Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Şanslı kişi kimdir?

Şanslı kişi kimdir?

İnsanlar filan kişi çok şanslı derler; evi var, arabası var, işi var, güzel bir eşi var, makam sahibi evlatları var, güçlü insanlarla ilişkileri var. Bunların hepsi nasiptir, dünya nasiplerinden. Düşürme kendini dünya derdine. Ahireti dert et yeter kendine. Güvenme hiç mal-mülk ve servetine. Hepsi burada kalır sen düşersin hesap derdine. Güzel amelleri doldur defterine. Mutlulukla var mahşer yerine. Ümidini bağla rabbimin affına ve merhametine.

Şanslı kişi kimdir?

**Gerçek şanslı kişi ise;

**Bakara suresinin son iki ayetini (Amener-rasulu….)yü gece yatmadan önce okuyanın ona yeteceğini bilen ve okuyandır.

*Şanslı kişi; Ayetel Kürsi’yi her farz namazdan sonra okuyanın ile cennet arasında sadece ölüm olduğunu bilen ve okuyandır.

* *Şanslı kişi; Ayetel Kürsiyi yatmadan önce okuyanın onu sabaha kadar koruyacağını ve ona şeytanın asla yaklaşamayacağını bilen onu okuyandır.

* *Şanslı kişi; Üç defa ihlas suresini okumanın bir hatim sevabına nail olacağını bilen ve okumaya devam edendir.

**Şanslı kişi; Mü’minler için Allah’tan bağışlanma dileyene, Allah’ın o bağışlanma dilediği her mü’min için sevap yazdığını bilip onlar için tevbe, istiğfar yapandır.

* *Şanslı kişi; Sübhanallahi Velhamdü lillahi veLa ilahe illallahü vAllahu Ekber, zikirlerinin güneşin üzerine doğduğu her şeyden hayırlı olduğunu bilip bunları söyleyen kişidir.

* *Şanslı kişi; Sabah ve Akşam namazlarının farzlarından sonra henüz oturuşunu değiştirmeden,* *”La İlahe İllallah vahdehu la şerike leh, lehul mülkü ve lehul hamdu yuhyi ve yumit ve huve ale külli şey’in kadir” i 10 kere söyleyenin Hz İsmail’in soyundan dört köle azat etmiş gibi olduğunu bilen ve bunu söyleyendir.

* *Şanslı kişi; Ezan okunurken onu dinleyip okunduktan sonra “Allahümme Rabbe hazihid da’veti -ttameh ves Salâtil Kaimeh Âti Seyyidina Muhammeden il Vesilete vel Fazilete veb’ashu Makamen Mahmuden illezi ve’adtehü” diye Hz Muhammed s.a.s e dua eden kişiye O’nun şefaatinin vacip olacağını bilen ve söyleyendir.

* *Şanslı kişi; Gündüz ve gecenin yirmi dört saat olduğunu ve bu saatler içinde bir cüz Kur’an okuyabilen kişidir, ki bu bir cüz en fazla 30 dakikasını alacaktır.

**Şanslı kişi; Fazileti çok büyük olan Duha (kuşluk) vaktinde iki rekat Duha namazı kılabililendir. Ki bu beş dakikasını almayacaktır.

* *Şanslı kişi; “Sübhanallahi ve bihamdihi” yi kim günde yüz kere derse, günahları denizin köpüğü kadar da olsa bağışlanacagını bilen ve bunu söyleyendir.

* *İşte gerçek şanslı kişi. İşte gerçekten gıpta edilecek kişi. Şanslı kişi, kendisi bu amelleri duyup sana gönderecek dostlarının olmasıdır ve senin de gönderebileceğin dostlarının olmasıdır.

*Allah cc bizi böyle gıpta edilecek kullarından eylesin, Mevlamın affı sevgisi merhameti…. her daim üzerimizde olsun.(AMİN)

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın