Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / İsteklerimize ulaşmak için muhteşem bir teknik

İsteklerimize ulaşmak için muhteşem bir teknik

İsteklerimize ulaşmak için muhteşem bir teknik aşağıda sizlerle paylaşacağız. Bu egzersiz özellikle bolluğu bereketi hayatınıza çekmek için çok işe yarayacaktır. Zihnimiz zaman zaman istediği şeye ulaşmayla ilgili programlamada sıkıntılar yaşayabilir. Bunun nedeni karşımızda gördüğümüz ve katılığına derinden inandığımız gerçekliktir. Normalde bir insan çevresindeki bu katı gerçeklik algısından ve günlük hayatın gürültüsünden sıyrılıp niyetine odaklanmaya vakit bulamaz. Hayatı bu şekilde olumsuzluklar yaşayarak, kıtlık içerisinde, mutsuz deneyimlemek normal kabul ediliyor. Ama bilinçaltı zihni bu algıdan çıkarabilecek bambaşka bir programlama şekli vardır. Bu programlamanın iyi yönü bir kez yapıldığında bilinç altında siz farkında olmasanız da istediğiniz şeyi hayata geçirmede sizin lehinize çalışmasıdır.

Psikolojide ve sinir biliminde özel bir tür hafızaya önem verilmektedir. Bu hafıza türü uzamsal hafıza olarak bilinmektedir. Uzamsal hafıza kişinin çevresiyle ve bulunduğu konumla ilgili bilgi veren yön algısı, konum bilgisi ve genel olarak oryantasyon sağlayan bir hafıza türüdür. Bu hafıza bilinçaltında siz farkında olmadan sürekli çalışır ve zihinsel gücünüzün çok önemli bir parçası olarak çevrenizle ilgili haritalandırma yapmaya devam eder. Bu sayede yüzlerce yeri hatırlar, yönünüzü zorlanmadan bulur ve buna ek olarak binlerce eşyanın yerini, nerede durduğunu bilirsiniz. Örneğin bir arkadaşınız su içmek istese bardağın yerini veya tamir yapmanız gerekse iki ay önce kaldırdığınız tornavidanın yerini hemen hatırlarsınız. İşte uzamsal hafıza isteklerinize kavuşmanızda kilit rol oynayabilecek bir anahtar olarak karşımıza çıkıyor.

İsteklerimize ulaşmak için muhteşem bir çalışma

Şimdi anlatacağımız egzersizi isteklerinize kavuşmanızda uzamsal hafızayı kullanma yöntemi olarak yapın.

İlk adım:

Çok iyi bildiğiniz ve her şeyiyle gözünüzün önünde rahatlıkla canlandırabileceğiniz, tanıdık bir mekan seçin. Örneğin evinizin bir odası, çalıştığınız ofis, hep gittiğiniz bir kafe veya park olabilir.

İkinci adım:

Bu mekanda kendinizi yürürken gözünüzün önüne getirin. Bu aşamada mümkün olduğunca canlı ve net bir şekilde çevrenizdeki her şeyi zihninizde canlandırmaya çalışın.

Üçüncü adım:

Hayata geçirmek istediğiniz niyetinizi düşünün. Bu egzersiz özellikle bereketi hayatınıza çekmek için çok işe yarayacaktır. Örneğin, gözünüzün önüne yürüdüğünüz yolun kaldırım kısmına dağılmış yüzlerce 200 TL’lik banknotlar getirin veya mutfak tezgahınızın paralardan yapıldığını veya yolunuzdaki tüm evlerin camlarına banknotlar yapıştırıldığını gözünüzün önünde canlandırın. Seçtiğiniz mekan bir parksa ağaçların yapraklarını veya yere düşmüş yaprakların para şeklinde olduğunu düşünün. Seçtiğiniz mekandaki normal ve alışıldık nesneleri niyetinizi simgeleyen nesnelerle değiştirin.

Eğer niyetiniz bereket değil başka bir şey ise ve onu simgeleyen bir nesne bulmakta güçlük çekiyorsanız zihninizi tetikleyebilmek için kelimeler seçebilirsiniz. Örneğin, uygun bir ilişkiyi hayatınıza çekmek istiyorsanız “Seviyor ve seviliyorum” gibi kısa olumlama sözlerini bu mekanın çeşitli yerlerinde yazılmış halde görün. Örneğin, her gün gördüğünüz bir reklam panosuna bu sözlerin yazıldığını gözünüzün önünde canlandırabilirsiniz. Ya da hep okuduğunuz bir derginin kapağında veya kafedeki menünün üzerinde yazılı görebilirsiniz. Burada hayal gücünüzü sınırsızca kullanmanız gerekiyor. Gözünüzde canlandırdığınız görüntü ne kadar tuhaf veya alışılmadıksa bilinçaltısal olarak programlamanız o kadar kolay olacaktır.

Bu teknik hafıza üzerinde çalışan profesyoneller tarafından kullanılmaktadır. Çünkü yıllarca çalışma gerektirmiyor. Tam aksine çok hızlı çalışıyor ve bir hafıza sarayı inşa etmenizi sağlıyor. Saray denmesinin nedeni bilinçaltında bu niyetlerin elle tutulur ve somut olarak algılanmasıdır. Bu egzersizle ulaşmak istediğiniz hedefinizle aşina olduğunuz mekan arasında bağ kuruyorsunuz. Uzamsal hafıza sayesinde niyetinizi somut bir hale dönüştürüp arka planda siz farkında olmasanız da gerçekleşmesi için sürekli canlı tutuyorsunuz. Sadece canlı tutmakla da kalmıyor bilinçaltınızın bu niyeti gerçekleşmiş olarak algılaması için programlamış oluyorsunuz. Bu şekilde zihninizdeki düşüncenin hayata kolaylıkla geçmesine izin veriyorsunuz.

Kaynak: https://www.mistikyol.com/bilincaltini-programlamanin-en-kolay-yolu/ Yazan : Didem Çiloğlu

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Ürün fiyatı 75 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın