Ana Sayfa / KİTAP TAVSİYE / En iyi kişisel gelişim kitapları tavsiye

En iyi kişisel gelişim kitapları tavsiye

En iyi kişisel gelişim kitapları, kişinin ruhsal ve bedensel gelişimine katkıda bulunan, rehber olan kitaplardır. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız en iyi kişisel kitapları hakkında kısaca bilgi vereceğiz. Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun bu 4 kitabında hem ruh hem de beden sağlığınız için çok faydalı bilgileri bulabilirsiniz. Özellikle, yaratılış gayesini anlamakta kafaları karışık olan, varoluş gayesine uygun yaşamayan kişilere bir rehber olacak, ruhsal ve bedensel tekamül yolunda sizlere birer ışık olacaktır. Bu kitaplar, hem dünya hem de ahiret hayatında cenneti yaşamanız, huzuru, mutluluğu, zenginliği yakalama yolunda sizlere yol gösterici olacaktır.

En iyi kişisel gelişim kitapları

1) İLAHİ ENERJİLER VE METAFİZİK ÇÖZÜM Kitabı:
Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun ilk kitabı olup, okuyucular tarafından büyük ilgi görmüştür. Şubat 2014 yılında piyasaya çıkan kitabın 2016 yılında 2. baskısı yapılmıştır.
En iyi kişisel gelişim kitapları içerisinde sizlere tavsiye edeceğimiz “İlahi enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitabında, esmaül hüsna faziletleri, esmaül hüsna sırları, anlamları gibi pek çok konu sade, anlaşılır bir dil ile anlatılmaktadır. Kitapta esmaların havassı, hangi esmayı, ne için, kaç adet zikretmeniz gerektiği yazmaktadır. Kitapta burçlara göre esma çalışmalara, titreşimsel tedavi klavuzu, metafizik karma korunma vefki gibi daha pek çok konuya yer verilmiştir.
2) DUANIN GÜCÜ SIRLARIN ŞİFRESİ kitabı:
En iyi kişisel gelişim kitapları kategorisinde sizlere tavsiye edeceğimiz 2. kitap. Sırlı dualar kitabı “Duanın Gücü Sırların Şifresi” içerisinde günlük hayatta karşılaşılan ruhsal ve bedensel hastalıkların şifasına, sorunların çözümüne yönelik, eski Osmanlıca el yazması kitaplardan Türkçe’ye çevrilmiş pek çok dualar, terkipler ve vefkler yer almaktadır. Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun bu kitabının da 1. baskısı tükenmiş, 2.baskısı yapılmıştır.
en iyi kişisel gelişim kitapları

3) HAKKANİ TERAPİ KALBE DÜŞEN CEMRELER kitabı:
En iyi kişisel gelişim kitapları kategorisinde okunmasını tavsiye edeceğimiz 3. kitap, “Hakkani Terapi Kalbe Düşen Cemreler”. Kitap içerisinde tasavvuf, mistizm, nefis mertebeleri, ilahi nizam, Abdülkadir Kadir Geylani Hazretleri’nin menkıbeleri vs. daha pek çok konuyu bulabilirsiniz.

En iyi kişisel gelişim kitapları

4) İLAHİ DOKUNUŞ VE ŞİFANIN ŞİFRESİ kitabı:

 En iyi kişisel gelişim kitapları içerisinde okunmasını tavsiye edeceğimiz 4. ve en kitabı “İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi”. İnsanoğlunun beden ve ruh sağlığı, Nebevi Şifa, Esmaül Hüsna faziletleri, Besmele’nin sırları, mucizevi şifa kaynağı hacamat, udu hindi bitkisi, misvakın sırları, hurmanın sırları, namazın sırları, Nebevi şifa, doğru nefes teknikleri, orucun sırları, bitkisel kürler, şifalı çorba tarifleri, vs pek çok konuda hayatınızı düzene sokacak, sizleri huzur ve mutluluğa ulaştıracak bilgileri bulabilirsiniz.
en iyi kişisel gelişim kitapları

Bu dört kitabı Hezarfen Yayınları’ndan PTT Kargo kapıda ödeme sistemi ile temin edebilirsiniz. 4 kitap kısa bir süre için kargo dahil 55 TL (112 TL yerine) olarak tarafınıza gönderilmektedir. Kitaplar hakkında detaylı bilgi için tıklayın: www.hezarfenyayinlari.com  en iyi kişisel kişisel kitapları kategorisinde sizlerle paylaştığımız bu 4 dört kitap hayatınızda sizlere rehber olacak, gerçek huzuru, mutluluğu, zenginliği yakalamanıza vesile olacaktır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın