Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Nasipli kişi kimdir?

Nasipli kişi kimdir?

Nasipli kişi kimdir ? İnsanlar filan kişi çok nasipli derler; evi var, arabası var, işi var, güzel bir eşi var, makam sahibi evlatları var, güçlü insanlarla ilişkileri var. Bunların hepsi nasiptir, dünya nasiplerinden. En güzel evde oturmak, en güzel arabaya binmek, en güzel yemekleri yemek, gezmek, vs tabi ki her insanın hakkıdır. Bunlara sahip olmak çok da zor değildir.

Nasipli kişi kimdir?

Gerçek nasipli kişi ise;

🌹💥Bakara suresinin son iki ayetini (Amener-rasulu….)yü gece yatmadan önce okuyanın ona yeteceğini bilen ve okuyandır.

🌹💥Nasipli kişi; Ayetel Kürsi’yi her farz namazdan sonra okuyanın ile cennet arasında sadece ölüm olduğunu bilen ve okuyandır.

🌹💥Nasipli kişi; Ayetel Kürsiyi yatmadan önce okuyanın onu sabaha kadar koruyacağını ve ona şeytanın asla yaklaşamayacağını bilen onu okuyandır.

🌹💥Nasipli kişi; Üç defa ihlas suresini okumanın bir hatim sevabına nail olacağını bilen ve okumaya devam edendir.

🌹💥Nasipli kişi; Mü’minler için Allah’tan bağışlanma dileyene, Allah’ın o bağışlanma dilediği her mü’min için sevap yazdığını bilip onlar için tevbe, istiğfar yapandır.

🌹💥Nasipli; Sübhanallahi Velhamdü lillahi ve La ilahe illallahü vAllahu Ekber. zikirlerinin güneşin üzerine doğduğu her şeyden hayırlı olduğunu bilip bunları söyleyen kişidir.

🌹💥Nasipli kişi; Sabah ve Akşam namazlarının farzlarından sonra henüz oturuşunu değiştirmeden, “La İlahe İllallah vahdehu la şerike leh, lehul mülkü ve lehul hamdu yuhyi ve yumit ve huve ale külli şey’in kadir” i 10 kere söyleyenin Hz İsmail’in soyundan dört köle azat etmiş gibi olduğunu bilen ve bunu söyleyendir.

💥🌹Nasipli kişi; Ezan okunurken onu dinleyip okunduktan sonra “Allahümme Rabbe hazihid da’veti -ttammeh ves Salâtil Kaimeh Âti Seyyidina Muhammeden il Vesilete vel Fazilete Vedderace Terrâ Fî’ah veb’ashu Makamen Mahmuden illezi ve’adtehü” diye Hazreti Muhammed Sallallahü aleyhi ve selleme dua eden kişiye O’nun şefaatinin vacip olacağını bilen ve söyleyendir.

🌹💥Nasipli kişi; Gündüz ve gecenin yirmi dört saat olduğunu ve bu saatler içinde bir cüz Kur’an Okuyabilen kişidir. Ki bu bir cüz en fazla 30 dakikasını alacaktır.

💥🌹-Nasipli kişi; Fazileti çok büyük olan Duha (kuşluk) vaktinde iki rekat Duha namazı kılabilendir. Ki bu beş dakikasını almayacaktır.

🌹💥Nasipli kişi; “Sübhanallahi ve bihamdihi” yi kim günde yüz kere derse, günahları denizin köpüğü kadar da olsa bağışlanacagını bilen ve bunu söyleyendir.

💥🌹 İşte gerçek nasipli kişi. İşte gerçekten gıpta edilecek kişi. Bahtiyar kişi, kendisi bu amelleri duyup sana gönderecek dostlarının olmasıdır ve senin de gönderebileceğin dostlarının olmasıdır💞

Allah Celle Celalühü bizi böyle gıpta edilecek kullarından eylesin, Mevlamın affı sevgisi merhameti herdaim üzerimizde olsun.(AMİN)🌹🌹
Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın