Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Sevdiklerinizi alınlarından öperseniz ne olur

Sevdiklerinizi alınlarından öperseniz ne olur

Sevdiklerinizi alınlarından öperseniz ne olur ? Eğer birini alnından öptüyseniz, o zaman bunun ne kadar yoğun ve kuvvetli olduğunu bilirsiniz. Bu kadar basit bir şeyin ne kadar duygusal olabileceğine şaşıracaksınız. Epifiz Bezi’ni uyarmanın bir başka inanılmaz yolu da; üçüncü gözü öpmektir. Bu canlandırıcı ve şifa verici bir güçtür.  Alındaki öpücük, aynı zamanda 3. göze kondurulan öpücüktür. Bu pek çok insanın fark edeceğinden çok daha fazla, derin bir şey içerir. alnından ölmek .

Kişinin ruhunu öpmek gibi bir şeydir.. Diğer insanlar genellikle alnımıza dokunmazlar, genellikle ellerimizden tutarlar. Ancak alınlarımız farklıdır.. Dudaklar alnımıza dokunduğunda, dudaklar sayesinde uyanma hissi oluşur. Bu öpücük Epifiz Bezi’ni olduğu gibi hipofiz bezini de uyarır. Bunun sonucunda da melatonin salgılanır. Melatonin de iyi bir uyku çekmemize yardımcı olur. Dolayısıyla, alna konulan iyi geceler öpücüğü bu açılardan çok yararlıdır. Ayrıca 3. gözü öpme, güven hissi duyarak iyi hissetmemizi de sağlar.

Rahatlamak ve sakinleşmek için sevdiklerinizin sizi alnınızdan öpmesi aynı şekilde sizin de onları alınlarından öpmeniz oldukça etkilidir.

Bunu ne kadar çok yaparsanız sonuçlarını o kadar fazla görüp fark edeceksiniz. 3. gözü öpme, herkes için tabii etrafında doğru insanlar ve uygun çevre olması durumunda çok canlandırıcı, mutluluk verici olabilir!

 

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/
Sevdiklerinizi alınlarından öperseniz ne olur , alnından öpmek , bir kızı alnından öpmek ne anlama gelir , alnından öpmek ne anlama geliyor , sevdiğini alnından öpmek ne anlama gelir .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın