Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Bilinçaltını zenginlik, bolluk ve berekete kodlama yolları

Bilinçaltını zenginlik, bolluk ve berekete kodlama yolları

Zenginlik – Bolluk Ve Bereket . Zenginlik, bolluk ve refah kavramları zihnimizde oluşur. Siz de zenginliği, bolluk ve bereketi, refahı hayatınıza çekebilirsiniz. Ne kadar zengin olursanız olun, sahip olduğunuz şey ve tatmin duygunuz, zihninizin size hissettirdiği kadardır. İnsanların çoğu zengin olmasına rağmen, sahip olduğu birçok şeyi de kaybetmiştir. Etrafında onu anlayan, seven bir insan bile kalmamıştır. Diğer yandan; maddi açıdan zengin olmayan ama sevgi ve muhabbet dolu bir insan diğerinden daha zengin sayılabilir. Her şey biter, sevgi, kalır… Bilinçaltını zenginlik, bolluk ve berekete kodlama yolları .

Eğer düşünce yapınız yoksulluktan yanaysa, karşınıza çıkacak tüm olaylar bununla ilgilidir. Etrafımızda her gün binlerce şey olup biter. Hepsini algılamamız mümkün değil. Etrafımızdaki olayları zihnimiz bir süzgeçten geçiriyor. Süzgeçten geçirirken de bilinçaltımıza ektiğimiz düşünce tohumlarında faydalanıyor. Şimdi en başa dönelim. Biz yoksulluk ile ilgili bir düşünce tohumu ektiysek, bilinçaltımız ve dolayısıyla da zihnimiz yoksulluk ile ilgili ihtiyaç duyduğu her şeyi algılamaya başlar. Baktığınız her yerde yoksulluk ile kuşatılırsınız.

Bilinçaltınıza zenginlik fikrini yerleştirirseniz, sunduğunuz fikre göre size karşılık verir. Bu fikir büyüyerek hayatınızı şekillendirmenize yardımcı olur.

“İşlerim kötü gidiyor”, “Kriz var”, “kredimi geri ödeyemeyeceğim”, “kaybedeceğim” gibi ifadeler kullanırsanız, bu düşünceleriniz evrene yaydığınız bir mesaj ve dilek haline dönüşür. Olumsuz ifadelerle, olumsuz koşulları kendinize çekersiniz. Karşınıza engeller çıkar, ertelemeler başlar, sonuç büyük bir hüsran…

Bilinçaltınız, ona verdiğiniz her şeyi kat kat fazlasıyla size iade eder. Her sabah uyandığınızda, güne kocaman bir günaydın ile başladın, gününüz aydın geçsin. Refah, başarı, mutluluk, huzur, sevgi düşüncelerini bilinçaltınıza yatırın. Size fazlasıyla geri gelecektir. Aksi durumda, kötü ve berbat bir gün geçireceğini inanan insanda, bunu fazlasıyla yaşar…

Peki, elinizden geldiği kadar pozitif düşündünüz ama değişen bir şey olmadı hayatınızda. Neden sonuç alamadınız? Bunun bir sebebi olabilir, o da içinizde yaşadığınız çatışma. Bu çatışma, daha önce ekilen ve sizin bir türlü yok edemediğiniz kötü tohumların etkisi ile gerçekleşir. Bunu nasıl aşabiliriz o halde? Ne zaman kötü bir şey düşünürseniz, hemen farkına varıp değiştirin. Olumlu bir düşünce, olumsuz bir düşünceden yüz kat daha fazla etkilidir. Kötü düşünce insanı olumsuz duygulara sevk eder. Duygular bizim rehberimizdir. Duygularda yaşayacağımız bir kayma bize işarettir. Hemen düşünce yapımızı değiştirerek, düşündüğümüz şeyi değiştirerek bu durumdan kurtulabiliriz.

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bir şey denemenizi istiyorum. İnsanların sizden esirgediğini düşündüğünüz; övgü, sevgi, takdir, yardım, ilgi v.b. konuları onlara verin. İnsanlara vermeye başlayınca, kısa bir süre sonra almaya başlarsınız. İlgilenin, sizinle ilgilenirler. Sevin, sizi severler. Övün, sizi överler. Vermeden hiçbir şey alamazsınız. Gerçekte, insanların sizden esirgediğini düşündüğünüz her şey zaten sizin içinizde var.

Bolluğun kaynağı dışarıda değil, sizin içinizdedir. Hayatın bolluk ve bereketini hissetmeye çalışın. Sıcaklığını hissettiğiniz güneşi, sahile vuran dalgaları, yüzünüzü yalayıp geçen rüzgarı, çiçeklerin kokusunu, ağzınıza attığınız bir meyvenin tadını, kısacası hayatın doluluğunu hissedin. Etrafınızdaki bolluğun farkına vararak, içinizde yaşamaya çalışın. Evrende almak için vermek, vermek için sevmek gereklidir. Paylaşarak zenginleşirsiniz. Hiçbir şeyiniz yoksa bile, bir insana gülümsediğinizde, aranızda enerji alış verişi başlar. Evrendeki enerjinin size doğru aktığını hissedersiniz. Bolluk ve yokluk insanın iç dünyasında ve zihninin içindedir.

Siz zenginlik ve bolluk istiyorsunuz ama zihniniz bunun gerçekleşmeyeceğine dair yüzlerce olumsuz düşünce üretiyor. Durumun böyle olmasının sebebi sizsiniz, çünkü bu inançları siz ektiniz.

Zihninize; aşağıdaki olumlamaları yükleyin. Bilinçaltımız; vereceğimiz bütün mesajları birer gerçeklik olarak alır ve gerçekleştirirken bizim limitli zihnimizin farkında olamayacağı kadar değişik yöntemlerle çalışır. Fakat bu yeterli değil. Bunu yaparken, aynı zamanda imgeleme de yapmanız gerekiyor. Bu olumlamaların; şimdi, şu an, hemen gerçek olduğunu düşünün.

Bilinçaltını zenginlik, bolluk ve berekete kodlama yolları

“Bilinçaltımı; yaşamıma, bereket ve bolluğu çekebilmek üzere programlıyorum. Para ve bolluk enerjisini; yaşamıma, kolaylıkla ve çabasızca çekiyorum. Yaşamımda her şey, bana ve diğerlerine yetecek kadar bol ve bereketli. Yeryüzü; zenginliklerle doludur ve kaynaklar, herkes sebebiyle yeterlidir. Öyle zenginim ki, bunu diğer herkesle de paylaşabiliyorum. Paylaştıkça, zenginleşiyorum. Bütün enerjimi, bolluğa ve mutluluğa yoğunlaştırıyorum.”

Bolluk bilincini kazandığınız anda, yaşamanızda sadece paranın değil, dostluğun, arkadaşların, bilgilerin, paylaşımların, umudun ve sevginin de bol aktığını göreceksiniz. Bolluk bilinci; hem maddi hem manevi zenginlik demektir.

Para; bazı insanlar için kötü bir şeydir. Zenginlik ise pis bir şeydir. Bu tip insanlar; etrafta gördükleri varlıklı insanlar için, “kim bilir kaç kişinin canını yakarak bu parayı kazandı” diye düşünürler. Paranın pis mii, yoksa temiz bir şey mi olduğuna algılama şeklimiz karar verir. Para kötü bir şey değildir. Zenginlik ise, birçok insana yardım etmek için kullanılabilir. Bizim dinimizde ve kültürümüzde, zengin olmak asla karalanmamış hatta istenilen bir durum olduğu vurgulanmıştır. Hayır yapmak, yardım etmek gibi iyiliklerde insanların yarışması tavsiye edilmiştir. Tabi ki bu da zenginlik ve varlık ile mümkün olur. Hal böyle iken; kıskançlık, haset, çekememezlik ya da her türlü olumsuz ve kötü düşünce yasaklanmıştır. Paranın ve zenginliği kötü bir şey olduğunu düşünüyorsanız, bu fikirden vazgeçmenizi tavsiye ederim.

Bilinçaltınızı kaybetmeye programlamayın. Baştan beri vurguladığımız şey; bilinçaltınızın düşündüğünüz şeyleri gerçek kılmak için çalışmasıdır. Kalbinizi, evrendeki bolluğa ve berekete açın.

Neye odaklanırsanız, hayatınıza onu çekersiniz. Sürekli borçlarına odaklanan ve borçlarını düşünen bir insan da, hayatına borçtan başka bir şey çekemez. Dikkatinizi bolluk ve berekete çevirin.

Şükredin, sahip olduğunuz her şey için, Yaratıcıya şükredin. Şükretmek hem elimizdeki nimetin teşekkürü, hem de bolluk ve bereketin anahtarıdır.

Not: Tabi yukarıdaki saydıklarımızı yaparken ilahi kanunlara uygun bir yaşam sürmeyi aklımızdan bir an bile çıkarmamalı, Yüce Yaratıcımız’a tefekkür etmeli, ibadetlerimizi aksatmamalıyız.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 80 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “Lapis Lazuli bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 90 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/5360612

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Lapis Lazuli Taşının Faydaları:

Lapis Lazuli tek bir taş değil, taşlar birleşimidir. Bünyesinde LAZURİT, HOYNİT, SODALİT, KALSİT, NOSELİT, PİRİT taşları ve bu taşlara ait mineraller bulunur.
💎Bünyesinde bulundurduğu birçok mineralden dolayı lapis lazuli taşının çok yönlü bir iyileştirici özelliği vardır.
💎İşyerinizde evinizde kullanabilirsiniz. Lapis, evinize huzur, sevgi ve bereket getirir.
💎Kişinin ruhsal çöküntüden kurtulmasına yardımcı olur.
💎Troid bezlerinin düzenli çalışmasına yardımcı olur. .
💎Kullanan kişilere canlılık hissi verir.
💎Kaygı azaltıcı özelliğe sahiptir.
💎Zihni berraklaştırır ve ruhunuzun gerçeğe ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.
💎Kaygıyı, aşırı hüznü ve neşesizliği ortadan kaldırır.
💎Kullanan kişilere olumlu bir bakış açısı kazandırır.
💎Yaydığı çok güçlü enerji nedeniyle görmezden geldiğiniz olaylara sağlıklı bakmanızı sağlar.
💎Özelikle gırtlağa, boğaza ve ses tellerine iyi gelir.
💎Kemikleri kuvvetlendirerek, iskelet sitemini güçlü tutar.
💎Kişinin bakış açısını genişletir ve gerçek bilgiye ulaşmasına sağlar.
💎Odaklanma sorununu ortadan kaldırarak, derin düşünmenize yardımcı olur.
💎Tansiyonu dengede tutar.
💎İletişim ve fiziksel yetenekleri kuvvetlendirerek, yüksek seviyede tutar.
💎Kişinin zihnini açarak, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar..
💎MS, kemik erimesi, iltihap ve ateşli şişlikler de kullanılır.
💎İşitme bozukluğu tedavisinde kullanılır.
💎Vertigo baş dönmesi karşı etkili taşlar arasındadır
💎Katarakt için yararlı olan lapis lazuli, görme bozukluğu tedavisinde de kullanılır.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “yeşil oniks taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/7348512 ÜRÜN SİTESİNE GİT

Yeşil oniks taşı faydaları

  • Kaygı azaltıcıdır. Gelecek kaygısını yok eder.
  • Kişiyi, ihtiyaç duyduğu her konuda enerjisiyle destekler.
  • Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir.
  • Kadın-erkek kutuplaşmasını dengeler ve ilişkileri kuvvetlendirir. İlişkileri düzeltme konusunda etkilidir, özellikle evli çiftler arasındaki bağı kuvvetlendirir.
  • İnsanları bağımlı olduğu şeylerden kurtarma konusunda etkili bir taştır. Ayrılık taşı denmesinin sebebi budur, bağlı olduğunuz çevreye veya alışkanlıklara bir anda veda edebilecek duruma gelebilirsiniz.
  • Stres ve depresyon üzerinde etkilidir. Sürekli kaygı yaşayan insanlarda rahatlamaya sebep olur.
  • Sakinleştirir, hayırlı işlerde cesaret ve şans getirir.
  • Sinirleri ve heyecan merkezini yatıştır. Kalbe ferahlık verir.
  • Odaklanma sorunu yaşayan kişilerin odaklanmasına yardımcı olur.
  • Açık renkli olanları uyumaya yardımcı olur.

Kaynak: Kozmik Bilim Işığında Şifalı Taşlar (Ahmet & Elmas Maranki)

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.