Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Negatif enerjiden arınma

Negatif enerjiden arınma

Hayatımıza bolluğu bereketi, huzuru, sevgiyi, sağlığı çekmek istiyorsak geçmişte yaşadığımız negatif enerjilerden bilinçaltımızı temizlemeliyiz. Doğup büyüdüğümüz çevrenin, ailemizin düşünce sistemimizde önemli yeri vardır. Çocukluktan bilinçaltımıza yerleşen iyi ya da kötü düşünce kalıpları ileriki yaşlarda hayatımıza yön vermektedir. Örneğin, para ile ilgili olumsuz düşünce kalıpları, yetişkin yaşamımızda sürekli maddi sıkıntılar çekmemize neden olur. “Para aslanın ağzındadır, para elinin kiridir” gibi olumsuz düşünce kalıpları bilinçaltımıza yerleşmiş ise bir türlü kolay para kazanamayız, sürekli maddi sorunlar ile boğuşuruz. Bu örnekleri çoğaltabiliriz. Anne babası ayrılmış ya da sürekli kavga eden çocukların, yetişkin oldukları zaman kendi evliliklerinde de bu tür sorunları yaşama olasılıkları yüksektir. Çocuklukta yaşanan olumsuz olaylar, negatif enerjiler adeta hayatımıza yapışır kalır. Negatif enerjiden arınma

Negatif enerjiden arınma çalışması

Beyaz bir kağıda mavi kalemle bunları yaz:
“BEN her şeyin en iyisine layığım. ALLAH’tan bir parça taşıyorum içimde ve özümde. Ben sevgiyim, sevgi taşırım. Sevgiden oluştuğum için, sevgiyle her şeyi yaşamıma çekerim. Almaya hazırım. Güneş her gün benim de üzerime doğar.”

“Bu yaşamdan veya başka eski kayıtlardan kalan, benim veya başkasının yazdığı, yaptığı, yolladığı, ilettiği, sevgi bazlı olmayan tüm enerjileri geri yolluyorum kaynağına, iptal ettim tüm zamanlara doğru. Ben, her şeyi ışığa ve sevgi olana dönüştürüyorum.”

Yazının altına ismini yaz ve imzanı at.

Bu yazı, 21 sabah boyunca, her sabah uyanınca okunacak sesli olarak. Kağıt gün içinde odanda duracak. Okuma sonrası yine 21 sabah: 66 Ya Allah, 63 Ya Ehad okuması yapılacak. 7 Kureyş Suresi okunup, 7 kere de Salavat çekilecek. 21 gün boyunca asla bir konudan şikayet edilmeyecek, dedikodu yapılmayacak, hayrına olmayan işlerle ilgilenilmeyecek. Her gece uyku öncesi 1 bardak suya Şems Suresi okunup içilecek.

MUCİZE SONUÇLARI TAKİP EDİN.

Kaynak: tugceisinsu  https://www.instagram.com/p/CVzX1UpNAWH/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 150 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Hematit Taşının Faydaları
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

olumsuz enerjiden arınma , negatif enerjiden arınma duası , negatif enerjiyi yok etmek için esma , Enerjimizi Yükseltmek İçin Çok Tesirli Bir Dua Terkibi .

negatif enerjilerden arınma , negatif enerjiden arınma , kötü enerjiden arınma , kötü enerjilerden arınma , negatif enerjiden arınma meditasyonu , düşük enerjilerden kurtulun .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir