Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Mucizeleri hayatınıza nasıl çekersiniz

Mucizeleri hayatınıza nasıl çekersiniz

Mucizeleri hayatınıza nasıl çekersiniz . Mucize hiç ummadığınız anda ummadığınız kadar güzel bir şeyle karşılaşma halinizdir. Mucizeler de evrensel denge içindedir. Kendine özgü frekansları ve ortaya çıkmak için bekledikleri anlar vardır. Mucizeler yaşamımızın her yerinde, her an olabilir. Mucizeleri fark etmek ve hayatınıza çekmek için öncelikle mucizelere hazır olmanız gereklidir. Peki mucizelere nasıl hazır oluruz?

Mucizeleri hayatınıza nasıl çekersiniz

Düşük frekans kendisi gibi düşük şeyleri hayatınıza çeker

Para, aşk, neşe, ihtişam gibi konular ise yüksek frekanslıdır. Frekansınızın yüksek olması önemlidir. Kendinizi daha neşeli, enerji dolu hissetmek frekansınızı yükseltecektir. Kişisel bakımınıza özen göstermeniz, kendinizi ne kadar sevdiğinizi kendinize söylemek, neşeli müzikler, ilahiler dinlemek, çiçeklerden ve hoş kokulardan katkı almak frekansınızı yükseltecektir.

Negatif enerjileri, düşünce kalıplarını iptal edin

Hangi alanda mucize gerçekleşmesini diliyorsanız o alandaki tüm negatif enerjileri iptal edin. Örneğin; şartları güzel bir işe başlamamın önündeki tüm negatifleri iptal ediyorum gibi.

Şükredin

Sanki mucizeniz gerçekleşmiş gibi şükredin. Minnet duyun. Evrensel enerji çalışarak sizin bu teşekkürünüzü karşılıksız bırakmayacaktır.

İmgeleyin

Her gün en az 10 dakika mucizenizi olmuş gibi imgeleyin. İmgelerken iyice detaylandırın. Yeri, zamanı, rengi, adeti gibi.

Mucizeniz gerçekleşene kadar kimseye söylemeyin

Henüz olma aşamasında olan bir şeyi konuşmak enerjiyi dağıtır ve karşı tarafın negatifini çekmeye sebep olabilir. Karşınızdakinin yüksek, pozitif enerjisine güveniyorsanız o zaman paylaşın. Eğer konu hakkında konuşmanız gerekirse olabildiğince olumlu konuşmak sizi daha korunaklı alanda tutacaktır.

Beklenti enerjinizi kesin

Dilediğiniz mucizenin olması için beklenti enerjinizi kesmeniz gerekir. Çünkü beklenti adı üzerinde beklemek ile bütündür. Beklediğiniz her şey yavaş gerçekleşir. Bu sebeple tüm egzersizleri yapıp odağınızı değiştirmek mucizeniz için sürece katkı sağlar.

Panik olmayın

Ne zaman gerçekleşecek diye panik olmayın, sizin en hazır olduğunuzda mucizeler kapınızı çalmaya başlayacak.

Mucizeleri fark etmeyi seçin

Hayatın kendi içinde sürekli bir mucize akışında olduğunuzu biliyor musunuz? Eğer görmeyi seçerseniz bir tebessümde, bir dostlukta, yerdeki bir kuş tüyünde, ansızın gelen bir güzel telefonda, her şeyde bir mucize vardır. Dikkatinizin artması için güne meditasyon, dua, zikir ile başlamak, ibadetleri aksatmamak size katkı olacaktır.

Mucizeler günlüğü tutun

Mucizeler günlüğü tutmanız mucizelerin artarak size dönmesi için muhteşem olacaktır. Küçük büyük demeden fark ettiğiniz, ansızın gelişen güzellikleri yazmanız temsil sistemlerinizi de harekete geçirerek daha yüksek frekansla etrafa enerji yaymanızı sağlayacaktır. Unutmayın benzer benzeri çeker.

Mucizelere açıldığınız, mucizeleri fark ettiğiniz ve tahmininizden de öte mucizeleri yaşadığınız bir hafta dilerim.

Kişisel Gelişim Dersleri & Enerji Eğitmeni Sevgi Keleş

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/pembenar/kisisel-gelisim-ve-enerji-egitmeni-sevgi-keles/hayatiniza-mucizeleri-cekmek-6629390

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mucizeleri hayatınıza nasıl çekersiniz

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın