Ana Sayfa / Dua / Hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua

Hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua

Hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua , hayatımızı olumlu yönde değiştirmek için sadece 40 güne ihtiyacınız olduğunu biliyor muydunuz? Bu büyük sır ile hayatınızın akışına pozitif bir farklılık getirebilirsiniz. Büyük sır, Allah için kendinizi, nefsinizi kötülüklerden, negatif enerjilerden arınmanıza imkan sağlar. Bu şekilde huzuru, bolluğu, bereketi, sevgiyi hayatınıza çekebilirsiniz. Bu 40 gün içinde hayatınızdaki maddi manevi değişimi siz ve yakınlarınız fark edeceksiniz. Yaşadığınız bu mucizeye siz ve çevresindekiler şaşkınlıkla bakacaklar ve size bu değişimizin sırrını soracaklar.

Bu 40 gün içerisinde ve sonrasında hayatınızdan kazalar ve belalar uzaklaşmış, hayatınıza huzur ve mutluluk gelmiş, başarıyı elde etmiş, kalbiniz nurla dolmuş, sıkıntılarınız ortadan kalkmış, meşru istekleriniz gerçekleşmeye başlamış olacak. Bu 40 gün içerisinde aşağıdaki uygulamayı hiç ara vermeden eksiksiz ve inanarak yapın.

Başladığınız günün tarihini bir yere not alın ve 40 günün sonundaki mucizelere tanıklık edin. Hatta, 40 gün dolmadan da inancınızın kuvvetine göre hayatınızdaki mucizeler başlayabilir.

Hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua uygulaması

40 gün boyunca sabah ve yatsı namazının bitiminde aşağıdakiler temiz bir ortamda ve temiz kıyafetlerle eksiksiz okunmalıdır.

  • 41 kere “Ya Allah Ya Kerim Ya Rahman Ya Rahim Ya Kaviyyu Ya Metin”
  • 41 kere “Allahümme Salli Ala Muhammed”
  • 1 kere “Fatiha Suresi” fakat “İyyake na’büdü ve iyyake nestain” 41 kere okunacak
  • 125 kere “Hasbünallahu ve ni’mel vekil”
  • 41 kere “Lâ Havle ve Lâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyil Azîm”

Yukarıdakileri okuduktan sonra duanızı edin ve Amin! deyin.

Not: Bir şişeye içme suyu doldurup bu okumaları sesiniz suya ulaşacak bir sesle okuyabilir sonra gün içerisinde bu sudan içebilirsiniz. Ama şişedeki suyu tamamen bitirmeyin yarım çay bardağı kadar kaldıktan sonra üzerine gün içerisinde hep ilave edin. Bayanlar adet dönemlerinde ağızlarını kıpırdatmadan içlerinden okuyabilir.

Kaynak: http://www.imanyolu.com/40-gunde-hayatinizi-degistirecek-buyuk-sir/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

derin sırlı dualar , tılsımlı ve sırlı dualar , en tesirli sırlı dualar , mucize sırlı dualar , sırlı dualar hazinesi , kuranda havas ilmi ve sırlı dua , çok keskin sırlı dualar .

sırlı dualar hazinesi , en etkili sırlı dualar , büyük zırhlı sırlı dualar , sırlı hikmetli dualar , olağanüstü sırlı dualar , kozmik sırlı dualar , gizli ilimler sırlı dualar .

insanı değiştiren dua , hayatınızı değiştirecek büyük sırlı dua , hayatını değiştiren dua , hayatınızı değiştirecek muhteşem sır , sirli dualar mucizeleri , sırlı dualar , olağanüstü sirli dualar .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın