Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Uzayan parmak alıştırması

Uzayan parmak alıştırması

Uzayan parmak alıştırması, 2 dakikanızı alacak bu uygulama belki hayatınızda bir dönüm noktası olabilir. Depresyonda olanlar, anksiyete sorunu yaşayanlar, maddi zorluklar çekenler, işleri hep aksi gidenler! Düşünce gücü ve kuantum uyumlama tekniği ile neler başarabileceğinizi göstermek için küçük bir alıştırma. Aslında, insanoğlu doğarken içinde kodlanmış olan sadece mutluluk duygusu vardır. Yüce Yaratıcımız bizleri böyle programlamaktadır. Sonradan, yaşadığımız çevre ve yaşam koşulları, yetiştirilme tarzımız sebebi ile üzüntü, kıskançlık, kibir, nefret gibi olumsuz duyguları yaşamaya başlarız. “Küçük bir saf farkındalık ruhu büyük bir korkudan kurtarır” Uzayan parmak alıştırması .

Odaklanmış saf farkındalığın bedeninizde yaratabildiği müthiş etkiyi yaşamanızı istiyorum. Aşağıdaki adımları takip edin, halihazırda yapabildikleriniz karşısında şaşırın. Dahası, bu sadece başlangıç…

Uzayan parmak alıştırması

Elinizi havaya kaldırın. Avuç içiniz size dönük olsun. Avuç içiniz size dönük olsun. Elinizin bittiği, bileğinizin başladığı yerdeki yatay çizgiyi bulun. Aynı yatay çizgiyi diğer elinizde de bulun. İki kolunuzun bileğini karşılıklı olarak bir araya getirin. İki yatay çizgi tam olarak birbirinin üzerine gelsin. Şimdi dikkatlice avuç içlerinizi ve parmaklarınızı bir araya getirin. Elleriniz yukarıdaki resimde olduğu şekilde dua pozisyonunda olmalıdır.

İki orta parmağınızın nasıl dizildiğine bakın. Parmaklarınız ya aynı boyda ya da biri diğerinden daha kısa olacaktır. Bu alıştırma için daha kısa olan parmağı seçin. Parmaklarınız aynı boydaysa ya sağ ya da sol parmağınızı seçin. Bu size kalmış.

Ellerinizi birbirinden ayırın ve onları masanın üzerine ya da kucağınıza yerleştirin. Seçtiğiniz orta parmağa bakın ve onun farkına varın. Bir kere, “Bu parmak uzayacak” diye düşünün. Şimdi parmağınızı kımıldatmayın. Sadece tam olarak onun farkına varın. Bunu bir dakika boyunca yapın. Uzamasını tekrar söylemenize gerek yok; bir kere yeterli olacaktır. Sadece geçişi yapmak için gerekli olanı sağlayın: Odaklanmış bir farkındalık. Bu tek parmak bir dakika boyunca tüm dikkatinizi üzerinde toplayacak. Hepsi bu!

Bir dakikanın sonunda, daha önce yaptığınız gibi bileklerinizdeki çizgileri karşılıklı olarak bir araya getirerek parmaklarınızın boyunu ölçün. Farkındalığın sırrını bildikçe her gün küçük mucizelere tanık olacaksınız.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 150 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Hematit Taşının Faydaları
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın