Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Esmaül hüsna ve sırları kitabı

Esmaül hüsna ve sırları kitabı

Esmaül hüsna ve sırları kitabı , esmaül hüsna ile ilgili kitaplar , en iyi esmaül hüsna kitabı , esmaül hüsna sırları kitabı , esma ül hüsna kitap , esmaül hüsna mucizeleri kitabı , esmaül hüsna gizli ilimler kitabı , esmaül hüsna hazinesi kitabı , esmaül hüsna zikir kitabı . Esmaül Hüsna (Allah’ın sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, gerçek-sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır. Esmaül Hüsna, her şeyin başlangıcı ve sonu olan, var oluşun, her zerresini, her aşamasını yaratan, Allah’ın (c.c.) canlı cansız bütün varlıklara olan yansımalarıdır. Düzenli olarak Esmaül Hüsna’yı zikretmenin maddi ve manevi olarak hayatımızda sayısız ve inanılmaz faydaları vardır. Allah’ın “ol” demesi ile bize mucize gibi görünen pek çok şey, Allah’ın izni ile oluverir, çözülmesi imkansız gibi görünen pek çok sorunlarımız çözülür. 

Esmaül Hüsna, Allah’ın (c.c.) sıfatlarının bu dünyadaki yansımaları, tecellileridir. Yaratıcıya ait tüm sıfatların enerjisi, bütün görünen ya da görünmeyen madde ile mana alemi üzerinde, gezegenlerden tutun da en küçük hücreye kadar hakimdir. Yüce Allah’ın (c.c.) isimleri de sıfatları da sonsuzdur. Fakat, bizler bu dünyada Allah’ın (c.c.) 99 esmasının tecellilerini hayatlarımızda deneyimleriz. Allah’ın (c.c.) 99 isminin enerjisi her insanda potansiyel olarak mevcuttur. Hepimiz, Allah’ın (c.c.) isimlerinin DNA’larımızda şifrelenmiş haliyle bu dünyada yaratılıyoruz, bu boyuta geçiş yapıyoruz. Fakat, bazı Esmalar üzerimizde daha baskın, çok daha yüksek titreşimde iken, bazıları daha gölgede, bazı esmalar ise dengede durur.

Esmaül hüsna ve sırları kitabı

Esmaül hüsna ve sırları kitabı
Esmaül hüsna ve sırları kitabı

Esmaül hüsna ve sırları kitabı İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitabında Esmaül Hüsnanın faziletleri, sırları, anlamları, her bir Esmanın havvası, ne için, kaç adet zikredilmesi gerekir, titreşimsel tedavi klavuzu, burçlara göre Esma çalışmaları, metafizik korunma ritüeli, vefk yapımı, bitkilerin kozmik enerjileri gibi pek çok konu anlatılmaktadır.

Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun Kültür Bakanlığı’ndan onaylı, şu an satışta olan 4 adet kitabı bulunmaktadır. Bunlar:

  1. İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm (Esmaül hüsna ve sırları kitabı)
  2. Duanın Gücü Sırların Şifresi,
  3. Hakkani Terapi ve Kalbe Düşen Cemreler,
  4. İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi

 

Esmaül hüsna ve sırları kitabı

4 adet kitap kısa bir süre için kargo dahil 117 TL yerine 55 TL‘dir. Kitaplar, PTT Kargo kapıda nakit ödeme sistemi ile tarafınıza gönderilmektedir ya da kredi kartı ile internetten satın alabilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş vermek için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir ya da 0532 547 99 57 nolu telefona WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı ile satın almak için bu linki tıklayabilirsiniz. shopier.com/729531

http://hezarfenyayinlari.com/

 

Esmaül Hüsna Faziletleri ve Sırları

Esmalar Vücudumuzdaki Biyoenerjiyi Arttırarak Organlara Enerji Verir, Vücudumuzu Güçlendirir, Hastalıklara Şifa Olur.

Esmaül Hüsna faziletleri , Esmaül Hüsna sırları ve Esmaü’l Hüsna’ın (Allah’ın sıfatları) insan bedeni ve ruhu üzerinde yaptığı etkiler, artık günümüzde yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde de ispatlanmıştır. Bu bilimsel çalışmalardan birisi de, vücut enerji ve frekans dalgalarını ölçme (biyogeometri bilim dalı) konusunda icatları olan, Mısırlı Dr. İbrahim Abdülkerim tarafından yapılmıştır. Dr. Abdülkerim 3 yıl süren deney sonucunda, Esmaü’l Hüsna’yı düzenli olarak zikretmenin, insanın ruhunda ve bedeninde olumlu etkileri olduğunu, vücuttaki biyoenerjiyi arttırarak organlara enerji verdiğini, güçlendirdiğini ve birçok hastalığa şifa olduğunu tespit etmiştir.

İsteklerimiz Oluverir

Kuvvetli bir Allah (c.c.) inancı ile Allah’a tam tevekkül içerisinde olarak, Esmaü’l Hüsna ile yapılan zikir, beynimizdeki bazı merkezlerdeki enerjileri kuvvetli bir şekilde aktive eder. Zihnimiz, sürekli dünyevi istekler ve arzular ile meşgul olduğu zaman hep egomuz ön planda olur ve beynimiz aşırı bir şekilde ben merkezli enerji harcar. Beynimizi, sürekli egomuzun istekleri ile meşgul ederek yaşamak yerine, Allah’a (c.c.) tam teslimiyet halinde yaşamaya başladığımızda, beyin tarafından enerji tasarrufu yapılır ve isteklerimiz Allah’ın (c.c.) “ol demesi” ile oluverir.

Esmaların Enerjilerini Hayatımızın Her Döneminde Deneyimleriz

Yüce Yaratıcımız’ın sıfatları olan Esmaların her birinin farklı bir enerjisi vardır. Farkında olsak da olmasak da, insan olarak hayatımızın her döneminde bu Esmaların enerjilerini deneyimleriz. Bu nedenle, Esmaül Hüsna faziletleri Esmaül Hüsna sırları nelerdir, bilirsek hayatımızı kolaylaştırır, daha mutlu, huzurlu, bolluk ve zenginlik içerisinde bir hayat yaşarız. Örneğin, hayatınızda sevdiğiniz bir eşiniz, çocuklarınız varsa, insanlara sevgi dolu yaklaşıyor, genelde seviyor seviliyorsanız, Allah’ın (c.c.) “Ya Vedud” esmasının tecellilerini, enerjilerini deneyimliyorsunuz, demektir. Ya da tam tersi, evliliğinizde eşiniz ile, iş yerinizde arkadaşlarınız ile sorunlar yaşıyorsanız, insanlar sizden uzaklaşıyor ise, “Ya Vedud” esmasının enerjilerinin tecellileri sizde eksik kalmış, diyebiliriz. Bu durumda, “Ya Vedud” esmasını zikretmelisiniz. Bir başka örnek verecek olursak, işleriniz bir türlü yolunda gitmiyor, maddi sıkıntılar yaşıyorsanız, “Ya Rezzak” esmasının enerjisine, bu esmayı zikretmeye ihtiyacınız var demektir. Esmalar, ruhumuzun ihtiyacı olan vitaminlerdir, diyebiliriz.

Bizler, bu dünyada Allah’ın (c.c.) 99 esmasının her birini deneyimleriz. Hiç kimsenin her dönemde hayatı günlük güneşlik olmaz. Bir dönem çok sağlıklı bir hayat yaşarken, bir dönem hasta olabiliriz. Bir dönem maddi açıdan refah içerisinde yaşarken, bir dönem maddi sıkıntılar çekebiliriz. Bir dönem sevdiklerimiz ile birlikte mutlu bir hayat yaşarken, bir dönem ayrılıklar, ölümler yaşayabiliriz. Tüm yaşadıklarımız, Allah’ın (c.c.) 99 esmasını bu dünyada yaşayarak deneyimlememiz, demektir. Allah’ın (c.c.) 99 esmasının enerjilerini, tecellilerini deneyimledikçe, insan olmaya, bu dünyadaki tekamülümüzü tamamlamaya adım adım yaklaşmış oluruz. Allah (c.c.) bizleri kendi özünden, nurundan yaratmıştır. Bu dünyada yaşadığımız acılar, sıkıntılar, bizlerin tekamül etmesi için gerekli ruhsal deneyimleri yaşamamız, kavramamız, bizde eksik ya da kapalı olan esma enerjilerinin açılması içindir. Yüce Allah (c.c.) bizleri bu dünyada acı çekmemiz, bizlere eziyet etmek için yaratmamıştır. Evrende hiç bir şey tesadüf değildir, her bir olay bir sebep dahilinde ve yeni bir sebebe bağlı zincir halkaları gibidir. Kötü ya da iyi başımıza gelen her durum, tekamül gereği yaşam evresi ve bir öğretidir. Yaşananlardan dersler çıkarıp, yaşanacaklara tecrübe ile ilerlemek için süreçleri dikkatlice izlemek gereklidir.

Sıkıntılı Dönemlerimizde Uygun Esmaları Zikrederek Fırtınaları Atlatıp, Huzur ve Refaha Ulaşabiliriz.

Allah’ın (c.c.) yıkıcı, hasta edici, sıkıntı verici esma enerjilerini deneyimlemeye başladığımız zaman, durup, “ben neyi yanlış yapıyorum, kimlere haksızlık ediyorum, kimleri üzüyorum”, diye düşünmemiz, kendimize çeki düzen vermemiz gerekir. Bu sıkıntılı dönemlerde, Allah’a (c.c.) sığınıp, O’na güvenerek, sabrederek, uygun esmaları zikrederek fırtınaları atlatarak, huzur ve refaha ulaşabiliriz.

Esmaları, Allah’ın (c.c.) güzel sıfatlarını zikrederek, kozmik alanda titreşim meydana getirmiş oluruz ve Esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) bizlere ilgili konularda yardımcı olurlar.

Esmaü’l Hüsna ile yapılan zikir, beynin bazı merkezlerinde birtakım enerjileri daha çok aktive etmektedir. Zikir doğru olarak yapıldığında, insanın içinde eksik olan enerjileri tamamlar, keskin olup zarar veren enerjileri de törpüler ve kişiyi rahatlatır.

Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun 2. baskısı çıkan Esmaül hüsna ve sırları kitabı İLAHİ ENERJİLER VE METAFİZİK ÇÖZÜM” kitabında Esmaül Hüsna faziletleri , Esmaül Hüsna sırları , Esmaül Hüsna anlamları , her bir Esmanın havassı, ne için hangi Esmayı kaç adet ve hangi vakitlerde zikretmeniz gerektiği, Esma bilinci ve enerji, dua ve telkin, titreşimler tedavi klavuzu, metafizik karma korunma ritüeli, vefk yapımı, burçların özellikleri ve okunması uygun olan Esmalar, büyü-maji gibi pek çok konu  detaylı ama sade bir dil ile anlatılmaktadır. Esmaül hüsna ve sırları kitabı “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitabı ve Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun sırlı dualar kitabı “DUANIN GÜCÜ SIRLARIN ŞİFRESİ”, “HAKKANİ TERAPİ KALBE DÜŞEN CEMRELER” ve son çıkan kitabı “İLAHİ DOKUNUŞ VE ŞİFANIN ŞİFRESİ” toplam 4 kitap PTT Kargo kapıda ödeme sistemi ile tarafınıza gönderilmektedir. Sipariş için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonları arayabilirsiniz. Esmaül Hüsna faziletleri , Esmaül Hüsna fazileti , Esmaül Hüsna sırları nelerdir , Esmaül Hüsna zikri nasıl yapılmalı ilahi nizam ve daha bir çok konu hakkında aydınlatıcı bilgilere ulaşacağınız bu kitaplar sayesinde hayatınızda arzuladığınız huzur, mutluluk ve zenginliğe Allah’ın izni ile ulaşacaksınız. Esmaül hüsna ve sırları kitabı , esmaül hüsna sırları kitabı , esmaül hüsna mucizeleri kitabı , esmaül hüsna gizli ilimler kitabı , esmaül hüsna ile ilgili kitaplar , en iyi esmaül hüsna kitabı , esma ül hüsna kitap , esmaül hüsna hazinesi kitabı , esmaül hüsna zikir kitabı

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın