havadan, yağmurdan, sıcaktan, kendinden bile şikayet ederler. Böyle bir ruh halinde insan sürekli alabora olur, devrilir, ayakta kalmaya çalışır, hasta olur, mutsuz olur. Böyle bir ruh haliyle enerji dengesi altüst olur ve evrene sürekli negatif enerji yayar ve hayatına negatif olayları çeker. Parasının bereketi olmaz, mutsuzluk, depresyon içinde yaşar, yani yaşadığını zanneder.

Oysa ki sakin dingin insan öyle mi? Huzurlu insan durgun bir deniz gibi yaşar, her olayın kendinin hayrına olduğunun farkındadır, Allah’a güvenir, ondan gelene sabırla tevekkülle yanıt verir. İstekleri evrende tıpkı durgun denize atılan taş gibi dalga dalga yayılarak denize karışır. Kabule geçer.

Hiç bir insanı yargılamaz. Hiç bir olayı kötüye yormaz. Şikayet etmez, şükür eder. Kötülere karşı susar, sabır gösterir. Zihninin oyunları olduğunu bilir. Sakin ve huzur doludur. Bu insanların yanında kendinizi iyi hissedersiniz.

Çünkü o kişiler bilir ki, evrende iyi- kötü görünen her şey bir plan dahilinde ilerler. Her şey olması gerektiği gibi, olması gereken şekilde yerli yerindedir. Yamuk olan, yanlış olan bir şey yoktur. Yanlış olan bizim bakış açımızdır. Bunu kabule geçerek yaşamı benimseyerek yaşamanın tadını çıkarır.

Kaynak: Gülşah Kocatepe 

Önemli not: Hayatımıza giren her insan bize bir ders vermek için hayatımıza girer. İletişimde olduğumuz insanlar bize aynalık yapar. Nefis kademelerinin üst basamaklarına çıkmak, tekamül etmemiz için Yüce Yaratıcımız tarafından karşımıza çıkarılırlar. İnsanların bize olan davranışlarından şikayet etmek yerine burada almam gereken ders nedir diye olaya bakmak gerekir. Almamız gereken dersi alır, dönüştürmemiz geren yönlerimizi dönüştürürsek bizlere çok daha güzel yeni kapılar açılır.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.
Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın