Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Psikolojik takıntılardan kurtulma

Psikolojik takıntılardan kurtulma

Psikolojik takıntılardan kurtulma , çağımızda neredeyse takıntı, vesvese, olumsuz düşünme, geçmişte yaşananlara takılıp kalma, gelecek endişesi kronik sorunlar haline gelmiştir. Kadim uygulamalarda ruhsal ve bedensel hastalıklar için şifa yolu çoktur ve kısadır da. Takıntı, evham, olumsuz düşünce gibi psikolojik sorunlara şifa olacak 8 adet iksiri aşağıda sizlerle paylaşacağız. Paylaşmış olduğumuz bu İKSİRLERİN çok fazla güzel etkileri vardır, her bir etkileri sayfalarca yazılabilir. Ancak, bunları bilmekten ziyade, uygulamak, hayata katmak, şifa ve dönüşüm getirir. İksirdirler çünkü başka şeylere zarar vermeden ve çok boyutlu etki ederler.

Psikolojik takıntılardan kurtulma için 8 iksir

1) YA KUDDÜS

Ya Kuddüs esması, psikoloji esmalarındandır. Zihni arındırır ve temizler. Zihnin çeşitli hile ve vesveselerine, evhamlara iyi gelir. Kalbi de zihni de temizler. Arındıran, temizleyen demektir. Temiz bir psikoloji alanı için her gün 100 ya da 170 adet okunması tavsiye edilir.

2) YA METİN

Evham, vesvese, takıntı, metanet, sakinlik, metin olma için çok iyidir. Zikreden kişi, maddi ve manevi zayıflıktan kurtulur. Çünkü, zayıflıktan dolayı psikolojik sorunlar yaşarız. Bu konularda çok etkili bir esmadır. Her gün 100 adet okunması tavsiye edilir.

3) SAYILARLA UYGULAMA

Sayılar, kadim bir bilgelik konusudur ve üzerinde de çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Sayıların frekans ve titreşim etkileri vardır. Hücreleri etkiler. Hücreler de birer enerjidir. Zihinsel hijyen, bilinçaltı temizliği için “4 8 9 4 1 8” sayı sekansı her gün en az 11 defa rakam rakam söylenebilir.

4) TAKINTILARI YAZ

Nasıl bir takıntı dünyasında koşuşturuyor olduğunu anlamanın en iyi yolu, bunları yazmaktan geçer. Bir anda gözünüzün önünde sizi sıkıntılar dünyasına esir eden nedenler belirir. Yazdıkça problemleri anlarsınız ve çözüm üretmeniz kolaylaşır. Düşmanlarınızı görmeye başlarsınız, onlarla daha rahat savaşırsınız.

5) NEFES DETOKSU

Bir yere oturun ve gözlerinizi kapatın. Burundan derin bir nefes alın ve nefes verirken o takıntı ve evhamın, negatif düşüncenin ve ruh halinin, verdiğiniz nefesle siyah bir duman gibi sizden uzaklaştığını imgeleyin. Birkaç dakika devam edin. Bunu düzenli olarak yapın, müthiş etkisi olacaktır, zihnin çalışmasını hemen etkiliyor.

6) İYİ TARAFTAN BAK

Negatif düşünce zamanla bağımlılık yapan ve kişiyi peşine takıp götüren bir alışkanlıktır. Aslında, şöyle basit bir gerçeklik var. Olumlu düşünmek, olumsuz düşünmenin boşluğunu doldurur. Eğer, bu düşünce boşluğuna hakim olabilirseniz hayatta sizi yolunuzdan hiçbir şey çıkaramaz. 

7) DÜŞÜNCE AKIŞI

En büyük hatalardan biri, zihni ya da düşünceleri durdurmaya çalışmak. Onun prensibi zaten hep çalışmak. Bu nedenle, takıntılı düşüncelerimizle başa çıkmak için en önemli noktalardan biri düşüncelerimizi kontrol etmemiz gerektiğine yönelik inancımızı değiştirmek olacaktır. Bunun yerine başka şeyle meşgul ol.

8) DÜŞÜNCE DEĞİŞTİRME

Negatif düşüncelerin karşıtı ne ise o an hemen onu bulup ve birkaç dakika ona odaklanmak. Zamanla betin buna alışacak ve beyinde yeni snaptik ağlar kuracak., negatif ağları ise kullanmadığı için sönümlenecek.

Ve GÜZEL İNSAN kendine zaman ayır, olumlu insanlarla ol, spor yap, bir amacın olsun. Çok değerli olduğunu bil. Dürüst ol ve yüzleşme cesareti göster. Her zaman bir yol, bir kapı olduğunu düşün. Şifa yolu çoktur.

Kaynak: serkandal.official Instagram sayfası

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

 

Psikolojik takıntılardan kurtulma

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın