Ana Sayfa / Dua / Mutlu bir yaşam için dua

Mutlu bir yaşam için dua

Mutlu bir yaşam için dua , modern dünyanın karmaşasında mutluluğu ve huzuru hangi duayla yakalayabilirim? Modern dünyanın karmaşası ve koşuşturmasının yoruculuğunda, bizi rahatlatacak ve huzura kavuşturacak hazinelerden biri; “Rabbimizin bize ikram ettiği nimetlerden razı olmamız ” diye ifade edilen “kanaat“tir. İkinci huzur hazinesi; Rabbimizin takdir ve ikramlarına şükür içerisinde olma hali, yani “teslimiyet“tir. Üçüncü ise, zamanı değerlendirme ve hikmet içerisinde hayata bakma ve doymak bilmeyen nefisten Rabbimize “sığınma“dır.

Bunu için Peygamber Efendimiz (sav)’in bize öğrettiği aşağıdaki duayı okumalıyız:

Allah’ım, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, sıkıntıdan ve kabir azabından Sana sığınırım. Allah’ım nefsime takva hasleti ver ve onu tezkiye et. Onu en iyi tezkiye edip temizleyen Sensin. Onun velisi ve sahibi Sensin. Allah’ım faydasız ilimden, titremeyen kalpten, doymayan nefisten ve kabul olunmayan duadan Sana sığınırım

Huzur hazinelerini açacak olursak; modern dünyanın karmaşasında mutluluğu ve huzuru yakalamanın en önemli sırrı; zamanı ve anı değerlendirmektir. Geçmiş için hayıflanmamak, gelecek için endişeye düşmemek, nefes aldığımız anı en iyi şekilde değerlendirmek, en etkili mutluluk formülüdür. Ne yazık ki insanlar geçmiş için üzülerek stres ve depresyon hastalıklarından; gelecek için endişeye düşerek panik atak ve anksiyete rahatsızlıklarından muzdarip oluyorlar. Halbuki sufiler, ne de güzel öğüt veriyor:

Geçen geçmiştir, geçen için üzülmenin bir manası yoktur. Gelecek ise henüz gelmemiştir, gelip gelmeyeceği de belli değildir. Gelmeyen ve henüz gelip gelmeyeceği belli olmayan gelecek için üzülmenin de bir manası yoktur. Öyleyse insan, anı değerlendirmelidir. Bu da demek oluyor ki insan, her vakit içinde o vakitte işlenmesi en hayırlı olan şeyle derhal meşgul olur; Allah’ın rızası olan en güzel işle ilgilenir ve o vakit içerisinde kendisinden istenen görevi yerine getirir”

Rabbimiz Hz. Süleyman’a hitaben; kanaat, teslimiyet ve yaratılış amacını bize gösteren hikmeti kendisinden istemesini emrediyor. Modern dünyanın koşuşturmacasında bize de huzur ve mutluluk verecek teslimiyet, kanaat ve hikmeti Hz. Süleyman şu ayetle Rabbimizden diliyor.

Mutlu bir yaşam için dua

Kâle rabbiğ-firlî ve heb lî mülken lâ yenbağî liehadin min ba’dî

Anlamı: “Rabbim, dedi: Beni affet ve bana, benden sonra hiç kimseye nasip olmayan bir mülk ver”

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

 

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Mutlu bir yaşam için dua , İlahi kanunları bilir ve onlara uygun bir yaşam sürersek gerçek mutluluğu yakalayabilir, huzura erebiliriz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın