Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kudret Narı Kanser Hücrelerini Öldürür

Kudret Narı Kanser Hücrelerini Öldürür

Kudret Narı Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirir, Kanser Hücrelerini Öldürür, Şeker Hastalığını Bitirir

Kudret narının faydaları saymakla bitmez. Bu meyve maalesef toplumumuzda çok bilinen ve tüketilen bir meyve değildir. Bazı ülkelerde acı kavun olarak bilinir, Türkiye’de genellikle kudret narı olarak bilinen bu meyve çok uzun yıllardır birçok ülkede, çeşitli hastalılıklara şifa kaynağı olarak tüketilmektedir. Kudret narı, genellikle sıcak ve nemli iklimlerde yetişen bir meyvedir. Çoğunlukla Güney Amerika ve Asya ülkelerinde yetiştirilmektedir. Kudret narı, Hindistan, Çin, Asya ve Güney Amerika’nın bazı bölümlerinde uzun yıllardır yaygın olarak kullanılan adeta geleneksel doğal bir ilaçtır.
kudret narı

Kudret narının tadı acıdır, görüntüsü çıkıntıları olan salatalığa benzer. Yapılan araştırmalarda kudret narının, özellikle pankreas kanserinin tedavisinde çok etkili olduğu belirlenmiştir.

Bu ilginç meyvenin bu şekilde faydalı olduğunu ilk defa Dr. Frank Shallenberger M.D yaptığı bilimsel araştırmalar ve çalışmalar sonucu ortaya koymuştur. Dr. Shallenberger, Nevada Alternatif & Anti Yaşlanma İlaçları Merkezi’nde yaşlanma karşıtı ve alternatif ilaçlar alanlarında uzmanlaşmış bir kişidir.

Dr. Shallenberger sürekli hastalarına doğaya güvenmelerini, hemen hemen her tür hastalığın tedavisinde doğal ürünleri ve maddeleri kullanmalarını önermektedir. Dr. Shallenberger, bu mucizevi meyve kudret narının kanserli hücrelerin gelişimini çok etkili bir şekilde bastırdığını ve, engellediğini ifade etmektedir.

Dr. Shallenberger tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, kudret narının, kanserli hücreleri %90-95 oranında yok ettiği tespit edilmiştir. Colorada Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada da, pankreastaki tümörlerde %60 oranında azalma olduğu gözlemlenmiştir.  

Yapılan çeşitli araştırmalar, kudret narının faydalarını ve sağlımız üzerinde güçlü olumlu etkilerini kanıtlamıştır. Deri enfeksiyonlarının, yüksek tansiyon, şeker hastalığının, astım ve mide rahatsızlıklarının tedavisinde kudret narı çok ciddi bir şekilde faydalı olmaktadır.

Kaynak: healthyrecipeshome.com

Not: Şeker hastalığının bitkisel tedavisi için bu yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz şeker hastalığına bitkisel kesin çözüm

Kudret narının genel sağlığımız için en önemli faydaları:

  • Kudret narı, karaciğeri temizleyerek, detoks görevi yapar. Ayrıca, kan dolaşımını hızlandırır ve gut hastalığından kaynaklanan ağrıları ciddi bir şekilde azaltır.
  • Özellikle, kudret narının suyu içildiği takdirde, bağışıklık sistemi kuvvetlendirir ve enfeksiyonlara karşı vücudun direnci artar.
  • Kan şekerini düşürür. Bu durum, 2. tip diabet hastaları için çok önemlidir.
  • Özellikle alkol kullanan insanların karaciğeri kirlenir. Bu durumda kudret narı yenirse karaciğeri temizler.
  • Kudret narının suyu düzenli olarak içilirse ayak ve eldeki mantar enfeksiyonları kısa bir sürede yok olur. 
  • Kudret narı, beta karoten bakımından çok zengin bir meyvedir, bu da göz rahatsızlıklarına çok iyi gelir ve görüşü güçlendirir.
  • Kudret narı, düzenli olarak kullanılırsa vücudunuzun direncini ve enerji seviyesini yükseltir, daha sağlıklı bir hayat sürmenize yardımcı olur. 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın