Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Su ile tedavi edilen hastalıklar

Su ile tedavi edilen hastalıklar

Su ile tedavi edilen hastalıklar , insan hücrelerine girmekte olan su, vücudun bütün organlarına aktiflik getiren yüksek enerjiye aracılık etmektedir. Bu sırdandır ki, Cenab-ı Hak, “biz her canlı şeyi sudan yarattık” (Enbiya Suresi) buyurmaktadır. Japon Hastalık Cemiyeti, su ile tedavi konusunda suyun, birçok hastalıkları %100 tedavi ettiğini belirtiyor , su ile tedavi edilen hastalıklar .

Su mucizesi üzerinde çalışmalar yapan Japon bilim adamı Emotu, su yapısının insan psikolojisiyle de doğrudan etkilendiğini ortaya çıkarmıştır. Mesela elini suya sokan bir insan mutluysa, su yapısının mutluluğa uygun ve düzgün bir yapı oluşturduğu, üzgün ve gergin ise, su yapısının bu hale uygun olarak bozuk bir şekil oluşturduğunu, hassas ölçüm aletleri ve çekilen su kristalleri fotoğraflarıyla tespit etmiştir.

Uzmanlar, suyun bu özelliklerinden yola çıkarak, hastalıkların teşhis ve tedavisinde suyu kullanma konusunu tıpta önemli ve yeni bir gelişme olarak dikkate almış bulunmaktalar. Yeni keşif edilen ve bilimsel bir tedavi şekillerinden biri olan “su ile tedavi”, şekli, zaten İslam dininde, hastalara Kuran’da şifa ayetleriyle dualar okuyarak tedavi etmenin yanı sıra, hastalara üzerine şifa ayet ve duaları okunmuş su içirmek de var olup gelen bir tedavi şekli olmuştur.

Su ile tedavi edilen hastalıklar

Japon Hastalık Cemiyeti, suyun hastalıkları tedavi ettiği konusundaki iddiasını yayınladığı araştırma ve deney sonuçlarına dayandırdı. Cemiyet bir program dahilinde içilen suyun tedavi ettiği hastalıkları şöyle sıralıyor:

  1. Baş ağrısı, tansiyon, kansızlık, eklem ağrıları, kalp çarpıntısı ve şişmanlık,
  2. Öksürük, iltihap, bronşit iltihabı, astım ve felç.
  3. Menenjit, böbrek ve idrar yollarıyla ilgili her hastalık.
  4. Mide iltihabı, dizanteri, kabızlık, hemoroid, ve şeker.
  5. Göz, burun ve boğazla ilgili herhangi bir hastalık.
  6. Kadınlarda adet bozuklukları.

Su ile tedavi şekli

Su ile tedavi şekli de şöyle açıklanıyor: Sabahleyin aç karnına 2 bardak su bir seferde içilecek, sonra 45 dakika süreyle hiçbir şey yenmeyecek ve içilmeyecek. Sonra normal bir kahvaltı yapılabilir. Kahvaltıdan sonra 2 saat herhangi bir yiyecek veya içecek alınmayacak. Aynı durum, normal öğle yemeği ile akşam yemeği için de geçerli. Uykudan en az 2 saat önce hiçbir şey yenip içilmeyecek. 

Su üzerinde yapılan deneylerde, üzerine Besmele ve ayetler okunan su numunesinin, diğer bütün su numunelerinden yapı itibariyle daha berrak, daha sağlıklı ve kristalleri daha güzel ve düzgün hale geldiği tespit edilmiş. Bu ve daha başka hikmetlere binaen, Allah Resulü, su içerken üç nefeste ve Besmele ile içmeyi tavsiye etmiştir ki şifa olsun.

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın