Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / 520 para ritüeli

520 para ritüeli

520 para ritüeli , öncelikle şu soru aklınıza gelebilir, “bu tür ritüeller İslam dinine aykırı değil mi?” Şunu belirtmek isteriz ki, hayatımız boyunca her şeyi Yüce Yaratıcımız Allah (c.c.) den isteriz. Bu tür ritüellerde de isteklerimiz için yine Mevlamız’a müracaat ederiz. Evrende her şey enerjiden meydana gelir ve bilinçaltımıza biz istemeyerek yerleşmiş olan bazı olumsuz enerjiler vardır. Örneğin, “para kolay kazanılmaz”, “para elimizin kiridir” gibi. Bilinçaltımıza yerleşmiş olan bu tür negatif enerjilerden temizlenmek ve parayı bolluğu, huzuru hayatımıza çekmek için bu tür ritüelleri yapmanın bir sakıncası olmadığı, faydası olduğu kanaatineyiz.

Tabi ki, Yüce Yaratıcımız’ın İlahi Kanunlarına uygun bir hayat yaşamak, ibadetlerimizi aksatmadan ve layıkıyla yapmak bu dünya hayatında yapmamız gereken en temel şeydir. Bu dünya 3 günlük, kazandığınız para, mal, mülk bu dünyada kalıyor, öbür dünyaya hiçbir şey götürmüyoruz. O nedenle bu dünyada kazandıklarımız, sonsuz ebedi hayatımızda cenneti kazanmak için bize hizmet etmeli, vesile olmalı. Kazandıklarımızı bütünün hayrına kullanmak için çaba harcamalıyız. Gelelim 520 para ritüelinin nasıl yapılacağına.

520 Para Ritüeli

520 sayıs Rus matematikçi Grigori Grabovoi’ ye ait. Sayılar, ışık ve ses dalgaları aracılığıyla geliştirdiği şifa metotları, yalnız Rusya’da değil, ABD’den Avrupa’ya kadar birçok kıtada ilgi görüyor. Bu konu sayılarla şifa başlıklı yazımıda detaylı olarak anlattık, oradan okuyabilirsiniz. https://www.hayatvesaglik.net/sayilarla-sifa/

520 Para Ritüeli 1

Mavi cam bir şişe kullanıyoruz içine su koyuyoruz üzerine bir etiket yapıştırıyoruz ve daha sonra yapıştırdığımız etiketin üzerine doğum tarihinizi arasında boşluk olmadan ve sıfırları yazmadan yazıyoruz. Altına ise 520 kodunu yazıyoruz. Aynı zamanda bu kodu tek tek okuyarak (beş iki sıfır olarak okumanız gerekiyor) suya 11 kez tekrar ediyoruz ve aktif diyoruz. Sonra bu sudan gün içerisinde “Bismillahirrahmanirrahiym” diyerek içiyoruz. Şişedeki suyu tamamen bitirmiyoruz, dibinde yarım çay bardağı kadar kaldı mı üzerini tekrar dolduruyoruz. Dipte kalan adeta mayadır. Mutlaka suyu Besmele-i Şerife okuyarak içiyoruz. Sevgiyle uygulayınız şifa oldu…

Not: Beklediğiniz ve ya beklemediğiniz kaynaklardan elinize para geçerse mutlaka ihtiyacı olan birini sevindirin. Özellikle ihtiyacı olan çocuklara kıyafet, yiyecek, okul malzemesi alabilirsiniz.

520 Para Ritüeli 2

Beyaz cam bir şişenin üzerine beyaz kağıt yapıştırıyoruz. Kağıdın üzerine 520 kodunu, “Ya Vedud” , “Ya Rezzak” esmalarını yazıyoruz. 520 kodunu tek tek okuyarak (beş iki sıfır olarak okumanız gerekiyor) suya 11 kez tekrar ediyoruz ve aktif diyoruz. Sonra bu sudan gün içerisinde “Bismillahirrahmanirrahiym” diyerek içiyoruz. Şişedeki suyu tamamen bitirmiyoruz, dibinde yarım çay bardağı kadar kaldı mı üzerini tekrar dolduruyoruz. Dipte kalan adeta mayadır. Mutlaka suyu Besmele-i Şerife okuyarak içiyoruz. Sevgiyle uygulayınız şifa oldu…

Not: Beklediğiniz ve ya beklemediğiniz kaynaklardan elinize para geçerse mutlaka ihtiyacı olan birini sevindirin. Özellikle ihtiyacı olan çocuklara kıyafet, yiyecek, okul malzemesi alabilirsiniz.

520 Para Ritüeli 3

Malzemeler

  • Mor bir karton ya kağıt
  • Mor bir mum
  • Bir bardak su
  • 520 yazan iki kağıt

Ritüelin Yapılışı

Perşembe günü hayatımıza bolluk ve bereketi çağırmak için harika bir gün, perşembe günü yapmanızı tavsiye ederiz. Gün içinde istediğiniz zaman fotoğraftaki gibi ritüel alanını oluşturuyorsunuz. Ve mor mumu yakıp iki elinizi kalp hizasında birleştiriyorsunuz. Yukardan aşağıya mor bir ışıkla yıkandığınızı hayal ediyorsunuz. Mor ışık yağmaya devam ederken şu sözleri söylüyorsunuz ‘’ Allah’ım sana sığınıyorum. Beklediğim ve beklemediğim her türlü hayırlı kaynaktan bolluk bereketiyle para bana koşuyor. Beş iki sıfır, beş iki sıfır, beş iki sıfır frekansını yayıyorum. Beklediğim ve beklemediğim her türlü hayırlı kaynaktan para bolluk bereketiyle bana koşuyor. Şükürler olsun’’
Ve suyu içip mumu söndürüyorsunuz. Bunu gün içinde istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.
Not 1: Kartonu ve mumu başka ritüellerde kullanmak için saklayabilirsiniz.
Not 2: Beklediğiniz ve ya beklemediğiniz kaynaklardan elinize para geçerse mutlaka birini sevindirin.

Kaynak: https://anetteinselberg.com/2019/10/24/persembe-gunu-bolluk-bereket-ritueli/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

para ritüeli , para miknatisi ritüeli , para getiren ritüeller , 5 2 0 ritüeli , bol para ritüeli , para çekme ritüeli , para ritüeli yapanlar , para ritueli , en etkili para ritüeli , para kazanma ritüeli . 5 2 0 ritüeli nedir , para ritüelleri , para mıknatısı ritüeli , para için ritüel , parayi kendine cekme ritueli , parayı çekme ritüeli , cüzdana para çekme ritüeli , mıknatısla para çekme ritüeli . para bana gelsin ritüeli , para getirme ritüeli , parayı kendine çekme ritüeli , para ve bereket ritüelleri , 520 para ritüeli yapanlar , para ritüeli yapanlar , para ritüeli yapanlar yorumları .

520 para ritüeli , bu ritüelleri uygulayarak kolaylıkla parayı bolluğu hayatınıza çekebilir, zenginlik içerisinde bir yaşam sürebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın